PictureShape - en to nb translation catalogue (21 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
nb: Endre bilde

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
nb: Beskjær bilde

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
nb: Endre fargemodus for bilde

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
nb: Lag bildekontur (ved bildeanalyse)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
nb: Fjern bildekontur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnImageFile)
en: Replace image...
nb: Erstatt bilde …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAspect)
en: Keep proportions
nb: Behold proporsjoner

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left:
nb: Venstre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
nb: Høyre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
nb: Nederst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Top:
nb: Øverst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, bnFill)
en: Reset
nb: Tilbakestill

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbContour)
en: Contour (by image analysis)
nb: Bildekontur (ved bildeanalyse)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
nb: Fargemodus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
nb: Beskjær

en: Image
nb: Bilde

en: Image shape that can display jpg, png etc.
nb: Bildeform som kan vise jpg, png osv.

en: Greyscale
nb: Gråskala

en: Monochrome
nb: Monokrom

en: Watermark
nb: Vannmerke

en: Picture editing
nb: Bilderedigering
