calligra - en to lv translation catalogue (11 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change video
lv: Mainīt video

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnVideoFile)
en: Replace video...
lv: Aizstāt video...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPlay)
en: Play Video
lv: Atskaņot video

en: Play
lv: Atskaņot

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Stop
lv: Apturēt

en: Unmute
lv: Atjaunot skaņu

en: Mute
lv: Apklusināt

en: Save as part of document
lv: Saglabāt kā dokumenta daļu

en: Video, embedded or fullscreen
lv: Video, iegults vai pilnekrāna

en: Video handling
lv: Video apstrāde
