ChartShape - en to mai translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Title
mai: शीर्षक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
mai: उपशीर्षक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
mai: पाद टिप्पणी

en: Confirmation Required
mai: पुष्टि आवश्यक

en: Download
mai: डाउनलोड

en: Skip
mai: छोड़ू

en: Chart
mai: चार्ट

en: January
mai: जनवरी

en: July
mai: जुलाई

en: December
mai: दिसम्बर

en: Month
mai: माह

en: Legend
mai: लीजेन्ड

en: Normal
mai: सामान्य

en: Stacked
mai: स्टैक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent)
en: Percent
mai: प्रतिशत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
mai: स्वचालित

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog)
en: Dialog
mai: समाद

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
mai: श्रेणिसभ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
mai: शीर्षक:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
mai: दहिन्ना

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
mai: उप्पर

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
mai: नीच्चाँ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
mai: बामाँ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
mai: दिशा
