karbon - en to lt translation catalogue (48 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
lt: R&ikiuoti

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
lt: &Lygiuoti

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodyti

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
lt: &Objektas

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
lt: &Paskirstyti

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
lt: &Kelias

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
lt: &Efektai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
lt: Keisti

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
lt: Objektas

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
lt: Efektai

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
lt: Rodymas

en: Properties
lt: Savybės

en: Flatness:
lt: Plokštumas:

en: Radius:
lt: Spindulys:

en: Info
lt: Informacija

en: Angle:
lt: Kampas:

en: Pinch:
lt: Žnybtelėjimas:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
lt: Pakelti sluoksnį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
lt: Nuleisti sluoksnį

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Grid
lt: Tinklelis

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
lt: Dokumentas

en: Document Settings
lt: Dokumento nuostatos

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
lt: Autorius

en: Author
lt: Autorius

en: A Vector Graphics Drawing Application.
lt: Vektorinės grafikos braižymo programa.

en: Bug fixes
lt: Klaidų taisymai

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
lt: Įterpti paveikslą

en: Could not load image.
lt: Nepavyko įkelti paveikslėlio.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
lt: Atspindėti horizontaliai

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
lt: Veidrodinis vaizdas vertikaliai

en: D&elete
lt: &Ištrinti

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
lt: &Dubliuoti

en: Mirror Vertically
lt: Veidrodinis vaizdas vertikaliai

en: Mirror Horizontally
lt: Atspindėti horizontaliai

en: Zoom to Selection
lt: Priartinti pažymėtą sritį

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Show status bar:
lt: Rodyti būsenos juostą:

[ctx: The style has no fill]
en: None
lt: Nieko

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
lt: Pasirinktas

[ctx: The style has no stroking]
en: None
lt: Nieko

en: Stroke:
lt: Linija:

en: Fill:
lt: Užpildyti:
