KDE 4 - en to nb translation catalogue (57 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
nb: Legg tekst til formel

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
nb: Endre rader

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
nb: Legg til tekst

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
nb: Sett inn rad

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
nb: Fjern rad

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
nb: Sett inn kolonne

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
nb: Fjern kolonne

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
nb: Sett inn formelelementer

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
nb: Fjern formelelementer

en: Arrows
nb: Piler

en: Greek
nb: Gresk

en: Relations
nb: Relasjoner

en: Operators
nb: Operatorer

en: Miscellaneous
nb: Diverse

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Insert
nb: Sett inn

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupElements)
en: Elements
nb: Elementer

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSymbols)
en: Symbols
nb: Symboler

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupActions)
en: Actions
nb: Handlinger

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
nb: Last inn …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
nb: Lagre …

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Edit
nb: Rediger

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupGeneralOptions)
en: General options
nb: Generelle valg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
nb: Skrift:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColors)
en: Colors:
nb: Farger:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSpecificOptions)
en: Specific options
nb: Særskilte valg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rows:
nb: Rader:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Columns:
nb: Kolonner:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: View MathML
nb: Vis MathML

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
nb: Dette dokumentet inneholder en link til et eksternt dokument
    %1

en: Confirmation Required
nb: Du må bekrefte

en: Download
nb: Last ned

en: Skip
nb: Hopp over

en: Formula
nb: Formel

en: A formula
nb: En formel

en: Insert fenced element
nb: Sett inn omgjerdet element

en: Insert enclosed element
nb: Sett inn omskrevet element

en: Insert root
nb: Sett inn rot

en: Insert square root
nb: Sett inn kvadratrot

en: Insert fraction
nb: Sett inn brøk

en: Insert bevelled fraction
nb: Sett inn brøk med skråstrek

en: Insert 3x3 table
nb: Sett inn 3x3-tabell

en: Insert 2 dimensional vector
nb: Sett inn todimensjonal vektor

en: Insert subscript
nb: Sett inn senket indeks

en: Insert superscript
nb: Sett inn hevet indeks

en: Insert sub- and superscript
nb: Sett inn senket og hevet indeks

en: Insert overscript
nb: Sett inn overskript

en: Insert underscript
nb: Sett inn underskript

en: Insert under- and overscript
nb: Sett inn over- og underskript

en: Insert row
nb: Sett inn rad

en: Insert column
nb: Sett inn kolonne

en: Remove row
nb: Fjern rad

en: Remove column
nb: Fjern kolonne

en: Formula editing
nb: Formelredigering

en: Mode:
nb: Modus:

en: Parse error.
nb: Tolkingsfeil.

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
nb: Rediger formel med LaTeX/Matlab-syntaks

en: Edit formula with LaTeX syntax
nb: Rediger formel med LaTeX-syntaks
