calligra - en to lv translation catalogue (70 entries)

en: A calligraphic shape
lv: Kaligrāfisks objekts

en: Calligraphic Shape
lv: Kaligrāfisks objekts

en: Save profile as...
lv: Saglabāt profilu kā...

en: Remove profile
lv: Noņemt profilu

en: &Follow selected path
lv: &Sekot atlasītajam ceļam

en: Use tablet &pressure
lv: &Izmantot planšetes spiedienu

en: Width:
lv: Platums:

en: Thinning:
lv: Sašaurināšana:

en: Use tablet &angle
lv: Izmantot planšetes &leņķi

en: Angle:
lv: Leņķis:

en: Fixation:
lv: Fiksācija:

en: Caps:
lv: Gali:

en: Mass:
lv: Svars:

en: Drag:
lv: Pretestība:

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Please insert the name by which you want to save this profile:
lv: Ierakstiet nosaukumu, ar kādu profilu saglabāt:

[ctx: invalid profile name]
en: Invalid name.
lv: Nederīgs nosaukums

en: Sorry, the name you entered is invalid.
lv: Diemžēl ierakstītais nosaukums nav derīgs.

en: A profile with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
lv: Profils ar šādu nosaukumu jau pastāv.
    Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: Mouse
lv: Pele

en: Graphics Pen
lv: Grafikas pildspalva

en: Fill
lv: Aizpildījums

en: Calligraphy: increase width
lv: Kaligrāfija: palielināt platumu

en: Calligraphy: decrease width
lv: Kaligrāfija: samazināt platumu

en: Calligraphy: increase angle
lv: Kaligrāfija: palielināt leņķi

en: Calligraphy: decrease angle
lv: Kaligrāfija: samazināt leņķi

en: Calligraphy
lv: Kaligrāfija

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add filter effect
lv: Pievienot filtra efektu

en: Add effect to current filter stack
lv: Pievienot efektu pašreizējai filtru kopai

en: Add to filter presets
lv: Pievienot filtru sagatavēm

en: Remove filter preset
lv: Noņemt filtru sagatavi

en: Effect name
lv: Efekta nosaukums

en: Please enter a name for the filter effect
lv: Ierakstiet filtra efekta nosaukumu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FilterEffectEditWidget)
en: Filter Effect Editor
lv: Filtra efekta redaktors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Effects and Connections
lv: Efekti un savienojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter Presets
lv: Filtru sagataves

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Effect Properties
lv: Efekta īpašības

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove filter effect
lv: Noņemt filtra efektu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set filter stack
lv: Iestatīt filtru kopu

en: Effects
lv: Efekti

en: View and edit filter
lv: Skatīt un rediģēt filtru

en: Remove filter from object
lv: Noņemt filtru no objekta

en: Add Filter
lv: Pievienot filtru

en: W:
lv: P:

en: H:
lv: A:

en: Effect Region
lv: Efektu reģions

en: Filter effects editing
lv: Filtra efektu rediģēšana

en: Drag to move gradient position.
lv: Velciet, lai mainītu gradienta novietojumu.

en: Drag to move color stop. Double click to remove color stop.
lv: Velciet, lai pārvietotu krāsas beigas. Veiciet dubultklikšķi, lai noņemtu krāsas beigas.

en: Drag to move color stop.
lv: Velciet, lai pārvietotu krāsas beigas.

en: Drag to move gradient position. Double click to insert color stop.
lv: Velciet, lai pārvietotu gradienta beigas. Veiciet dubultklikšķi, lai ievietotu krāsas beigas

en: Edit Gradient
lv: Rediģēt gradientu

en: Predefined Gradients
lv: Iepriekš definētie gradienti

en: Gradient editing
lv: Gradienta rediģēšana

en: Original
lv: Sākotnējais

en: Tiled
lv: Flīzēts

en: Stretched
lv: Izstiepts

en: Top Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top
lv: Augšā

en: Top Right
lv: Augšā pa labi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Centrā

en: Right
lv: Pa labi

en: Bottom Left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bottom Right
lv: Apakšā pa labi

en: Pattern Options
lv: Raksta opcijas

en: Patterns
lv: Raksti

en: Pattern editing
lv: Raksta rediģēšana
