koffice - en to ne translation catalogue (304 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTypeDesc)
en: Type:
ne: प्रकार:

en: A simple path shape
ne: साधारण मार्ग आकार

en: %1 Options
ne: %1 विकल्प

en: Active tool: %1
ne:  उपकरण सक्रिय बनाउनुहोस्: %1

en: Create object
ne: वस्तुात सृजना गर्नुहोस ।

en: Pan
ne: प्यानन

en: Corner point
ne: कुनो बिन्दुनुहोस्।

en: Smooth point
ne: महीन बिन्दु

en: Insert point
ne: बिन्दु घुसाउनुहोस्

en: Remove point
ne: बिन्दु हटाउनुहोस्

en: Break at point
ne: बिन्दुमा विच्छेद गर्नुहोस्

en: Break at segment
ne: खण्डमा विच्छेद गर्नुहोस्

en: Join with segment
ne: खण्डसगँ जिड्नुहोस्

en: Merge points
ne: बिन्दुहरु गाभ्नुहोस्

en: Zoom
ne: जुम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, corner) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, smooth) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, symmetric) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lineSegment) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, curveSegme
en: ...
ne: स्...

en: Scripts
ne: स्क्रिप्ट

en: Script Manager
ne: स्क्रिप्ट प्रबन्धक

en: Execute Script File...
ne: स्क्रिप्ट फाइल कार्यान्वयन गर्नुहोस्...

en: Script Manager...
ne: स्क्रिप्ट प्रबन्धक...

en: Execute Script File
ne: स्क्रिप्ट फाइल कार्यान्वयन गर्नुहोस्

en: Install Script Package
ne: स्क्रिप्ट प्याकेज स्थापना गर्नुहोस्

en: Could not read the package "%1".
ne: प्याकेज "%1"पढ्न सकिदैन।

en: The package "%1" does not contain a valid install.rc file.
ne: प्याकेज"%1" ले वैध स्थापित आरसी फाइल समावेश गर्दैन ।

en: Failed to parse the install.rc file at package "%1".
ne: प्याकेज "%1" मा स्थापित आरसी फाइल पद वर्णन गर्न असफल भयो ।

en: Failed to determinate location where the package "%1" should be installed to.
ne: प्याकेज  "%1" स्थापना गर्ने स्थान निर्धारण गर्न असफल भयो ।

en: A script package with the name "%1" already exists. Replace this package?
ne:  "%1" नाम सहितको स्क्रिप्ट प्याकेज पहिल्यै अवस्थित छ। यो प्याकेज बदल्नु हुन्छ?

en: Replace
ne: प्रतिस्थापन

en: Could not uninstall this script package. You may not have sufficient permissions to delete the folder "%1".
ne: यो स्क्रिप्ट प्याकेज विस्थापना गर्न सकिएनन। तपाईँसँग फोल्डर "%1" मेट्नका लागि पर्याप्त अनुमति छैन ।

en: Could not uninstall the script package "%1" since the script is not installed.
ne: स्क्रिप्ट स्थापना नभएसम्म स्क्रिप्ट प्याकेज "%1" विस्थापन गर्न सकिँदैन ।

en: Could not uninstall the script package "%1". You may not have sufficient permissions to delete the folder "%1".
ne:  स्क्रिप्ट प्याकेज "%1"विस्थापानगर्न सकिएनन। तपाईँसँग फोल्डर "%1" मेट्नका लागि पर्यापत अनुमति छैन ।

en: Save
ne: बचत

en: Add script file
ne: स्क्रिप्टफाइल थप्नुहोस्

en: Add collection folder
ne: सङ्कलन फोल्डर थप्नुहोस्

en: Install script package file
ne: स्क्रिप्ट प्याकेज फाइल स्थापना गर्नुहोस्

en: Install online script package
ne: अनलाइन स्क्रिप्ट प्याकेज स्थापना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, add)
en: Add
ne: थप्नुहोस्

en: Script File
ne: स्क्रिप्टफाइल

en: Script
ne: स्क्रिप्ट

en: Collection
ne: सङ्कलन

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ्ङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
ne: फाइल

en: Only print and exit
ne: मात्र मुद्रण गर्नुहोस् र बाहिर निस्किनुहोस्

en: Override display DPI
ne: प्रदर्शन डी पी आई अधिरोहण गर्नुहोस्

en: Too many templates found for: %1
ne: यसका लागि अति धेरै टेम्प्लेटहरू: %1

en: Template %1 failed to load.
ne: टेम्प्लेट %1 लोड गर्न असफल भयो ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template at application start up
ne: अनुप्रयोग सुरुआतमा सधै यो टेम्प्लेट प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template
ne: सधै यो टेम्प्लेट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Making backup...
ne: जगेडा बनाइदैछ...

