TableShape - en to mai translation catalogue (10 entries)

en: Rename
mai: नाम बदलू

en: Add
mai: जोड़ू

en: Remove
mai: हटाबू

en: Import
mai: आयात

en: Export
mai: निर्यात

en: Sheets
mai: शीट

en: Sheet:
mai: शीट:

en: Columns:
mai: कालम:

en: Number of columns
mai: स्तम्भसभ क' सँख्या

en: Rows:
mai: पंक्तिसभ:
