kofficefilters - en to mai translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
mai: पृष्ठ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
mai: रिसॉल्यूशन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Unit:
mai: एकाइः

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Background Color
mai: पृष्ठभूमि रँग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color
mai: रंग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOpacity)
en: Opacity
mai: अपारदर्शिता

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
mai: एनकोडिंग

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
mai: पंक्ति क' अंत

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
mai: शीट

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
mai: कोष्ठ सभ

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
mai: परिसीमक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
mai: विराम चिह्न

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
mai: अर्द्ध विराम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
mai: सारणीयक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
mai: अंतरिक्ष

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
mai: सभटाकेँ चुनू (&A)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
mai: शैली

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
mai: लेआउट

en: Top
mai: उप्पर

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
mai: दस्तावेज

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
mai: गुणवत्ता:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
mai: ड्राफ्ट

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
mai: छविसभ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
mai: भाषा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
mai: जोड़ू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
mai: हटाबू

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
mai: विषय सूची

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
mai: टिप्पणी

en: Page
mai: पृष्ठ