en: Saving...
ne: बचत हुँदैछ...

en: Could not save
    %1
ne: बचत गर्न सकिएन
    %1

en: Could not save %1
    Reason: %2
ne: %1 बचत गर्न सकिएन
    कारण: %2

en: The password of this encrypted document is not known. Autosave aborted! Please save your work manually.
ne: यो गुप्तिकरण गरिएको कागजातको पसवर्ड अज्ञात छ। स्वत: वचत परित्याग गरियो! कृपया आफ्नो काम म्यानुअल तरीकाले बचत गर्नुहोस्।

en: Autosaving...
ne: स्वत: बचत हुँदैछ...

en: Error during autosave! Partition full?
ne: स्वत: बचत गर्दा त्रुटि! विभाजन पूरा छ ?

en: Could not create the file for saving
ne: बचत गर्नका लागि फाइल सिर्जना गर्न सकिएन

en: Not able to write '%1'. Partition full?
ne: '%1' लेख्न सकिएन । विभाजन पूरा छ ?

en: Error while trying to write '%1'. Partition full?
ne: '%1' लेख्ने प्रयास गर्दा त्रुटि । विभाजन पूरा छ ?

en: Malformed URL
    %1
ne: विकृत यूआरएल
    %1

en: An autosaved file exists for this document.
    Do you want to open it instead?
ne: यो कागजातका लागि एउटा स्वत: बचत गरिएको फाइल अवस्थित छ ।
    तपाईँ यसलाई सट्टामा खोल्न चाहनुहुन्छ ?

en: The file %1 does not exist.
ne: फाइल %1 अवस्थित छैन ।

en: File not found
ne: फाइल फेला परेन

en: Cannot create storage
ne: भण्डारण सिर्जना गर्न सकिएन

en: Bad MIME type
ne: खराब माइम प्रकार

en: Error in embedded document
ne: सम्मिलित कागजातमा त्रुटि

en: Format not recognized
ne: परिचित ढाँचा होइन

en: Not implemented
ne: कार्यान्वयन भएन

en: Parsing error
ne: पद वर्णन त्रुटि

en: Document is password protected
ne: कागजात पासवर्ड सुरक्षित छ।

en: Internal error
ne: आन्तरिक त्रुटि

en: Out of memory
ne: स्मृतिभन्दा बाहिर

en: Unknown error
ne: अज्ञात त्रुटि

en: Could not find %1
ne: %1 फेला पार्न सकिएन

en: Parsing error in %1 at line %2, column %3
    Error message: %4
ne: %1 भित्र रेखा %2, स्तम्भ %3 मा पद वर्णन त्रुटि
    त्रुटि सन्देश: %4

en: %1 is not a file.
ne: %1 फाइल होइन ।

en: Could not open the file for reading (check read permissions).
ne: पढ्नका लागि फाइल खोल्न सकिएन (पढ्ने अनुमति जाँच गर्नुहोस्)।

en: Could not read the beginning of the file.
ne: फाइलको सुरुआत पढ्न सकिएन ।

en: parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
ne: रेखा %1, स्तम्भ %2 मा मुख्य कागजातमा पद वर्णन त्रुटि
    त्रुटि सन्देश: %3

en: Invalid document: no file 'maindoc.xml'.
ne: अवैध कागजात: 'maindoc.xml' फाइल होइन ।

en: Untitled
ne: शीर्षक नभएको।

en: <p>The document <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
ne: <p>कागजात <b>'%1'</b> परिमार्जन गरियो ।</p><p>तपाईँ यसलाई बचत गर्न चाहनुहुन्छ ?</p>

en: Internal error: saveXML not implemented
ne: आन्तरीक त्रुटि: बचत एक्सएमएल कार्यान्वयन भएन।

en: Could not open
    %1
ne: खोल्न सकिएन
    %1

en: Could not open %1
    Reason: %2
ne: %1 खोल्न सकिएन
    कारण: %2

en: a word processing
ne: वर्ड प्रोसेसिङ

en: a spreadsheet
ne: स्प्रेडसिट

en: a presentation
ne: प्रस्तुतिकरण

en: a chart
ne: चित्रपट

en: a drawing
ne: रेखाचित्र

en: No
ne: छैनटव्य

en: Yes
ne: ठीक

en: Could not export file.
ne: फाइल निर्यात गर्न सकिएन ।

en: Missing Export Filter
ne: निर्यात फाइल हराइरहेको छ

en: Could not import file of type
    %1
ne: यसप्रकारको फाइल आयात गर्न सकिएन
    %1

