KarbonTools - en to mai translation catalogue (21 entries)

en: Width:
mai: चओड़ाइ:

en: Angle:
mai: कोण:

en: Mass:
mai: भार:

en: Drag:
mai: घीचू:

en: Current
mai: मोजुदा

[ctx: invalid profile name]
en: Invalid name.
mai: अमान्य नाम.

en: Mouse
mai: माउस

en: Fill
mai: भरू

en: Original
mai: मौलिक

en: Tiled
mai: टाइल्ड

en: Stretched
mai: घीँचल

en: Top Left
mai: उप्पर बामाँ

en: Top
mai: उप्पर

en: Top Right
mai: उप्पर दहिन्ना

en: Left
mai: बामाँ

en: Center
mai: केंद्र

en: Right
mai: दहिन्ना

en: Bottom Left
mai: नीच्चाँ बम्माँ तरफ

en: Bottom
mai: नीच्चाँ

en: Bottom Right
mai: नीच्चाँ दहिन्ना

en: Patterns
mai: नमूना
