kocolorspaces - en to mai translation catalogue (6 entries)

en: Cyan
mai: नीलिमा

en: Magenta
mai: मैजेन्टा

en: Yellow
mai: पिअर

en: Black
mai: करिया

en: Alpha
mai: अल्फा

en: Gray
mai: ग्रे
