ChangecasePlugin - en to nds translation catalogue (7 entries)

en: Change case
nds: Groot-/Lüttschrieven ännern

en: Sentence case
nds: Satz-Grootschrieven

en: lowercase
nds: lüttschrieven

en: UPPER CASE
nds: GROOTSCHRIEVEN

en: Initial Caps
nds: Grootschrieven An'n Anfang

en: tOGGLE cASE
nds: gROOT- / lÜTTSCHRIEVEN WESSELN

en: Change Case...
nds: Groot-/Lüttschrieven ännern...
