ChangecasePlugin - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Change case
lt: Keisti raidžių lygį

en: Sentence case
lt: Sakinio tipas

en: lowercase
lt: mažosios raidės

en: UPPER CASE
lt: DIDŽIOSIOS RAIDĖS

en: Initial Caps
lt: Pirmoji raidė Didžioji

en: tOGGLE cASE
lt: pAKEISTI lYGĮ

en: Change Case...
lt: Keisti lygį...
