kword - en to lv translation catalogue (118 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: S&kats

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
lv: A&ttēlošanas režīms

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
lv: Pareizrakstības pārbaude

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
lv: Rediģēt

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
lv: Pareizrakstības pārbaudes rezultāts

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
lv: Mainīt mainīgo uz

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
lv: Izveidot jaunu grāmatzīmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
lv: Grāmatzīmes atļauj ātri pārvietoties starp dokumenta daļām.
    Lūdzu ievadiet grāmatzīmes nosaukumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
lv: Kolonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spacingLabel)
en: Column spacing:
lv: Noklusētais attālums starp kolonām:

en: frameset
lv: ietvaru komplekts

en: No framesets in document
lv: Dokumentā nav ietvaru komplektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
lv: Ietvaru komplekta nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Create a new frameset:
lv: Veidot jaunu ietvaru komplektu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, existingRadio)
en: Select existing frameset to connect to:
lv: Izvēlieties esošu ietvaru komplektu, kam pievienot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
lv: Kadru komplekta nosaukums

en: Text Run Around
lv: Teksts iet apkārt

en: Connect Text Frames
lv: Savienot Teksta Kadrus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
lv: Kolonas

en: Delete
lv: Dzēst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
lv: Pā&rdēvēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Rename Bookmark
lv: Pārdēvēt grāmatzīmi

en: Please provide a new name for the bookmark
lv: Lūdzu ievadiet jaunu nosaukumu šai grāmatzīmei

en: Select Bookmark
lv: Izvēlieties grāmatzīmi

en: Geometry
lv: Ģeometrija

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
lv: Lapas izmērs un apmales

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
lv: Izveidot

en: Statistics
lv: Statistika

en: Words:
lv: Vārdi:

en: Sentences:
lv: Teikumi:

en: Syllables:
lv: Zilbes:

en: Lines:
lv: Rindas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
lv: Teikumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_syllables)
en: Syllables
lv: Zilbes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
lv: Rindas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charnospace)
en: Characters without spaces
lv: Rakstzīmes bez atstarpēm:

[ctx: Style name]
en: Standard
lv: Standarta

[ctx: Style name]
en: Head 1
lv: Virsraksts 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
lv: Virsraksts 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
lv: Virsraksts 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
lv: Numurēts saraksts

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
lv: Alfabētisks saraksts

[ctx: Style name]
en: Bullet List
lv: Atzīmju saraksts

[ctx: Style name]
en: Contents Title
lv: Satura virsraksts

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
lv: Satura virsraksts 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
lv: Satura virsraksts 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
lv: Satura virsraksts 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
lv: Dokumenta virsraksts

[ctx: Style name]
en: Header
lv: Augšmala

[ctx: Style name]
en: Footer
lv: Apakšmala

[ctx: Style name]
en: Plain
lv: Vienkāršs

[ctx: Style name]
en: Borders 1
lv: Apmales 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
lv: Apmales 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
lv: Apmales 3

[ctx: Style name]
en: Row
lv: Rinda

[ctx: Style name]
en: Column
lv: Kolonna

[ctx: Style name]
en: Light Gray
lv: Gaiši pelēks

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
lv: Tumši pelēks

[ctx: Style name]
en: Black
lv: Melns

[ctx: Style name]
en: Light Blue
lv: Gaiši zils

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
lv: Tumši zils

[ctx: Style name]
en: Red
lv: Sarkans

[ctx: Style name]
en: Yellow
lv: Dzeltens

[ctx: Style name]
en: Colorful
lv: Krāsains

[ctx: Style name]
en: Bluish
lv: Zilgans

[ctx: Style name]
en: Simple 1
lv: Vienkāršs 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
lv: Vienkāršs 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
lv: Vienkāršs 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
lv: Galvene 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
lv: Galvene 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
lv: Galvene 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
lv: Galvene 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
lv: Kolonas 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
lv: Kolonas 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
lv: Režģis 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
lv: Režģis 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
lv: Režģis 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
lv: Pelēka galvene

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
lv: Zila galvene

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
lv: Tradicionāli zils

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
lv: Standarta pelēkais

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
lv: Zila augša un apakša

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
lv: Pelēka augša un apakša

en: ODF Support
lv: ODF atbalsts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Head 1
lv: Virsraksts 1

en: Head 2
lv: Virsraksts 2

en: Head 3
lv: Virsraksts 3

en: Bullet List
lv: Atzīmju saraksts

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
lv: Nederīgs OASIS OpenDocument fails. Nav atrasts tags office:body.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
lv: Nederīgs OASIS OpenDocument fails. Nav neviena taga iekšā office:body.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
lv: Šis nav teksta dokuments, bet %1. Lūdzu mēģiniet atvērt to ar piemērotu programmu.

en: Installation Error
lv: Instalācijas kļūda

en: Modified
lv: izmainīts

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Zoom Controller
lv: Mēroga kontrolieris

en: Toggle the display of non-printing characters
lv: Pārslēgt nedrukājamo rakstzīmju rādīšanu

en: Turns the border display on and off
lv: Ieslēdz un izslēdz robežu attēlošanu

en: Turns the border display on and off.<br/><br/>The borders are never printed. This option is useful to see how the document will appear on the printed page.
lv: Ieslēdz un izslēdz robežu attēlošanu <br/> <br/>Robežas nekad netiek drukātas.  Šī iespēja ir noderīga, lai redzētu, kā dokuments izskatīsies uz drukātas lapas.

en: Show Rulers
lv: Rādīt lineālus

en: Shows or hides rulers
lv: Rāda vai slēpj lineālus

en: The rulers are the white measuring spaces top and left of the document. The rulers show the position and width of pages and of frames and can be used to position tabulators among others.<p>Uncheck this to disable the rulers from being displayed.</p>
lv: Lineāli ir baltas mērīšanas joslas virs un pa kreisi no dokumenta. Tie rāda lapas un ietvara pozīciju un platumu un var izmantot tabulātoru novietošanai. <p> Noņemiet atzīmi, lai nerādītu lineālus.</p>

en: Snap to Grid
lv: Piesaistīt pie režģa

en: Shows or hides the status bar
lv: Rādīt un slēpj statusa joslu

en: Page Layout...
lv: Lapas izkārtojums...

en: Change properties of entire page
lv: Mainīt visas lapas īpašības

en: Change properties of the entire page.<p>Currently you can change paper size, paper orientation, header and footer sizes, and column settings.</p>
lv: Mainīt visas lapas īpašības. <p> Pagaidām varat mainīt tikai lapas izmēru, orientāciju, augšmalas un apakšmalas izmēru un kolonu iestatījumus.</p>

en: Odd Pages Header
lv: Nepāra lapu augšmala

en: Even Pages Header
lv: Pāra lapu augšmala

en: Odd Pages Footer
lv: Nepāra lapu apakšmala

en: Even Pages Footer
lv: Pāra lapu apakšmala

en: Main text
lv: Pamata teksts