en: Missing Import Filter
ne: आयात फिल्टर हराइरहेको छ

en: Choose Filter
ne: फिल्टर रोज्नुहोस्

en: %1 unsaved document (%2)
ne: %1यस रूपमा कागजात बचत गर्नुहोस् (%2)

en: Reload
ne:  पून: लोड गर्नुहोस्।

en: Versions...
ne: संस्करण...

en: E&xport...
ne: निर्यात...

en: &New View
ne:  नयाँ दृश्य

en: Document Information
ne: कागजात सूचना

en: Dockers
ne: डकर्स

en: (write protected)
ne: (लेखन सुरक्षा)

en: Save as %1
ne: %1 रूपमा बचत गर्नुहोस्।

en: %1 (unknown file type)
ne: %1 (अज्ञात फाइल प्रकार)

en: <qt>Saving as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to save in this format?</qt>
ne: <qt>यस %1 रूपमा बचत गर्दा ढाँचामा केही नोक्सान पर्न सक्छ ।<p>तपाईँ अझै यो ढाँचामा बचत गर्न चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: Confirm Save
ne: बचत यकीन गर्नुहोस्।

en: <qt>Exporting as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to export to this format?</qt>
ne: <qt>यस %1 रूपमा निर्यात गर्दा ढाँचामा केही नोक्सानी पर्न सक्छ ।<p>तपाईँ अझै यो ढाँचामा निर्यात गर्न चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: Confirm Export
ne: निर्यात यकीन गर्नुहोस्।

en: Export
ne: निर्यात

en: Open Document
ne: कागजात खोल्नुहोस्।

en: Import Document
ne: कागजात आयात गर्नुहोस्।

en: Document
ne: कागजात

en: Document - %1
ne: कागजात - %1

en: You will lose all changes made since your last save
    Do you want to continue?
ne: तपाईँले तपाईँको सबै वचत गरिएका परिवर्तनहरू हराउनुहुनेछ!
    तपाईँ यसलाई निरन्तरता दिन चाहनुहुन्छ ?

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Show %1 Toolbar
ne: %1 उपकरणपट्टी देखाउनुहोस्।

en: Hide %1 Toolbar
ne: %1 उपकरणपट्टी लुकाउनुहोस्

en: Recent Documents
ne: हालका कागजात

en: Custom Document
ne: कागजात अनकूल गर्नुहोस्

en: Open This Document
ne: यो कागजात खोल्नुहोस्

[ctx: File modification date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Modified:</b></td><td>%1</td></tr>
ne: <tr><td><b>परिमार्जीत:</b></td><td>%1</td></tr>

[ctx: File access date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Accessed:</b></td><td>%1</td></tr>
ne: <tr><td><b>पहुँच भएको:</b></td><td>%1</td></tr>

en: Create Template
ne: टेम्प्लेट सिर्जना गर्नुहोस्

en: Group:
ne: समूह:

en: &Add Group...
ne: समूह थप्नुहोस्...

en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Picture
ne: तस्वीर

en: &Select...
ne: चयन...

en: Use the new template as default
ne: पूर्वानिर्धारित रूपमा नयाँ टेम्प्लेट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Do you really want to overwrite the existing '%1' template?
ne: तपाईँ साच्चैकै अवस्थित '%1' टेम्प्लेट अधिलेखन गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Add Group
ne: समूह थप्नुहोस्

en: Enter group name:
ne: समूह नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: This name is already used.
ne: यो नाम पहिल्यै प्रयोग गरिएको छ ।

en: Do you really want to remove that group?
ne: तपाईँ साँच्चिकै त्यो समूह हटाउन चाहनहुन्छ ?

en: Remove Group
ne: समूह हटाउनुहोस्

en: Do you really want to remove that template?
ne: तपाईँ साँच्चिकै त्यो टेम्प्लेट हटाउन चाहनुहुन्छ ?

en: Remove Template
ne: टेम्प्लेट हटाउनुहोस्

en: Could not load picture.
ne: तस्वीर लोड गर्न सकिएन।

en: No picture available.
ne: कुनै तस्वीर उपलब्ध छैन।

en: Use This Template
ne: यो टेम्प्लेट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Date & Time
ne: मिति र समय

en: Saved By
ne: यसद्वारा बचत गरिएको

en: Comment
ne: टिप्पणी

en: &Add
ne: थप्नुहोस्

en: &Modify
ne: परिमार्जन

en: &Open
ne: खोल्नुहोस्

en: A new version could not be added
ne: नयाँ संस्करण थप्न सकिदैन।

en: Date: %1
ne: मिति: %1

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: No store backend
ne: भन्डारण गर्ने ठाउँ छैन।

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
ne: रेखा %1, स्तम्भ %2 मा मुख्य कागजात भित्र पद वर्णन त्रुटि
    त्रुटि सन्देश: %3

en: Millimeters (mm)
ne: मिलिमिटर (मिमि)

en: Centimeters (cm)
ne: सेन्टिमिटर (सेमी)

en: Decimeters (dm)
ne: डेसिमिटर (डीएम)

en: Inches (in)
ne: इञ्च (मा)

en: Pica (pi)
ne: पिका (पीआई)

en: Cicero (cc)
ne: सिसेरो (सीसी)

en: Points (pt)
ne: बिन्दु (पीटी)

en: Pixels (px)
ne: पिक्सेल(पीएक्स)

en: Author
ne: लेखक

en: Snap to Grid
ne: ग्रिडमा सटाउनुहोस्

en: Show Master Pages
ne: मूख्य पृष्ठ देखाउनुहोस्

en: Show Rulers
ne: रूलर देखाउनुहोस्

en: Show/hide the view's rulers
ne: दृष्य रूलर देखाउनु/लुकाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Variable
ne: चल

en: Clear
ne: सफा

en: Subtract
ne: घटाउनुहोस्

en: Alpha mask
ne: अल्फा मास्क

en: Alpha
ne: अल्फा

en: Lightness
ne: हल्कापन

en: a*
ne: ए*

en: b*
ne: बी*

en: Blue
ne: नीलो

en: Green
ne: हरियो

en: Red
ne: रातो

en: Erase
ne: मेट्नुहोस्

en: Normal
ne: सामान्य

en: Screen
ne: पर्दा

en: Lighten
ne: हल्काो

en: Darken
ne: गाढा

en: Color
ne: रङ

en: Hue
ne: ह्यु

en: Saturation
ne: अभिवादन

en: Value
ne: मान

en: Generic RGB Histogram
ne: जेनेरिक आरजीबी हिस्टोग्राम

en: R
ne: आर

en: G
ne: जी

en: B
ne: बी

en: L*a*b* Histogram
ne: एल*ए*बी* हिस्टोग्रामग्राम

en: L*
ne: एल*

en: Blank
ne: खाली

en: Subject
ne: विषय

en: Object
ne: वस्तु

en: This document contains an unknown checksum. When you give a password it might not be verified.
ne: यो कागजातले अपरिचित चेकसम समावेश गरेको छ ।जब तपाईँ यसलाई पासवर्ड दिनुहुनछ,  रूजु भएको नहुन सक्छ ।

en: This document contains an unknown encryption method. Some parts may be unreadable.
ne: यो कागजातले अपरिचित गुप्तिकरण विधि समावेश गरेको छ ।केही भाग पढ्न अयोग्य हुन सक्छ ।

en: This document contains incomplete encryption data. Some parts may be unreadable.
ne: यो कागजातले अपूर्ण गुप्तिकरण डाटा समावेश गरेको छ । केही भाग पढ्न अयोग्य हुन सक्छ ।

en: QCA has currently no support for SHA1 or PBKDF2 using SHA1. The document can not be opened.
ne: क्यूसीएले एसएचए१लाई अथवा एसएचए१ प्रयोग भैरहेको पीबीकेडीएफ२लाई हाल समर्थन गरेको छैन ।उक्त कागजात खुल्न सक्दैन ।

en: The manifest file seems to be corrupted. It cannot be modified and the document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
ne: देखिएकोेस्ट फाइल अनुपयोगी  देखिन्छ । यो परिमार्जित गर्न सकिँदैन र कागजात पढ्न अयोग्य रहनेछ । कपून: तपाईँको कार्य हराउनबाट रोपुन क्न प्रयास गर्नुहोस र कागजात बचत गर्नुहोस् ।

en: The manifest file cannot be written. The document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
ne: देखिएको फाइल लेख्न सकिँदैन।उक्त कागजात पढ्न अयोग्य रहनेछ । कृपया तपाईँको कार्य हराउनबाट रोक्न फेरि प्रयास गर्नुहोस् र कागजात बचत गर्नुहोस् ।

en: Please enter the password to open this file.
ne: कृपया, यो फइल खोल्नका लागि पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Please enter the password to encrypt the document with.
ne: कृपया कागजातसहित गुप्तिकरण गर्न पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Do you want to save the password?
ne: तपाईँ पासवर्ड बचत गर्न  हटाउन चाहनुहुन्छ ?

