kspread - en to ne translation catalogue (1260 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (Edit) i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (Fill)
en: Fi&ll
ne: भर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (Clear)
en: Clear
ne: खाली गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (Delete)
en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (View) i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृष्य

note: i18n: ectx: Menu (Insert)
en: &Insert
ne: घुसाउनुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (ExternalData)
en: &External Data
ne: बाह्य डेटा

note: i18n: ectx: Menu (Format)
en: F&ormat
ne: ढाँचा

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5) i18n: ectx: Menu (MergeCellMenu)
en: Merge Cells
ne: कक्ष गाभ्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (Row)
en: &Row
ne: पङ्क्ति

note: i18n: ectx: Menu (Column)
en: &Column
ne: स्तम्भ

note: i18n: ectx: Menu (Sheet)
en: &Sheet
ne: पाना

note: i18n: ectx: Menu (PrintRange)
en: &Print Range
ne: मुद्रण दायरा

note: i18n: ectx: Menu (Data)
en: &Data
ne: डेटा

note: i18n: ectx: Menu (Filter)
en: Filter
ne: फिल्टर

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolBar)
en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: ToolBar (navigationToolBar)
en: Navigation
ne: नेभिगेसन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatButton) i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format
ne: ढाँचा

note: i18n: ectx: ToolBar (colorAndBorderToolBar)
en: Color/Border
ne: रङ/किनारा

en: Database
ne: डाटाबेस

en: Processing is not possible, because some cells are locked as elements of a matrix.
ne: प्रक्रिया सम्भव छैन, किनभने केही कक्षहरू म्याट्रिक्सको तत्वको रुपमा ताल्चा गरिएको छ ।

en: Processing is not possible, because some cells are protected.
ne: प्रक्रिया सम्भव छैन, किनभने केहि कक्षहरू सुरक्षित छन् ।

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुवरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्वर

en: October
ne: अक्टुवर

en: November
ne: नोभेम्वर

en: December
ne: डिसेम्वर

en: Jan
ne: जनवरी

en: Feb
ne: फेब्रुवरी

en: Mar
ne: मार्च

en: Apr
ne: अप्रिल

[ctx: May short]
en: May
ne: मे

en: Jun
ne: जुन

en: Jul
ne: जुलाई

en: Aug
ne: अगस्ट

en: Sep
ne: सेप्टेम्वर

en: Oct
ne: अक्टुवर

en: Nov
ne: नोभेम्वर

en: Dec
ne: डिसेम्वर

en: Monday
ne: सोमबार

en: Tuesday
ne: मंगलबार

en: Wednesday
ne: बुधबार

en: Thursday
ne: बिहीबार

en: Friday
ne: शुक्रबार

en: Saturday
ne: शनीबार

en: Sunday
ne: आइतबार

en: Mon
ne: सोम

en: Tue
ne: मङ्गल

en: Wed
ne: बुध

en: Thu
ne: बिही

en: Fri
ne: शुक्र

en: Sat
ne: शनी

en: Sun
ne: आइत

en: Merging of columns or rows is not supported.
ne: स्तम्भ र पङ्क्ति गाभ्न समर्थित छैन ।

en: Do you want to check the spelling in the next sheet?
ne: तपाईँ पछिल्लो पानामा हिज्जे जाँच गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Australia
ne: अष्ट्रेलिया

en: Dollar
ne: डलर

en: Canada
ne: क्यानडा

en: New Zealand
ne: न्यूजिल्यान्ड

en: United States
ne: संयुक्त राज्य

en: Austria
ne: अष्ट्रिया

en: Euro
ne: यूरो

en: Belgium
ne: बेल्जियम

en: Cyprus
ne: साइप्रस

en: Finland
ne: फिनल्यान्ड

en: France
ne: फ्रान्स

en: Germany
ne: जर्मनी

en: Greece
ne: ग्रिक

en: Ireland
ne: आयरल्यान्ड

en: Italy
ne: इटाली

en: Latvia
ne: लाट्भिया

en: Lithuania
ne: लिथुआनिया

en: Luxembourg
ne: लक्जेम्बर्ग

en: Malta
ne: माल्टा

en: Monaco
ne: मोनाको

en: Netherlands
ne: नेदरल्यान्ड

en: Portugal
ne: पोर्चुगल

en: San Marino
ne: सान मारिनो

en: Slovakia
ne: स्लोभाकिया

en: Slovenia
ne: स्लोभानिया

en: Spain
ne: स्पेन

en: Pound
ne: पाउन्ड

en: United Kingdom
ne: संयुक्त अधिराज्य

en: Japan
ne: जापान

en: Yen
ne: येन

en: Afghanistan
ne: अफगानिस्थान

en: Afghani
ne: अफगानी

en: Albania
ne: अल्बानिया

en: Lek
ne: लेक

en: Algeria
ne: अल्जेरिया

en: Algerian Dinar
ne: अल्जेरियन डिनार

en: American Samoa
ne: अमेरिकन सामोआ

en: US Dollar
ne: यूएस डलर

en: USD
ne: यूएस डलर

en: Andorra
ne: एन्डोरा

en: Andorran Peseta
ne: एन्डोरान पेसेटा

en: Angola
ne: अङ्गोला

en: Kwanza
ne: क्वान्जा

en: Anguilla
ne: अङ्गिला

en: East Caribbean Dollar
ne: पूर्वी क्यारिबेयन डलर

en: Antigua And Barbuda
ne: एन्टिगुआ एन्ड बार्बुडा

en: Argentina
ne: अर्जेन्टिना

en: Argentine Peso
ne: अर्जेन्टाइन पेसो

en: Armenia
ne: अर्मेनिया

en: Armenian Dram
ne: अर्मेनियन ड्राम

en: Aruba
ne: अरुबा

en: Australian Dollar
ne: अष्ट्रेलियन डलर

en: Schilling
ne: सिलिङ

en: Azerbaijan
ne: अजरबैजान

en: Azerbaijanian Manat
ne: अजरबैजानी मानत

en: Bahamas
ne: बहामास

en: Bahamian Dollar
ne: बहामियन डलर

en: Bahrain
ne: बहराइन

en: Bahraini Dinar
ne: बहराइनी डिनार

en: Bangladesh
ne: बङ्गलादेश

en: Taka
ne: टाका

en: Barbados
ne: बार्बडस

en: Barbados Dollar
ne: बार्बडस डलर

en: Belarus
ne: बेलारुस

en: Belarusian Ruble
ne: बेलारुसियन रुबल

en: Franc
ne: फ्रेङ्क

en: Belize
ne: बेलिज

en: Belize Dollar
ne: बेलिज डलर

en: Benin
ne: बेनिन

en: CFA Franc BCEAO
ne: CFA फ्रेङ्क BCEAO

en: Bermuda
ne: बर्मुडा

en: Bermudian Dollar
ne: बर्मुडियन डलर

en: Bhutan
ne: भुटान

en: Indian Rupee
ne: भारती रुपैयाँ

en: Ngultrum
ne: नगुलट्रम

en: Bolivia
ne: बोलिभिया

en: Boliviano
ne: बोलिभियानो

en: Mvdol
ne: एमभीडल

en: Bosnia And Herzegovina
ne: बोस्निया एन्ड हर्जगोभिना

en: Convertible Marks
ne: रुपान्तरणीय प्राप्ताङ्क

en: Botswana
ne: बोट्सवाना

en: Pula
ne: पुला

en: Bouvet Island
ne: बउभेट द्विप

en: Norwegian Krone
