ChangecasePlugin - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Change case
nb: Endre store/små eller omvendt

en: Sentence case
nb: Stor forbokstav i setninger

en: lowercase
nb: små bokstaver

en: UPPER CASE
nb: STORE BOKSTAVER

en: Initial Caps
nb: Store Forbokstaver

en: tOGGLE cASE
nb: bYTT oM sTORE/Små

en: Change Case...
nb: Bytt om små/store bokstaver
