krossmodulekspread - en to mai translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
mai: अओजार (&T)

en: Scripts
mai: स्क्रिप्ट

en: Scriptfile "%1" does not exist.
mai: स्क्रिप्ट फाइल "%1" अस्तित्व मे नहि अछि.

en: Sheet
mai: शीट

en: Cell
mai: सेल

en: Range
mai: परिसर

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
mai: आयात

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
mai: निर्यात

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
mai: प्रकार्यसभ

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
mai: अओजार

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
mai: पाइथन कँसोल
