VariablesPlugin - en to mai translation catalogue (9 entries)

en: Day
mai: दिन

en: Month
mai: माह

en: Year
mai: वर्ष

en: Hour
mai: घंटा

en: Minute
mai: मिनट

en: Second
mai: दोसर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, custom)
en: Custom format
mai: अनुकूलित प्रारूप

en: Page Count
mai: पृष्ठ गिनती

en: Page Number
mai: पृष्ठ संख्या
