koffice-dockers - en to nb translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
nb: Fant ingen former i samlinga! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
nb: Ikke en gyldig Calligra-fil: %1

en: No body tag found in file: %1
nb: Ingen «body»-tagg funnet i fila: s%1

en: No office:drawing tag found in file: %1
nb: Ingen office:drawing-taggs funnet i fila: %1

en: No shapes found in file: %1
nb: Ingen former funnet i fila: %1

en: Add Shape
nb: Legg til form

en: More
nb: Mer

en: Open Shape Collection
nb: Åpne formsamling

en: Remove Shape Collection
nb: Fjern formsamling

en: Default
nb: Standard

en: Geometrics
nb: Geometri

en: Arrows
nb: Piler

en: Funny
nb: Morsomt

en: Collection Error
nb: Samlingsfeil

en: Shape Properties
nb: Formegenskaper

en: Snap Settings
nb: Gripe-innstillinger
