calligra - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Change case
lv: Mainīt reģistru

en: Sentence case
lv: Teikuma lielie burti

en: lowercase
lv: visi mazie burti

en: UPPER CASE
lv: VISI LIELIE BURTI

en: Initial Caps
lv: Pirmie Lielie Burti

en: tOGGLE cASE
lv: pĀRSLĒGT bURTUS

en: Change Case...
lv: Mainīt reģistru...
