calligra - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
lv: Beigu datums ir pirms sākuma datuma! Nodrošiniet, ka beigu datums ir pēc sākuma datuma.

en: Error
lv: Kļūda

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
lv: Kalendāriem nevajadzētu būt garākiem par 10 gadiem. Ja tiešām vajadzīgi šādi gari periodi, ieteicams tos sadalīt.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
lv: Sākuma un beigu datums sakrīt! Kalendārā būt ievietota tikai viena diena. Vai vēlaties turpināt?

en: Warning
lv: Uzmanību

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
lv: Tādu kalendāru veidošana, kas radīs garākus periodus par vienu gadu var aizņemt daudz vietas. Vai vēlaties turpināt?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
lv: Apgabals, kurā ir ievietots kalendārs NAV tukša. Vai tiešām vēlaties turpināt un pārrakstīt esošos datus? Izvēloties „Nē“, apgabals, kas būtu nepieciešams vēlamajam kalendāram tiks atlasīts, lai Jūs varētu redzēt, kādi dati tiks pārrakstīti.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Calendar
lv: Ievietot kalendāru

en: Calendar from %1 to %2
lv: Kalendārs no %1 līdz %2

en: week
lv: nedēļa

en: Calendar
lv: Kalendārs

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
lv: Kalendāra rīks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
lv: Ievietos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
lv: Beigu datums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
lv: Sākuma datums:
