kpresenter - en to nb translation catalogue (388 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nb: &Rediger

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nb: &Vis

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
nb: &Sett inn

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
nb: &Format

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
nb: &Lysbilde

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
nb: Lysbilde&framvisning

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nb: &Innstillinger

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape animation
nb: Lag en form-animasjon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation trigger event
nb: Rediger hendelse som utløser animasjon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove shape animation
nb: Fjern form-animasjon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
nb[0]: Slett lysbilde
nb[1]: Slett lysbilder

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation delay/duration
nb: Rediger forsinkelse/varighet for animasjon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Slide Effect
nb: Lag lysbildeeffekt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Effect
nb: Endre lysbildeeffekt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Slide Effect
nb: Slett lysbildeeffekt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder animations
nb: Endre rekkefølge på animasjoner

en: Former maintainer
nb: Tidligere vedlikeholder

en: Original author
nb: Opprinnelig forfatter

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Slide %1
nb: Lysbilde %1

en: End of presentation. Click to exit.
nb: Slutt på presentasjonen. Trykk for å avslutte.

en: Layout
nb: Utforming

en: Can not find needed text component, Calligra Stage will quit now.
nb: Kan ikke finne en nødvendig tekstkomponent. Calligra Stage avslutter nå.

en: Can not find needed picture component, Calligra Stage will quit now.
nb: Kan ikke finne en nødvendig bildekomponent. Calligra Stage avslutter nå.

en: Installation Error
nb: Installasjonsfeil

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Pictures
nb: Sett inn bilder

en: Placeholder shape
nb: Plassholderform

en: Double click to add a title
nb: Dobbelklikk for å legge til en tittel

en: Double click to add an outline
nb: Dobbeltklikk for å legge til et omriss

en: Double click to add a text
nb: Dobbeltklikk for å legge til en tekst

en: Double click to add notes
nb: Dobbeltklikk for å legge til notater

en: Double click to add a picture
nb: Dobbelklikk for å legge til et bilde

en: Double click to add a chart
nb: Dobbelklikk for å legge til et diagram

en: Double click to add an object
nb: Dobbelklikk for å legge til et objekt

en: Pen Color
nb: Pennfarge

en: Pen Size
nb: Pennstørrelse

en: Black
nb: Svart

en: White
nb: Hvir

en: Green
nb: Grønn

en: Red
nb: Rød

en: Blue
nb: Blå

en: Yellow
nb: Gul

en: Next Slide
nb: Neste lysbilde

en: Speaker Notes
nb: Notater for taler

en: Current Slide %1 of %2
nb: Gjeldende lysbilde %1 av %2

en: End of Slide Show
nb: Slutt på ysbildeframvisning

en: start on mouse click
nb: start ved museklikk

en: start after previous animation
nb: start etter forrige animasjon

en: start with previous animation
nb: start med forrige animasjon

en: Animation
nb: Animasjon

en: Shape
nb: Form

en: &Move Here
nb: F&lytt hit

en: &Copy Here
nb: &Kopier hit

en: C&ancel
nb: &Avbryt

en: Show Master Slides
nb: Vis hovedlysbilder

en: Import Slideshow...
nb: Importer presentasjon …

en: Insert Slide
nb: Sett inn et lysbilde

en: Insert a new slide after the current one
nb: Sett inn et nytt lysbilde etter det gjeldende

en: Copy Slide
nb: Kopier lysbilde

en: Copy the current slide
nb: Kopier gjeldende lysbilde

en: Delete Slide
nb: Slett lysbilde

en: Delete the current slide
nb: Slett det aktive lysbildet

en: Master Slide...
nb: Hovedlysbilde …

en: Previous Slide
nb: Forrige lysbilde

en: Go to previous slide
nb: Gå til forrige lysbilde

en: Go to next slide
nb: Gå til neste lysbilde

en: First Slide
nb: Første lysbilde

en: Go to first slide
nb: Gå til første lysbilde

en: Last Slide
nb: Siste lysbilde

en: Go to last slide
nb: Gå til siste lysbilde

en: Configure Stage...
nb: Sett opp Stage …

en: Export as HTML...
nb: Eksporter som HTML …

en: Create Appear Animation
nb: Opprett startanimasjon

en: Edit Custom Slide Shows...
nb: Rediger tilpassede lysbildeframvisninger …

en: Start Presentation
nb: Start presentasjon

en: From Current Slide
nb: Fra gjeldende lysbilde

en: From First Slide
nb: Fra første lysbilde

en: Show Status Bar
nb: Vis statuslinje

en: Hide Status Bar
nb: Skjul statuslinje

en: Shows or hides the status bar
nb: Vis eller skjul  statuslinja

en: Configure Slide Show...
nb: Sett opp lysbildevisning …

en: Configure Presenter View...
nb: Sett opp talerens visning …

en: Draw on the presentation...
nb: Tegn på presentasjonen …

en: Highlight the presentation...
nb: Fremhev presentasjonen …

en: Blackscreen on the presentation...
nb: Svartskjerm på presentasjonen …

en: Notes
nb: Notater

en: Slides Sorter
nb: Lysbildesorterer

en: Slide Show:
nb: Lysbildevisning:

en: Add a new custom slide show
nb: Legg til ny tilpasset lysbildevisning

en: Delete current custom slide show
nb: Slett gjeldende tilpasset lysbildevisning

en: Add slides to current custom slide show
nb: Legg til lysbilder til gjeldende tilpasset lysbildevisning

en: Remove slides from current custom slide show
nb: Fjern lysbilder fra gjeldende tilpasset lysbildevisning

en: Duplicate Slide
nb: Lag kopi av lysbildet

en: Start Slideshow
nb: Start lysbildeframvisning

en: Add a new slide
nb: Legg til nytt lysbilde

en: Delete selected slides
nb: Slett valgte lysbilder

en: Rename
nb: Gi nytt navn

en: Cut
nb: Klipp ut

en: Copy
nb: Kopier

en: Paste
nb: Lim inn

en: Slide Show %1
nb: Lysbildevisning %1

en: All slides
nb: Alle lysbilder

en: Error
nb: Feil

en: There cannot be two slideshows with the same name.
nb: Det kan ikke være to lysbildeframvisninger med samme navn

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Layout
nb: Still inn utforming

en: Automatic animation preview
nb: Automatisk forhåndsvisning av animasjon

en: Preview animation
nb: Forhåndsvis animasjon

en: Slide Transitions
nb: Lysbildeoverganger

en: Shape Click Actions
nb: Handlinger ved trykk på form

en: Shape Animations
nb: Formanimasjoner

en: Manage animation delay and duration:
nb: Håndter forsinkelse og varighet for animasjon:

en: on mouse click
nb: ved museklikk

en: after previous animation
nb: etter forrige animasjon

en: with previous animation
nb: med forrige animasjon

en: Delay:
nb: Forsinkelse:

en: Duration:
nb: Varighet:

en: Preview Shape Animation
nb: Forhåndsvis formanimasjon

en: No Effect
nb: Ingen effekt

en:  sec
nb:  sek

en: Entrance
nb: Inngang

en: Exit
nb: Utgang

en: Emphasis
nb: Vektlegging

en: Custom
nb: Tilpasset

en: Motion path
nb: Bevegelsessti

en: Ole Action
nb: Ole handling

en: Media Call
nb: Medie-oppkall

en: Edit animation
nb: Rediger animasjon

en: Add new animation
nb: Legg til en ny animasjon

en: Remove animation
nb: Fjern animasjon

en: Order:
nb: Rekkefølge:

en: Move animation up
nb: Flytt animasjon opp

en: Move animation down
nb: Flytt animasjon ned

en: Add a new animation
nb: Legg til en ny animasjon

en: Delete current animation
nb: Slett gjeldende animasjon

en: seconds
nb:  sekunder

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
nb: Beskjær

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
nb: &Bredde:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: Will keep the width of the crop constant
nb: Holder bredden konstant ved beskjæring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
nb: &Høyde:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: Will keep the height of the crop constant
nb: Holder høyden konstant ved beskjæring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
nb: F&orhold:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: Will keep the ratio constant
nb: Beholder samme forhold

