kofficefilters - en to ne translation catalogue (97 entries)

en: Page %1
ne: पृष्ठ %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
ne: पृष्ठ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
ne: रिजोल्युशन:

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
ne: सिफारिस गरिएको ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
ne: लोकेल (%1)

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
ne: अन्य ( %1 )

en: Cannot find encoding: %1
ne: सङ्केतन: %1 फेला पार्न सकिएन

en: CSV filter cannot open input file - please report.
ne: सीएसभी फिल्टरले आगत फाइल खोल्न सकेन - कृपया प्रतिवेदन गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
ne: सङ्केतन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
ne: सङ्केतन:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
ne: रेखाको समाप्ति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
ne: युनिक्स शैली (सिफारिस गरिएको; लाइन फेड मात्र)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
ne: सञ्झ्याल शैली (वाहन फिर्ता र लाइन फेड)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
ne: म्याक्रोस शैली (वाहन फिर्ता मात्र)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
ne: पाना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Select sheets to export:
ne: निर्यात गर्न पानाहरू चयन गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
ne: डिलिमिटर रेखा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: <SHEETNAME> gets replaced by the name of the next sheet.
ne: <SHEETNAME> पछिल्लो पानाको नामद्वारा प्रतिस्थापन गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_delimiterAboveAll)
en: Print delimiter line above every sheet
ne: हरेक पाना माथि डेलिमिटर रेखा मुद्रण गर्नुहोस्।

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
ne: कक्षहरु

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
ne: डेलिमिटर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
ne: अल्पविराम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
ne: अर्धविराम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
ne: ट्याबुलेटर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
ne: खाली स्थान

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
ne: अन्य:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
ne: उद्वरण:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
ne: चयन मात्र निर्यात गर्नुहोस्

en: File format is not supported.
ne: फाइल ढाँचा समर्थन गरिएको छैन ।

en: Could not read from file.
ne: फाइलबाट पढ्न सकिएन ।

en: Export Sheet to HTML
ne: एचटीएमएलमा पाना निर्यात गर्नुहोस्।

en: Recommended: UTF-8
ne: सिफारिस गरिएको: युटीएफ-८

en: Locale (%1)
ne: लोकेल (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
ne: सङ्केतन:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mEncodingBox)
en: With this option you can define the encoding of the HTML file. The recommended encoding (UTF8) is selected as default.
ne: यो विकल्पद्वारा तपाईँ एचटीएमएल फाइलको सङ्केतन परिभाषा गर्न सक्नुहुन्छ । सिफारिस गरिएको सङ्केतन (UTF8) पूर्वानिर्धारणको रूपमा चयन गरिएको छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Sheet Selection
ne: पाना चयन

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAllButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Click here to select all sheets in the list.
ne: सूचीमा सबै पानाहरू चयन गर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Desele&ct All
ne: सबै चयनबाट हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: This option will make the HTML export filter generate a new page for each sheet. If you disable this option, all sheets are written on one page.
ne: यो विकल्पले हरेक पानाका लागि नयाँ पृष्ठ सिर्जना गर्न एचटीएमएल निर्यात फिल्टर बनाउँनेछ । यदि तपाईँले यो विकल्प अक्षम पार्नुभयो भने, सबै पानाहरू एउटा पृष्ठमा लेखिएका हुन्छन् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: Use &separate files for each table
ne: हरेक तालिकाका लागि अलग अलग फाइल प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
ne: शैली

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Select this option to use the default fonts and colors for the HTML page.
ne: एचटीएमएल पृष्ठका लागि पूर्वानिर्धारित फन्ट र रङ प्रयोग गर्न यो विकल्प चयन गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Use &default style
ne: पूर्वानिर्धारित शैली प्रयोग गर्नुहोस्।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Select this option to specify a separate stylesheet for the HTML page. You can select or type on in the field below.
ne: एचटीएमएल पृष्ठका लागि अलग शैलीपाना निर्दिष्ट गर्न यो विकल्प चयन गर्नुहोस् । तपाईँको तलको फिल्डमा चयन गर्न वा टाइप गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Use &external stylesheet:
ne: बाह्य शैलीपाना प्रयोग गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, mCustomURL)
en: In this field you can enter an URL for your stylesheet. It is possible to point to a stylesheet on disk, or to somewhere on the Internet.
ne: यो फिल्डमा तपाईँ तपाईँको शैलीपानाका लागि एउटा यूआरएल प्रविष्ट गर्न सक्नुहुन्छ । डिस्क भित्र शैलीपानामा, वा इन्टरनेटमा कहीं पनि सूचक गर्न सम्भव छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
ne: सजावट

