calligra - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Function Optimizer...
lv: Funkcijas optimizētājs...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Optimize
lv: Optimizēt

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
lv: Precizitāte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
lv: Maksimālās iterācijas:

en: Function Optimizer
lv: Funkciju optimizētājs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
lv: Optimizācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
lv: Maksimizēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
lv: Minimizēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
lv: Vērtība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
lv: Parametri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
lv: Funkcija:
