karbon - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Width:
ne: चौडाइ:

en: Angle:
ne: कोण:

en: Fill
ne: भर्नुहोस्

en: Edit Gradient
ne: ग्रेडियन्ट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Predefined Gradients
ne: पूर्वपरिभाषित ग्रेडियन्ट

en: Patterns
ne: बाँन्की