ne: नर्वेली क्रोन

en: Brazil
ne: ब्राजिल

en: Brazilian Real
ne: ब्राजिलियन रियल

en: British Indian Ocean Territory
ne: बेलायत भारत समुद्री भूभाग

en: Brunei Darussalam
ne: ब्रुनई दारुस्सलाम

en: Brunei Dollar
ne: ब्रुनई डलर

en: Bulgaria
ne: बुल्गेरिया

en: Lev
ne: लेभ

en: Bulgarian Lev
ne: बुल्गेरियन लेभ

en: Burkina Faso
ne: बुर्किना फासो

en: Burundi
ne: बुरुन्डी

en: Burundi Franc
ne: बुरुन्डी फ्रेङ्क

en: Cambodia
ne: कम्बोडिया

en: Riel
ne: रियल

en: CFA Franc BEAC
ne: CFA फ्रेङ्क BEAC

en: Cameroon
ne: क्यामेरुन

en: Canadian Dollar
ne: क्यानेडियन डलर

en: Cape Verde
ne: केप भर्दे

en: Cape Verde Escudo
ne: केप भर्दे एस्क्युडो

en: Cayman Islands
ne: केम्यान द्वीप

en: Cayman Islands Dollar
ne: केम्यान द्वीप डलर

en: Central African Republic
ne: केन्द्रीयद्रिय अफ्रिकी गणराज्य

en: Chad
ne: चड

en: Chile
ne: चिली

en: Chilean Peso
ne: चिलिअन पेसो

en: Unidades de fomento
ne: युनिडाडेस डे फोमेन्टो

en: China
ne: चीन

en: Yuan Renminbi
ne: यूआन रेन्मिन्बी

en: Christmas Island
ne: क्रिसमस द्विप

en: Cocos (Keeling) Islands
ne: कोकस (केलिङ) द्विप

en: Colombia
ne: कोलम्बिया

en: Colombian Peso
ne: कोलम्बियन पेसो

en: Comoro Franc
ne: कमोरो फ्रेङ्क

en: Comoros
ne: कमोरस

en: Congo
ne: कङ्गो

en: Congo, The Democratic Republic Of
ne: प्रजातान्त्रिक गणतन्त्र कङ्गो

en: Franc Congolais
ne: फ्रेङ्क कङ्गोलिस्

en: Cook Islands
ne: कूक द्वीप

en: New Zealand Dollar
ne: न्युजिल्यान्ड डलर

en: Costa Rica
ne: कोस्टारिका

en: Costa Rican Colon
ne: कोस्टारिका कोलन

en: Cote D'Ivoire
ne: कोटे डेल्भोइरे

en: Croatia
ne: क्रोएसिया

en: Croatian kuna
ne: क्रोएसियन कुना

en: Cuba
ne: क्यूवा

en: Cuban Peso
ne: क्यूवान पेसो

en: Cyprus Pound
ne: साइप्रस पाउन्ड

en: Czech Koruna
ne: चेक कोरुना

en: Danish Krone
ne: डेनिस क्रोन

en: Denmark
ne: डेनमार्क

en: Djibouti
ne: डिजिबुटी

en: Djibouti Franc
ne: डिजिबुटी फ्रेङ्क

en: Dominica
ne: डोमिनिक

en: Dominican Peso
ne: डोमिनिकन पेसो

en: Dominican Republic
ne: डोमिनिकन गणराज्य

en: East Timor
ne: पूर्वी टिमोर

en: Timor Escudo
ne: टिमोर एस्क्युडो

en: Ecuador
ne: इक्वेडर

en: Egypt
ne: इजिप्ट

en: Egyptian Pound
ne: इजिप्सियन पाउन्ड

en: El Salvador
ne: एल साल्भाडोर

en: El Salvador Colon
ne: एल साल्भाडोर कोलन

en: Equatorial Guinea
ne: इक्वेटोरिआल गिनेआ

en: Eritrea
ne: इरिट्रेआ

en: Nakfa
ne: नाक्फा

en: Estonia
ne: एस्टोनिया

en: Kroon
ne: क्रोन

en: Ethiopia
ne: इथिओपिया

en: Ethiopian Birr
ne: इथिओपिअन बिर

en: Falkland Island (Malvinas)
ne: फल्कल्यान्ड द्वीप (माल्भिनस)

en: Falkland Islands Pound
ne: फल्कल्यान्ड द्वीप पाउन्ड

en: Faeroe Islands
ne: फेइरो द्वीप

en: Fiji
ne: फिजी

en: Fiji Dollar
ne: फिजी डलर

en: Markka
ne: मर्का

en: French Guiana
ne: फ्रेन्च गिआना

en: CFP Franc
ne: CFP फ्रेङ्क

en: French Polynesia
ne: फ्रेन्च पोलीनेसिया

en: Franc Southern Territories
ne: फ्रेङ्क दक्षिणी भूभाग

en: Gabon
ne: गाबोन

en: Dalasi
ne: डलासी

en: Gambia
ne: गाम्बिया

en: Georgia
ne: जर्जिया

en: Lari
ne: लारी

en: German Mark
ne: जर्मन मार्क

en: Cedi
ne: सेडी

en: Ghana
ne: घाना

en: Gibraltar
ne: जिब्राल्टर

en: Gibraltar Pound
ne: जिब्राल्टर पाउन्ड

en: Drachma
ne: ड्राच्मा

en: Greenland
ne: ग्रिनल्यान्ड

en: Grenada
ne: ग्रेनाडा

en: Guadeloupe
ne: ग्वाडेलुप

en: Guam
ne: ग्वाम

en: Guatemala
ne: ग्वाटेमाला

en: Quetzal
ne: क्वेटजल

en: Guinea
ne: गिनेआ

en: Guinea Franc
ne: गिनेआ फ्रेङ्क

en: Guinea-Bissau
ne: गिनेआ-विसाउ

en: Guinea-Bissau Peso
ne: गिनेआ-विसाउ पेसो

en: Guyana
ne: गुयाना

en: Guyana Dollar
ne: गुयाना डलर

en: Gourde
ne: गउर्ड

en: Haiti
ne: हेइटी

en: Heard Island And McDonald Islands
ne: हर्ड द्वीप र एमसी डोनाल्ड द्विप

en: Holy See (Vatican City State)
ne: होली सी (भ्याटिकन सिटी राज्य)

