calligra - en to lv translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info]
en: Mimetype for <filename>%1</filename> not found!
lv: „<filename>%1</filename>“ MIME tips nav atrasts!

[ctx: @action:button]
en: Open with <application>%1</application>
lv: Atvērt ar „<application>%1</application>“

[ctx: @info]
en: Could not find Calligra application suitable for opening <filename>%1</filename>.<nl/>Do you want to open the file using default application <application>%2</application>?
lv: Neizdodas atvērt „Calligra“ programmu, lai atvērtu „<filename>%1</filename>“.<nl/>Vai vēlaties atvērt šo datni ar noklusējuma programmu „<application>%2</application>“?

[ctx: @title:window]
en: Calligra Application Not Found
lv: „Calligra“ programma nav atrasta

en: Calligra Opener
lv: „Calligra“ atvērējs

en: Calligra Document Opener
lv: „Calligra“ dokumentu atvērējs

en: Copyright 2010-%1 Calligra developers
lv: Autortiesības 2010—%1 „Calligra“ izstrādātāji

en: Lists names of all available Calligra applications
lv: Uzskaita visu pieejamo „Calligra“ programmu nosaukumus

en: Files to open
lv: Atveramās datnes