en: The directory mode is not supported for remote locations.
ne: डाइरेक्टरी मोड टाढाको स्थानका लागि समर्थित छैन।

en: Delete
ne:  मेट्नुहोस्

en: Text Reference
ne: पाठ सन्दर्भ

en: Select the index you want to reference
ne: तपाईँले सन्दर्भका लागि चाहानुभएको अनुक्रमाणिका चयन गर्नुहोस्

en: Found 1 match | Found %1 matches
ne[0]: %1 जोडा फेला पर्यो
ne[1]: %1 जोडा फेला पर्यो

en: Found no match
ne: जोडा  फेला परेन

[ctx: Underline Style]
en: None
ne: कुनै पनि होइन

[ctx: Underline Style]
en: Single
ne: एकल

[ctx: Underline Style]
en: Double
ne: दोहोरो

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित्धारितर्र्र

en: Opacity
ne: अस्पष्टता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel)
en: Name:
ne: नाम:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc)
en: Initials:
ne: सुरुआत:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
ne: शीर्षक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPositionDesc)
en: Position:
ne: स्थिति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompanyDesc)
en: Company:
ne: कम्पनी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmailDesc)
en: Email:
ne: इमेल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome)
en: Telephone (home):
ne: टलिफोन (घर):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork)
en: Telephone (work):
ne: टेलिफोन (कार्य):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFaxDesc)
en: Fax:
ne: फ्याक्स:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreetDesc)
en: Street:
ne: गल्ली:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPostalDesc)
en: Postal code:
ne: हुलाकी सङ्केत:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCityDesc)
en: City:
ne: शहर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountryDesc)
en: Country:
ne: देश:

en: Import Data
ne: डाटा आयात गर्नुहोस्

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
ne: सिफारिस गरिएको ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
ne: लोकेल ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
ne: अन्य ( %1 )

en: Text
ne: पाठ

en: Date
ne: मिति

en: Currency
ne: मुद्रा

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_comboQuote)
en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Please check the ranges you specified. The start value must be lower than the end value.
ne: कृपया तपाईँले निर्दिष्टलेख गर्नुभएको दायरा जाँच गर्नुहोस् । शुरुवाती मान अन्तिम मान भन्दा कम हुनुप्छ ।

en: Cannot find encoding: %1
ne: सङ्केतन पत्ता लागेन: %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dataTab)
en: Data
ne: मिति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: E&ncoding:
ne: सङ्केतन:ित:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstRowHeader)
en: First row contains headers
ne: पहिलो पङ्तिले हेडर समावेश गर्छ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstColHeader)
en: First column contains headers
ne: पहिलो स्तम्भले हेडर समावेश गर्छ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_formatTab)
en: Format
ne: ढाँचा

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterBox)
en: Delimiter
ne: डेलिमिटर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
ne: कमाी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
ne: अर्धविराम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other
ne: अन्युहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
ne: ट्याबुलेटर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
ne: खालीस्थान

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Text&quote:
ne: पाठ र उद्धरण:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreDuplicates)
en: Ignore duplicate delimiters
ne: नक्कली डेलिमिटरहारूलाई वेवास्था गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: &Format:
ne:  ढाँच:ा

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_rangesTab)
en: Ranges
ne: दायरा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुहस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Import columns:
ne: यी स्थम्भहरू आयात गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Import lines:
ne: यी रेखाहरू आयात गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: to
ne: मा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbEncrypt)
en: &Encrypt
ne: गुप्तिकरण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblKeywordsDesc)
en: Keywords:
ne: शब्दकुञ्जी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSubjectDesc)
en: Subject:
ne: विषय:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLastPrintedDesc)
en: Last printed:
ne: अन्तिम मुद्रित:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEditingDesc)
en: Total editing time:
ne: जम्मा सम्पादन समय:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncryptedDesc)
en: Encryption:
ne: गुप्तिकरण:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRevisionDesc)
en: Revision number:
ne: संशोधन सङ्ख्या:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblModifiedDesc)
en: Modified:
ne: परिमार्जित:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCommentsDesc)
en: Comments:
ne: टिप्पणी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCreatedDesc)
en: Created:
ne: सिर्जना गरिएको:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbReset)
en: &Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: General
ne: साधारण