en: Honduras
ne: होन्डुरस

en: Lempira
ne: लेम्पिरा

en: Hong Kong
ne: हङकङ

en: Hong Kong Dollar
ne: हङकङ डलर

en: Forint
ne: फोरिन्ट

en: Hungary
ne: हङ्गेरी

en: Iceland
ne: आइसल्यान्ड

en: Iceland Krona
ne: आइसल्यान्ड क्रोना

en: India
ne: भारत

en: Indonesia
ne: इन्डोनेसिया

en: Rupiah
ne: रुपिआ

en: Iran, Islamic Republic Of
ne: इस्लामिक गणतन्त्र इरान

en: Iranian Rial
ne: इरानी रियल

en: Iraq
ne: इराक

en: Iraqi Dinar
ne: इराकी डिनार

en: Punt
ne: पन्ट

en: Pence
ne: पेन्स्स

en: Israel
ne: इजरायल

en: New Israeli Sheqel
ne: नयाँ इजरायली शिक्केल

en: Lira
ne: लिरा

en: Jamaica
ne: जमैका

en: Jamaican Dollar
ne: जमैकी डलर

en: Jordan
ne: जोर्डन

en: Jordanian Dinar
ne: जोर्डनियन डिनार

en: Kazakhstan
ne: काजकास्थान

en: Tenge
ne: टेन्ज

en: Kenya
ne: केन्या

en: Kenyan Shilling
ne: केन्याली सिलिङ

en: Kiribati
ne: क्रिबती

en: Korea, Democratic People's Republic Of
ne: प्रजातान्त्रिक गणतन्त्र कोरिया

en: North Korean Won
ne: उत्तरी कोरियन वन

en: Korea, Republic Of
ne: गणतन्त्र कोरिया

en: Won
ne: वन

en: Kuwait
ne: कुवेत

en: Kuwaiti Dinar
ne: कुवेती डिनार

en: Kyrgyzstan
ne: किर्गिज्स्तान

en: Som
ne: सम

en: Kip
ne: किप

en: Lao People's Democratic Republic
ne: जनवादी प्रजातान्त्रिक गणतन्त्र लाओ

en: Latvian Lats
ne: लाट्भियन लट्स

en: Lebanese Pound
ne: लेबनियाली पाउन्ड

en: Lebanon
ne: लेबनान

en: Lesotho
ne: लेसोथो

en: Rand
ne: रान्ड

en: Loti
ne: लोटी

en: Liberia
ne: लाइबेरिया

en: Liberian Dollar
ne: लाइबेरियन डलर

en: Libyan Arab Jamahiriya
ne: लिबियन अरब जामाहिरिया

en: Liechtenstein
ne: लिचटेन्सटिन

en: Swiss Franc
ne: स्वीस फ्रेङ्क

en: Lithuanian Litus
ne: लिथुआनियन लिटस

en: Macao
ne: मकाओ

en: Pataca
ne: पटाका

en: Denar
ne: डेनार

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic Of
ne: पूर्व यूगोस्लाभ गणतन्त्र म्यासेडोनिया

en: Madagascar
ne: मडागास्कर

en: Malagasy Franc
ne: मालागासी फ्रेङ्क

en: Kwacha
ne: क्वाचा

en: Malawi
ne: मलावी

en: Malaysia
ne: मलेशिया

en: Malaysian Ringgit
ne: मलेशियन रिङ्गिट

en: Maldives
ne: माल्दिभ्स

en: Rufiyaa
ne: रुफिया

en: Mali
ne: माली

en: Maltese Lira
ne: माल्टिज लिरा

en: Marshall Islands
ne: मार्शल द्वीप

en: Martinique
ne: मार्टिनिक्यु

en: Mauritania
ne: माउरितानिया

en: Ouguiya
ne: ओयूगिया

en: Mauritius
ne: मौरिसस

en: Mauritius Rupee
ne: मौरिसस रुपैयाँ

en: Mayotte
ne: मायोटी

en: Mexican Peso
ne: मेक्सिकन पेसो

en: Mexico
ne: मेक्सिको

en: Mexican Unidad de Inversion (UDI)
ne: मेक्सिकन युनिड्याड डे इन्भर्सन (UDI)

