kofficefilters - en to lv translation catalogue (63 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
lv: Lapa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
lv: Izšķirtspēja:

en: <SHEETNAME>
lv: <LAPAS NOSAUKUMS>

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
lv: Rekomendētais ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
lv: Lokāles ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
lv: Cits ( %1 )

en: Cannot find encoding: %1
lv: Nevar atrast kodējumu: %1

en: CSV filter cannot open input file - please report.
lv: CSV filtrs nevar atvērt ievades failu - lūdzu ziņot.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
lv: Kodējums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
lv: &Kodējums:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
lv: Rindas beigas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
lv: &UNIX stils (rekomendējams; tikai rindas pārnesums)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
lv: &Windows stils (Karietes atgriešana un rindas pārnesums)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
lv: &MacOS stils (tikai karietes atgriešana)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
lv: Lapas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
lv: Atdalītāja Līnija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, m_sheetDelimiter)
en: ********<SHEETNAME>********
lv: ********<LAPAS VĀRDS>********

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
lv: Šūnas

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
lv: Atdalītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
lv: Komats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
lv: Semikols

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
lv: Tabulators

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
lv: Tukšums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
lv: Cits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
lv: Pēdiņas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
lv: Eksportēt tikai iezīmēto

en: Export Sheet to HTML
lv: Eksportēt lapu kā HTML

en: Recommended: UTF-8
lv: Rekomendētais: UTF-8

en: Locale (%1)
lv: Lokāle (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
lv: Ko&dējums:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
lv: Stils

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Latex Export Filter Configuration
lv: Latex eksporta filtra konfigurācija

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
lv: Dokuments

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
lv: Dokumenta stils

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
lv: Latex stils

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
lv: Dokumenta tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
lv: Neatkarīgs dokuments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
lv: Iekļaujamais dokuments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
lv: Dokumenta klase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
lv: Kvalitāte:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
lv: Beigu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
lv: Uzmetums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
lv: Noklusējuma fonta izmērs:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
lv: Attēli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
lv: Attēlu mape:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
lv: Valoda

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
lv: Piezīmes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
lv: Neeksportēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
lv: Eksportēt piezīmes komentāros

en: Unsupported document version
lv: Neatbalstīta dokumenta versija

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
lv: Atvainojiet, nevar atvērt ar paroli aizsargātus failus.
    Paroles algoritms nav publicēts

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
lv: Atklāta teksta importa dialogs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
lv: Rindkopas beigas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
lv: &Kā ir: rindas beigās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
lv: &Teikums: ja rindas beigas ir teikuma beigas.

en: Even Pages Header
lv: Pāra lapu galvene

en: Odd Pages Header
lv: Nepāra lapu galvene

en: Even Pages Footer
lv: Pāra lapu kājene

en: Odd Pages Footer
lv: Nepāra lapu kājene

en: First Page Header
lv: Pirmās lapas galvene

en: First Page Footer
lv: Pirmās lapas kājene

en: Table %1
lv: Tabula %1