en: This document will be decrypted
ne: यो कागजात गुप्तलिखित हुनेछ ।छ।ैछ

en: Do not decrypt
ne: गुप्तलेखन नउल्टाउनुहोस्नुहोस्।

en: This document is encrypted
ne: यो कागजात गुप्तिकरण गरिएको छ।

en: D&ecrypt
ne: गुप्तलेखन उल्टाउनुहोस्डट

en: This document will be encrypted.
ne: यो कागजात गुप्तिकरण गरिने छ।

en: Do not encrypt
ne: गुप्तिकरण नगर्नुहोस्।

en: This document is not encrypted
ne: यो कागजात गुप्तिकरण गरिएको छैन।

en: <qt>Decrypting the document will remove the password protection from it.<p>Do you still want to decrypt the file?</qt>
ne: <qt>कागजातलाई गुप्तिकरणबाटणबाट हटाउँदा यसबाट पासवर्ड सुरक्षा हटाउँछ ।<p>तपाईँ अझै फाइललाई गुप्तिकरणबाट हटाउन चाहानुहुन्छ ?</qt>

en: Confirm Decrypt
ne: गुप्तलेखनिकरण यकीन गर्नुहोस्।

en: Decrypt
ne: गुप्तलेखन उल्टाउनुहोस्

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the decryption, please save the document.</qt>
ne: <qt>तपाईँको कागजात स्वत बचत हुँदैन,<p>गुप्तलेखन पूर्ण गर्न कृपया कागजात बचत गर्नुहोस् </qt>

en: Save Document
ne: कागजात बचत गर्नुहोस्।

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the decryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
ne: <qt>यो खोले देखि कागजात परिवर्तन भएको छ । गुप्तलेखन पुर्ण गर्न कागजात बचत गर्न आवश्यक हुन्छ ।<p>तपाईँ अहिले कागजात बचत गर्न चाहानुहुनछ ?</qt>

en: <qt>The document is currently saved as %1. The document needs to be changed to <b>OASIS OpenDocument</b> to be encrypted.<p>Do you want to change the file to OASIS OpenDocument?</qt>
ne: <qt> %1 को रूपमा कागजात हालै बचत गरिएको छ ।<b>ओएएसआइएस खुल्ला कागजात</b>मा गुप्तिकरण हुनका लागि.<pकागजात परिवर्तित हुन आवश्यक छ ।तपाईँ फाइल ओएएसआइएस खुल्ला कागजातमा परिवर्तन गर्न चाहानुहुन्छ ?</qt>

en: Change Filetype
ne: फाइल प्रकार परिवर्तन गर्नुहोस्।

en: Change
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्।

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the encryption, please save the document.</qt>
ne: <qt>तपाईँको कागजात स्वत बचत हुँदैन ।<p>गुप्तिकरण पूर्ण गर्न कृपया   कागजात बचत गर्नु।स् ।</qt>

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the encryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
ne: <qt>यो खोले देखि  कागजात परिवर्तन भएको छ ।गुप्तिकरण पूर्ण गर्न कागजात बचत गर्न आवश्यक हुन्छ <p><तपाईँ अहिले नै कागजात बचत गर्न चाहानुहुनछ ?</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, remove)
en: Remove
ne:  हटाउनुहोस्

en: Target:
ne: लक्ष्य:

en: Page Layout
ne: पृष्ठ सजावट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unitsLabel)
en: Unit:
ne: एकाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size:
ne: साइज:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width:
ne: चौडाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Height:
ne: उचाइ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, margins)
en: Margins
ne: सीमान्त

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Top:
ne: माथि:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance:
ne: दुरी:

en: Tool Options
ne: उपकरण्ति विकल्प

en: Fit Page Width
ne: चौडाइ पृष्ठमा ठीक गर्नुहोस्

en: Fit Page
ne: पृष्ठ ठीक गर्नुहोस्

en: Actual Pixels
ne: वास्तविक पीक्सेल

en: Use same aspect as pixels
ne: पिक्सेल जस्तै एउटै पक्ष प्रयोग गर्नुहोस्
