kocolorspaces - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Cyan
lt: Žydra

en: Magenta
lt: Rausva

en: Yellow
lt: Geltona

en: Black
lt: Juoda

en: Alpha
lt: Alfa

en: Gray
lt: Pilka

en: Lightness
lt: Šviesumas

en: Red
lt: Raudona

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Cr
lt: At

en: Bumpmap
lt: Reljefinis atvaizdas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Color
lt: Spalva

en: Darken
lt: Patamsinimas

en: Diff
lt: Skirtumai

en: Dissolve
lt: Išskaidyti

en: Hue
lt: Atspalvis

en: In
lt: Į

en: Lighten
lt: Pašviesinti

en: Out
lt: Iš

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: Value
lt: Reikšmė

en: L*a*b* Histogram
lt: L*a*b* histograma
