KDE 4 - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
nb: Sluttdatoen er før startdatoen. Du må endre datoene slik at sluttdatoen kommer sist.

en: Error
nb: Feil

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
nb: Kalendere bør ikke være lenger enn 10 år. Om du virkelig trenger så lange kalendere må du heller dele dem opp.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
nb: Start- og sluttdatoene er like, så bare en dag vil bli satt inn. Vil du fortsette?

en: Warning
nb: Advarsel

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
nb: Å lage en kalender for en periode lengre enn ett år vil ta opp mye plass. Vil du fortsette?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
nb: Området du vil sette inn kalenderen er ikke tomt. Er du sikker på at du vil fortsette og skrive over data som finnes fra før? Hvis du velger «Nei» vil området som trengs for den valgte kalenderen bli merket slik at du ser hvilke data som ville blitt overskrevet.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Calendar
nb: Sett inn Kalender

en: Calendar from %1 to %2
nb: Kalender fra %1 til %2

en: week
nb: uke

en: Calendar
nb: Kalender

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
nb: Kalenderverktøy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
nb: Sett inn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
nb: Startdato:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
nb: Sluttdato:
