koffice-dockers - en to nds translation catalogue (15 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
nds: Keen Formen binnen de Sammeln funnen. %1

en: Not a valid Calligra file: %1
nds: %1 is keen gellen Calligra-Datei

en: No body tag found in file: %1
nds: Binnen Datei " %1" lett sik keen Hööftdeel-Beteker finnen

en: No office:drawing tag found in file: %1
nds: Beteker "office:drawing" lett sik binnen Datei "%1" nich finnen.

en: No shapes found in file: %1
nds: Binnen Datei " %1" laat sik keen Formen finnen

en: Add Shape
nds: Form tofögen

en: More
nds: Mehr

en: Open Shape Collection
nds: Formensammeln opmaken

en: Remove Shape Collection
nds: Formensammeln wegdoon

en: Default
nds: Vörinstellen

en: Geometrics
nds: Geometersch

en: Arrows
nds: Pielen

en: Funny
nds: To'n Högen

en: Collection Error
nds: Sammelnfehler

en: Shape Properties
nds: Formegenschappen