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
nb: Lag

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
nb: Bilde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
nb: Beskj&ær

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit Shape
nb: Rediger form

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
nb: Flere skjermer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
nb: Presentasjonsskjerm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
nb: Slå på talervisning

en: Monitor %1 (primary)
nb: Skjerm %1 (hovedskjerm)

en: Monitor %1
nb: Skjerm %1

en: Configure Presenter View
nb: Sett opp talervisning

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
nb: Sett opp lysbildevisning

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
nb: Lysbilder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
nb: Presentasjonslysbilder:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editSlidesButton)
en: Edit Custom Slide Shows ...
nb: Rediger selvvalgte lysbildeframvisninger …

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrHtmlExport)
en: HTML Export
nb: HTML-eksport

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_slideslist)
en: Tick the slide should be exported :
nb: Merk av lysbildet som skal eksporteres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_selectAll)
en: Select all
nb: Velg alle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_css)
en: Select template (.css) :
nb: Velg mal (.css):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_deselectAll)
en: Deselect all
nb: Fravelg alle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlable_top)
en: Title
nb: Tittel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_preview)
en: Output preview
nb: Forhåndsvisning av utdata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_previous) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_next)
en: ...
nb: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushbuttonBrowseTemplate)
en: Browse
nb: Bla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: Author
nb: Forfatter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_Favorite)
en: Delete Favorite
nb: Slett favoritt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_browser)
en: Open in browser
nb: Åpne i nettleser

en: Html Export
nb: Html-eksport

en: Export
nb: Eksporter

en: There is already a favorite file with this name
nb: Det finnes fra før en favorittfil med dette navnet

en: Incorrect file, .zip only or corrupted zip
nb: Feil fil, bare .zip eller ødelagt zip

en: Zip file need to contain style.css
nb: Det trengs en zip-fil til å inneholde style.css

en: Delete Template
nb: Slett mal

en: You may not remove the templates provided with the application
nb: Du kan ikke fjerne malene som er levert med programmet

en: Add Template
nb: Legg til mal

en: Are you sure you want to remove "%1"?
nb: Er du sikker på at du vil fjerne «%1»?

en: Confirm remove
nb: Bekreft fjerning

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change sound action
nb: Endre lydhandling

