kpresenter - en to lv translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
lv: &Ievietot

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
lv: F&ormāts

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
lv: &Slaids

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
lv: Slī&drāde

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

en: Former maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Slide %1
lv: Slaids %1

en: End of presentation. Click to exit.
lv: Prezentācijas beigas. Klikšķiniet, lai izietu.

en: Next Slide
lv: Nākamais slaids

en: Speaker Notes
lv: Runātāja piezīmes

en: Current Slide %1 of %2
lv: Pašreizējais slaids %1 no %2

en: End of Slide Show
lv: Slīdrādes beigas

en: Shape
lv: Forma

en: Normal
lv: Normāls

en: Show Master Slides
lv: Rādīt galveno slaidu

en: Insert Slide
lv: Ievietot slaidu

en: Insert a new slide after the current one
lv: Ievieto jaunu slaidu pēc aktīvā

en: Copy Slide
lv: Kopēt slaidu

en: Copy the current slide
lv: Kopē aktīvo slaidu

en: Delete Slide
lv: Dzēst slaidu

en: Delete the current slide
lv: Dzēš aktīvo slaidu

en: Master Slide...
lv: Galvenais slaids...

en: Previous Slide
lv: Iepriekšējais slaids

en: First Slide
lv: Pirmais slaids

en: Last Slide
lv: Pēdējais slaids

en: Create Appear Animation
lv: Veidot parādīšanās animāciju

en: Edit Custom Slide Shows...
lv: Rediģēt pielāgotās slīdrādes...

en: Start Presentation
lv: Sākt prezentāciju

en: From Current Slide
lv: No pašreizējā slaida

en: From First Slide
lv: No pirmā slaida

en: Configure Slide Show...
lv: Konfigurēt slīdrādi...

en: Configure Presenter View...
lv: Konfigurēt prezentācijas skatu...

en: Notes
lv: Piezīmes

en: All slides
lv: Visi slaidi

en: Error
lv: Kļūda

en: No Effect
lv: Bez efektiem

en:  sec
lv:  sek

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
lv: Apcirpt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
lv: &Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
lv: &Augstums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
lv: &Attiecība:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
lv: Slānis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
lv: Attēls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
lv: Ap&cirpt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
lv: Vairāki monitori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
lv: Prezentācijas monitors:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
lv: Ieslēgt prezentācijas skatu

en: Monitor %1 (primary)
lv: %1 monitors (primārais)

en: Monitor %1
lv: %1 monitors

en: Configure Presenter View
lv: Konfigurēt prezentācijas skatu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
lv: Konfigurēt slīdrādi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
lv: Slaidi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
lv: Prezentācijas slaidi:

en: No sound
lv: Nav skaņas

en: Import...
lv: Importēt...

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Circle
lv: Riņķis

en: Misc
lv: Dažādi
