karbon - en to mai translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
mai: पंक्तिबद्ध (&A)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
mai: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
mai: सँपादित करू (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
mai: दृश्य (&V)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
mai: जमावट (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
mai: संपादन

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
mai: वस्तु

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
mai: संरेखित करू

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
mai: प्रभाव

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
mai: दृश्य

en: Properties
mai: गुण

en: Radius:
mai: त्रिज्या:

en: Info
mai: सूचना

en: Angle:
mai: कोण:

en: Configure
mai: बिन्यस्त करू

en: Interface
mai: अंतरफलक

en: Misc
mai: विविध

en: Grid
mai: जाल

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
mai: दस्तावेज

en: Bug fixes
mai: बग फिक्सेस

en: D&elete
mai: मेटाबू (&e)

en: Zoom
mai: जूम