en: No sound
nb: Ingen lyd

en: Import...
nb: Importer …

en: Bar
nb: Stolpe

en: From Left
nb: Fra venstre

en: From Top
nb: Ovenfra

en: From Right
nb: Fra høyre

en: From Bottom
nb: Nedenfra

en: Unknown subtype
nb: Ukjent subtype

en: Clock
nb: Klokke

en: From Twelve Clockwise
nb: Fra tolv, medurs

en: From Three Clockwise
nb: Fra tre, medurs

en: From Six Clockwise
nb: Fra seks, medurs

en: From Nine Clockwise
nb: Fra ni, medurs

en: From Twelve Counterclockwise
nb: Fra tolv, moturs

en: From Three Counterclockwise
nb: Fra tre, moturs

en: From Six Counterclockwise
nb: Fra seks, moturs

en: From Nine Counterclockwise
nb: Fra ni, moturs

en: Double Fan
nb: Dobbelt vifte

en: Fan Out Vertical
nb: Fold ut loddrett

en: Fan Out Horizontal
nb: Fold ut vannrett

en: Fan In Vertical
nb: Fold inn loddrett

en: Fan In Horizontal
nb: Fold inn vannrett

en: Fan In Vertical Reverse
nb: Fold inn omvendt loddrett

en: Fan In Horizontal Reverse
nb: Fold inn omvendt vannrett

en: Double Sweep
nb: Dobbelt sveip

en: Parallel Vertical
nb: Parallell loddrett

en: Parallel Diagonal
nb: Parallell diagonal

en: Opposite Vertical
nb: Motsatt loddrett

en: Opposite Horizontal
nb: Motsatt vannrett

en: Parallel Diagonal Top Left
nb: Parallell diagonal øvre venstre

en: Parallel Diagonal Bottom Left
nb: Parallell diagonal nedre venstre

en: Parallel Vertical Reverse
nb: Parallell loddrett omvendt

en: Parallel Diagonal Reverse
nb: Parallell diagonal omvendt

en: Opposite Vertical Reverse
nb: Motsatt loddrett omvendt

en: Opposite Horizontal Reverse
nb: Motsatt vannrett omvendt

en: Parallel Diagonal Top Left Reverse
nb: Parallell diagonal øvre venstre omvendt

en: Parallel Diagonal Bottom Left Reverse
nb: Parallell diagonal nedre venstre omvendt

