KDE 4 - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
nb: Tilpass &stavekontroll …

en: Auto Spell Check
nb: Automatisk stavekontroll

en: Check Spelling
nb: Kjør stavekontroll

en: Spelling
nb: Stavekontroll

en: Add to Dictionary
nb: Legg til ordliste