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use this option to enable or disable borders around the cells.
ne: कक्ष वरिपरि किनारा सक्षम पार्न वा अक्षम पार्न यो विकल्प प्रयोग गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use &borders
ne: किनारा प्रयोग गर्नुहोस्।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPixelsBetweenCells)
en: Use this option to define how many pixels there should be between the cells. This effect is better visible if you check <b>Use borders</b> too.
ne: कक्षहरू बीच कति पिक्सेल रहन्छ भन्ने परिभाषित गर्न यो विकल्प प्रयोग गर्नुहोस् । यदि तपाईँले <b>किनारा प्रयोग गर्नुहोस्</b> पनि जाँच गर्नुभयो भने यो प्रभाव उत्तम दृश्यात्मक हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Pi&xels between cells:
ne: कक्षहरू बीच पिक्सेल:

en: Top
ne: माथि

en: Latex Export Filter Configuration
ne: ल्याटेक्स निर्यात फिल्टर कन्फिगरेसन

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
ne: कागजात

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
ne: कागजात शैली

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
ne: ल्याटेक्स शैली

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
ne: कागजात प्रकार

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be able to be compiled alone
ne: कागजात एक्लै संकलन गर्न सक्षम हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
ne: स्वतन्त्र कागजात

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Do not generate either the latex header or the document environment
ne: ल्याटेक्स हेडर वा कागजात परिवेश कुनै पनि सिर्जना नगर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, embededButton)
en: The document will be generated as a latex document which will have to be included in a main latex document. It will allow you to generate several little files for each chapter of your document.
ne: कागजात ल्याटेक्स कागजातको रूपमा सिर्जना गरिनेछ जुन मुख्य ल्याटेक्स कागजातमा समावेश गर्नुपर्नेछ । यसले तपाईँलाई तपाईँको कागजातका लागि हरेक अध्यायमा विभिन्न साना फाइलहरू सिर्जना गर्न अनुमति दिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
ne: समावेश गर्नुपर्ने कागजात

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
ne: कागजात वर्ग:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
ne: गुणस्तर:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
ne: अन्तिम

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
ne: ड्राफ्ट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
ne: पूर्वानिर्धारित फन्ट साइज:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
ne: तस्वीर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
ne: तस्वीर डाइरेक्टरी:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
ne: भाषा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
ne: हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
ne: सामाग्रीहरु

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
ne: द्रष्टब्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
ne: निर्यात नगर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton5)
en: Export notes in margin notes
ne: सीमा द्रष्टब्यमा द्रष्टब्य निर्यात

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
ne: टिप्पणीहरूमा द्रष्टब्य निर्यात गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: The file seems to be corrupt. Skipping a table.
ne: फाइल अनुपोगी जस्तो देखिन्छ । तालिका फड्काइदैछ ।

en: Skipping a table.
ne: तालिका फड्काइदैछ ।

en: This document was created with OpenOffice.org version '%1'. This filter was written for version 1.0. Reading this file could cause strange behavior, crashes or incorrect display of the data. Do you want to continue converting the document?
ne: यो कागजात ओपनअफिस.ओर्ग संस्करण '%1' सँग सिर्जना गरिएको थियो । यो फाइल पढ्नाले अनौठो व्यवहार देखाउनु सक्छ, जस्तै डेटाको विन्याश वा गलत प्रदर्शन । तपाईँ कागजात रूपान्तरण जारी राख्न चाहनुहुन्छ ?

en: Unsupported document version
ne: समर्थन नगरिएको कागजात संस्करण

en: QPRO filter cannot open input file - please report.
ne: QPRO फिल्टरले आगत फाइल खोल्न सक्दैन - कृपया प्रतिवेदन गर्नुहोस् ।

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
ne: पासवर्ड सुरक्षित फाइलहरू खोल्न अक्षम भयो ।
    पासवर्ड एलगोरिदम प्रकाशन गरिएको छैन

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
ne: खाली पाठ आयात संवाद

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
ne: अनुच्छेदको समाप्ति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
ne: यसप्रकारमा: रेखाको समाप्तिमा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
ne: वाक्य: यदि रेखाको समाप्ति वाक्यको समाप्ति भएमा

en: Even Pages Header
ne: जोर पृष्ठ हेडर

en: Odd Pages Header
ne: बिजोर पृष्ठ हेडर

en: Even Pages Footer
ne: जोर पृष्ठ फुटर

en: Odd Pages Footer
ne: बिजोर पृष्ठ फुटर

en: First Page Header
ne: पहिलो पृष्ठ हेडर

en: First Page Footer
ne: पहिलो पृष्ठ फुटर

en: Table %1
ne: तालिका %1

en: The file cannot be loaded, as it seems not to be an RTF document.
ne: फाइल आरटीएफ कागजात नभएकाले लोड हुन सकेन ।