en: Fan
nb: Vifte

en: Center Right
nb: Senter høyre

en: Center Top
nb: Senter øverst

en: Center Left
nb: Senter venstre

en: Center Bottom
nb: Senter nederst

en: Fan Out Top
nb: Fold ut øverst

en: Fan Out Right
nb: Fold ut høyre

en: Fan Out Bottom
nb: Fold ut nederst

en: Fan Out Left
nb: Fold ut venstre

en: Fan In Top
nb: Fold inn øverst

en: Fan In Right
nb: Fold inn høyre

en: Fan In Bottom
nb: Fold inn nederst

en: Fan In Left
nb: Fold inn venstre

en: Pin Wheel
nb: Vindmølle

en: Two Blades Vertical Clockwise
nb: To blader loddrett medurs

en: Two Blades Horizontal Clockwise
nb: To blader vannrett medurs

en: Four Blades Horizontal Clockwise
nb: Fire blader loddrett medurs

en: Two Blades Vertical Counterclockwise
nb: To blader loddrett  moturs

en: Two Blades Horizontal Counterclockwise
nb: To blader vannrett moturs

en: Four Blades Horizontal Counterclockwise
nb: Fire blader vannrett moturs

en: Saloon Door
nb: Saloon-dør

en: To Top
nb: Til toppen

en: To Left
nb: Til venstre

en: To Bottom
nb: Til bunnen

en: To Right
nb: Til høyre

en: Single Sweep
nb: Enkelt sveip

en: Clockwise Top
nb: Medurs øverst

en: Clockwise Right
nb: Medurs høyre

en: Clockwise Bottom
nb: Medurs nederst

en: Clockwise Left
nb: Medurs venstre

en: Clockwise Top Left
nb: Medurs øverst venstre

en: Counterclockwise Bottom Left
nb: Moturs nederst venstre

en: Clockwise Bottom Right
nb: Medurs nederst høyre

en: Counterclockwise Top Right
nb: Moturs øverst høyre

en: Counterclockwise Top
nb: Moturs øverst

en: Counterclockwise Right
nb: Moturs høyre

en: Counterclockwise Bottom
nb: Moturs nederst

en: Counterclockwise Left
nb: Moturs venstre

en: Counterclockwise Top Left
nb: Moturs øverst venstre

en: Clockwise Bottom Left
nb: Medurs nederst venstre

en: Counterclockwise Bottom Right
nb: Moturs nederst høyre

en: Clockwise Top Right
nb: Medurs øverst høyre

en: Windshield
nb: Frontrute

en: Right
nb: Høyre

en: Up
nb: Opp

en: Vertical
nb: Loddrett

en: Horizontal
nb: Vannrett

en: Right Reverse
nb: Høyre omvendt

en: Up Reverse
nb: Opp omvendt

en: Vertical Reverse
nb: Loddrett omvendt

en: Horizontal Reverse
nb: Vannrett omvendt

en: Barn Door
nb: Låvedør

en: Diagonal Bottom Left
nb: Diagonal nedre venstre

en: Diagonal Bottom Left Reverse
nb: Diagonal nedre venstre omvendt

en: Diagonal Top Left
nb: Diagonal øvre venstre

en: Diagonal Top Left Reverse
nb: Diagonal øvre venstre omvendt

en: Barn Vee
nb: Låve-V

en: Barn Zig Zag
nb: Låve-sikksakk

en: Vertical Reversed
nb: Loddrett omvendt

en: Horizontal Reversed
nb: Vannrett omvendt

en: Box
nb: Boks

en: From Top Left
nb: Fra øverst venstre

en: From Top Right
nb: Fra øverst høyre

en: From Bottom Left
nb: Fra nederst venstre

en: From Bottom Right
nb: Fra nederst høyre

en: Diagonal
nb: Diagonalt

en: Four Box
nb: Firerboks

en: Corners In
nb: Hjørner inn

en: Corners In Reverse
nb: Hjørner inn omvendt

en: Corners Out
nb: Hjørner ut

en: Corners Out Reverse
nb: Hjørner ut omvendt

en: Misc Diagonal
nb: Div. diagonalt

en: Double Barn Door
nb: Dobbel låvedør

en: Double Diamond
nb: Dobbel ruter

en: Vee
nb: V

en: Zig Zag
nb: Sikksakk

en: Fade
nb: Ton ut

en: Crossfade
nb: Krysstoning

en: Fade over Color
nb: Ton over farge

en: ArrowHead
nb: Pilspiss

en: Down
nb: Ned

en: Down Reverse
nb: Ned omvendt

en: Left
nb: Venstre

en: Left Reverse
nb: Venstre omvendt

en: Circle
nb: Sirkel

en: Circle Reverse
nb: Sirkel omvendt

en: Eye
nb: Øye

en: Hexagon
nb: Sekskant

en: Rectangular
nb: Rektangulær

en: Rectangular Reverse
nb: Rektangulær omvendt

en: Diamond
nb: Ruter

en: Diamond Reverse
nb: Ruter omvendt

en: Misc
nb: Diverse

en: Heart
nb: Hjerte

en: Heart Reverse
nb: Hjerte omvendt

en: Keyhole
nb: Nøkkelhull

en: Keyhole Reverse
nb: Nøkkelhull omvendt

en: Pentagon
nb: Femkant

en: RoundRect
nb: Rundt rektangel

en: Star
nb: Stjerne

en: Four Point Star
nb: Firetakket stjerne

en: Four Point Star Reverse
