FormulaShape - en to mai translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Insert
mai: जोडू

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupElements)
en: Elements
mai: तत्व

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSymbols)
en: Symbols
mai: संकेत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
mai: सहेजू...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Edit
mai: संपादन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupGeneralOptions)
en: General options
mai: सामान्य विकल्प

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
mai: फान्टः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColors)
en: Colors:
mai: रंगः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rows:
mai: पंक्तिसभ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Columns:
mai: कालम:

en: Formula
mai: सूत्र
