AutocorrectPlugin - en to mai translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
mai: मूलभूत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replacements and exceptions for language:
mai: भाषाक लेल स्थानापन्न आओर अपवाद:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
mai: ढूँढ़ू (&F)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
mai: जोड़ू (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
mai: हटाबू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
mai: खोजू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
mai: बदलू

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: E&xceptions
mai: एक्सेप्शन्स (&x)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
mai: हटाबू (e)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
mai: जोड़ू (&d)

en: &Modify
mai: बदलू (&M)

en: Autocorrect
mai: स्वतः सुधार