nb: Firetakket stjerne omvendt

en: Five Point Star
nb: Femtakket stjerne

en: Five Point Star Reverse
nb: Femtakket stjerne omvendt

en: Six Point Star
nb: Sekstakket stjerne

en: Six Point Star Reverse
nb: Sekstakket stjerne omvendt

en: Triangle
nb: Trekant

en: Box Snakes
nb: Boks-slanger

en: Two Box Top In
nb: To bokser inn øverst

en: Two Box Bottom In
nb: To bokser inn nederst

en: Two Box Left In
nb: To bokser inn venstre

en: Two Box Right In
nb: To bokser inn høyre

en: Four Box Vertical In
nb: Fire bokser loddrett inn

en: Four Box Horizontal In
nb: Fire bokser vannrett inn

en: Two Box Top Out
nb: To bokser ut øverst

en: Two Box Bottom Out
nb: To bokser ut nederst

en: Two Box Left Out
nb: To bokser ut venstre

en: Two Box Right Out
nb: To bokser ut høyre

en: Four Box Vertical Out
nb: Fire bokser ut loddrett

en: Four Box Horizontal Out
nb: Fire bokser ut vannrett

en: Parallel Snakes
nb: Parallelle slanger

en: Vertical Top Same In
nb: Loddrett øverst samme inn

en: Vertical Top Same Out
nb: Loddrett øverst samme ut

en: Vertical Bottom Same In
nb: Loddrett nederst samme inn

en: Vertical Bottom Same Out
nb: Loddrett nederst samme ut

en: Vertical Top Left Opposite In
nb: Loddrett øverst venstre motsatt inn

en: Vertical Top Left Opposite Out
nb: Loddrett øverst venstre motsatt ut

en: Vertical Bottom Left Opposite In
nb: Loddrett nederst venstre motsatt inn

en: Vertical Bottom Left Opposite Out
nb: Loddrett nederst venstre motsatt ut

en: Horizontal Left Same In
nb: Vannrett venstre samme inn

en: Horizontal Left Same Out
nb: Vannrett venstre samme ut

en: Horizontal Right Same In
nb: Vannrett høyre samme inn

en: Horizontal Right Same Out
nb: Vannrett høyre samme ut

en: Horizontal Top Left Opposite In
nb: Vannrett øverst venstre motsatt inn

en: Horizontal Top Left Opposite Out
nb: Vannrett øverst venstre motsatt ut

en: Horizontal Top Right Opposite In
nb: Vannrett øverst høyre motsatt inn

en: Horizontal Top Right Opposite Out
nb: Vannrett øverst høyre motsatt ut

en: Diagonal Bottom Left Opposite In
nb: Diagonalt nederst venstre motsatt inn

en: Diagonal Bottom Left Opposite Out
nb: Diagonalt nederst venstre motsatt ut

en: Diagonal Top Left Opposite In
nb: Diagonalt øverst venstre motsatt inn

en: Diagonal Top Left Opposite Out
nb: Diagonalt øverst venstre motsatt ut

en: Snake
nb: Slange

en: Clockwise Top Left In
nb: Medurs øverst venstre inn

en: Clockwise Top Left Out
nb: Medurs øverst venstre ut

en: Clockwise Top Right In
nb: Medurs øverst høyre inn

en: Clockwise Top Right Out
nb: Medurs øverst høyre ut

en: Clockwise Bottom Left In
nb: Medurs nederst venstre inn

en: Clockwise Bottom Left Out
nb: Medurs nederst venstre ut

en: Clockwise Bottom Right In
nb: Medurs nederst høyre inn

en: Clockwise Bottom Right Out
nb: Medurs nederst høyre ut

en: Counterclockwise Top Left In
nb: Moturs øverst venstre inn

en: Counterclockwise Top Left Out
nb: Moturs øverst venstre ut

en: Counterclockwise Top Right In
nb: Moturs øverst høyre inn

en: Counterclockwise Top Right Out
nb: Moturs øverst høyre ut

en: Counterclockwise Bottom Left In
nb: Moturs nederst venstre inn

en: Counterclockwise Bottom Left Out
nb: Moturs nederst venstre ut

en: Counterclockwise Bottom Right In
nb: Moturs nederst høyre inn

en: Counterclockwise Bottom Right Out
nb: Moturs nederst høyre ut

en: Waterfall
nb: Foss

en: Top Left Vertical
nb: Øverst venstre loddrett

en: Top Left Horizontal
nb: Øverst venstre vannrett

en: Top Right Vertical
nb: Øverst høyre loddrett

en: Top Right Horizontal
nb: Øverst høyre vannrett

en: Bottom Left Vertical
nb: Nederst venstre loddrett

en: Bottom Left Horizontal
nb: Nederst venstre vannrett

en: Bottom Right Vertical
nb: Nederst høyre loddrett

en: Bottom Right Horizontal
nb: Nederst høyre vannrett

en: Slide
nb: Lysbilde

en: Space Rotation
nb: Rotasjon i rommet

en: Swap effect
nb: Bytteeffekt

en: Header
nb: Topptekst

en: Footer
nb: Bunntekst
