thesaurus_tool - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: &Search for:
lt: Ko i&eškoti:

en: S&earch
lt: Ieškoti

[ctx: @action:button Go back to the previous word in history]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: @action:button Go forward to the next word in history]
en: Forward
lt: Pirmyn

en: &Replace with:
lt: Kuo &pakeisti:

en: &Replace
lt: Pa&keisti

en: Replace Word
lt: Pakeisti žodį

en: Attributes
lt: Savybės
