kword - en to ms translation catalogue (72 entries)

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
ms: Mo&d Paparan

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
ms: Periksa ejaan

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
ms: Keputusan Semak Eja

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
ms: Ubah Variabel Ke

en: Row
ms: Baris

en: Misc
ms: Pelbagai

en: Document Settings
ms: Seting Dokumen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
ms: Cipta Tanda Buku Baru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
ms: Tanda buku membenarkan anda melangkau antara bahagian dalam dokumen anda. 
    Sila sediakan nama tanda buku anda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
ms: Nama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
ms: Nama set bingkai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
ms: Nama Set Bingkai

en: Text Run Around
ms: Teks Berada Di dalam

en: Connect Text Frames
ms: Sambung Bingkai Teks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
ms: &Halaman

en: Rename Bookmark
ms: Namakan Semula Penanda Buku

en: Select Bookmark
ms: Pilih Tanda Buku

en: Geometry
ms: Geometri

en: Statistics
ms: Statistik

en: Words:
ms: Kata:

en: Sentences:
ms: Ayat:

en: Syllables:
ms: Suku kata:

en: Lines:
ms: Baris:

[ctx: Style name]
en: Standard
ms: Piawai

[ctx: Style name]
en: Head 1
ms: Kepala 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
ms: Kepala 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
ms: Kepala 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
ms:  Senarai Terhitung

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
ms: Senarai Berabjad

[ctx: Style name]
en: Bullet List
ms: Senarai Bulet

[ctx: Style name]
en: Contents Title
ms: Tajuk Kandungan

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
ms: Kepala Kandungan 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
ms: Kepala Kandungan 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
ms: Kepala Kandungan 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
ms: Tajuk Dokumen

[ctx: Style name]
en: Header
ms: Pengepala

[ctx: Style name]
en: Footer
ms: Pengaki

[ctx: Style name]
en: Plain
ms: Biasa

[ctx: Style name]
en: Borders 1
ms: Sempadan 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
ms: Sempadan 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
ms: Sempadan 3

[ctx: Style name]
en: Row
ms: Baris

[ctx: Style name]
en: Column
ms: Lajur

[ctx: Style name]
en: Light Gray
ms: Kelabu Muda

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
ms: Kelabu Tua

[ctx: Style name]
en: Black
ms: Hitam

[ctx: Style name]
en: Light Blue
ms: Biru Muda

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
ms: Biru Tua

[ctx: Style name]
en: Red
ms: Merah

[ctx: Style name]
en: Yellow
ms: Kuning

[ctx: Style name]
en: Colorful
ms: Berwarna-warni

[ctx: Style name]
en: Bluish
ms: Kebiruan

[ctx: Style name]
en: Simple 1
ms:  Ringkas 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
ms:  Ringkas 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
ms: Ringkas 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
ms: Pengepala 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
ms:  Pengepala 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
ms: Pengepala 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
ms: Pengepala 4

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
ms: Pengepala Kelabu

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
ms: Pengepala Biru

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
ms: Biru Tradisional

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
ms: Kelabu Tradisional

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
ms: Biru Atas dan Bawah

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
ms: Kelabu Atas dan Bawah

en: Save this document and use it later as a template
ms: Simpan dokumen ini dan gunakannya kemudian sebagai templat

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
ms: Anda boleh simpan dokumen ini sebagai templat.<br><br>Anda boleh gunakan templat baru ini sebagai titik mula untuk dokumen lain.

en: Show Rulers
ms: Papar Pembaris

en: Odd Pages Header
ms: Pengepala Halaman Ganjil

en: Even Pages Header
ms: Pengepala Halaman Genap

en: Odd Pages Footer
ms: Pengaki Halaman Ganjil

en: Even Pages Footer
ms: Pengaki Halaman Genap