en: Micronesia, Federated States Of
ne: संघीयराज्य माइक्रोनेसिया

en: Moldova, Republic Of
ne: गणराज्य मल्डोभा

en: Moldovan Leu
ne: मल्डोभान ल्यु

en: Mongolia
ne: मङ्गोलिया

en: Tugrik
ne: तुगरिक

en: Montserrat
ne: मन्टसेराट

en: Moroccan Dirham
ne: मोरक्की दिराम

en: Morocco
ne: मोरक्को

en: Metical
ne: मेटिकल

en: Mozambique
ne: मोजाम्बिक

en: Kyat
ne: क्याट

en: Myanmar
ne: म्यानमार

en: Namibia
ne: नामिबिया

en: Namibia Dollar
ne: नामिबिया डलर

en: Nauru
ne: नाउरू

en: Nepal
ne: नेपाल

en: Nepalese Rupee
ne: नेपाली रुपैयाँ

en: Guilder
ne: गिल्डर

en: Netherlands Antilles
ne: नेदरल्यान्ड एन्टिल्स

en: New Caledonia
ne: न्यू क्यालेडोनिया

en: Cordoba Oro
ne: कोर्डोबा ओरो

en: Nicaragua
ne: निकारागुआ

en: Niger
ne: नाइजर

en: Naira
ne: नाइरा

en: Nigeria
ne: नाइजेरिया

en: Niue
ne: नियु

en: Norfolk Islands
ne: नरफल्क द्वीप

en: Northern Mariana Islands
ne: उत्तरी मारिआना द्वीप

en: Norway
ne: नर्वे

en: Oman
ne: ओमान

en: Rial Omani
ne: रियल ओमानी

en: Pakistan
ne: पाकिस्तान

en: Pakistan Rupee
ne: पाकिस्तान रुपैयाँ

en: Palau
ne: पालाउ

en: Balboa
ne: बालबोआ

en: Panama
ne: पानामा

en: Kina
ne: किना

en: Papua New Guinea
ne: पपुआ न्यू गिनि

en: Guarani
ne: गुआरानी

en: Paraguay
ne: पाराग्वे

en: Nuevo Sol
ne: न्येभो सोल

en: Peru
ne: पेरु

en: Philippine Peso
ne: फिलिपिनी पेसो

en: Philippines
ne: फिलिपिन्स

en: Pitcairn
ne: पिटकैर्न

en: Poland
ne: पोल्यान्ड

en: Zloty
ne: ज्लोटी

en: Escudo
ne: एस्क्युडो

en: Puerto Rico
ne: पेर्टो रिको

en: Qatar
ne: कतार

en: Qatari Rial
ne: कतारी रियल

en: Leu
ne: ल्यु

en: Romania
ne: रोमानिया

en: Russian Federation
ne: रसियाली संघ

en: Russian Ruble
ne: रसियन रुबल

en: Rwanda
ne: रुवान्डा

en: Rwanda Franc
ne: रुवान्डा फ्रेङ्क

en: Saint Helena
ne: सेन्ट हेलेन

en: Saint Helena Pound
ne: सेन्ट हेलेन पाउन्ड

en: Saint Kitts And Nevis
ne: सेन्ट किट्स एन्ड नेभिस

en: Saint Lucia
ne: सेन्ट लुसिआ

en: Saint Pierre And Miquelon
ne: सेन्ट पियर एन्ड मिक्वेलन

en: Saint Vincent And The Grenadines
ne: सेन्ट भिसेन्ट एन्ड ग्रेनाडिन्स

en: Samoa
ne: सामोआ

en: Tala
ne: टाला

en: Dobra
ne: डोब्रा

en: Sao Tome And Principe
ne: साओ टोम एन्ड प्रिन्सिप

en: Saudi Arabia
ne: साउदी अरेबिया

en: Saudi Riyal
ne: साउदी रियाल

en: Senegal
ne: सेनेगल

en: Seychelles
ne: सेचिलिस

en: Seychelles Rupee
ne: सेचिलिस रुपैयाँ

en: Leone
ne: लोओन

en: Sierra Leone
ne: सियरालिओन

en: Singapore
ne: सिङ्गापुर

en: Singapore Dollar
ne: सिङ्गापुर डलर

en: Slovak Koruna
ne: स्लोभाक कोरुना

en: Tolar
ne: टोलर

en: Solomon Islands
ne: सोलोमन द्वीप

en: Solomon Islands Dollar
ne: सोलोमन द्वीप डलर

en: Somali Shilling
ne: सोमाली सिलिङ

en: Somalia
ne: सोमालिया

en: South Africa
ne: दक्षीणी अफ्रिका

en: Peseta
ne: पेसेटा

en: Sri Lanka
ne: श्रीलङ्का

en: Sri Lanka Rupee
ne: श्रीलङ्का रुपैयाँ

en: Sudan
ne: सुडान

en: Sudanese Dinar
ne: सुडानी डिनार

en: Suriname
ne: सुरिनाम

en: Suriname Guilder
ne: सुरिनाम गिल्डर

en: Svalbard And Jan Mayen
ne: स्भालबर्ड एन्ड जेन मेयन

en: Lilangeni
ne: लिलाङ्गेनी

en: Swaziland
ne: स्वाजिल्यान्ड

en: Sweden
ne: स्विडेन

en: Swedish Krona
ne: स्विडिस क्रोना

en: Switzerland
ne: स्विजरल्यान्ड

en: Syrian Arab Republic
ne: अरव गणतन्त्र सिरिया

en: Syrian Pound
ne: सिरियन पाउन्ड

en: New Taiwan Dollar
ne: न्यू ताइवानी डलर

en: Taiwan, Province Of China
ne: चिनिया प्रान्त ताइवान

en: Somoni
ne: सोमोनी

en: Tajikistan
ne: ताजकिस्तान

en: Tanzania, United Republic Of
ne: संयुक्त गणराज्य तान्जनिया

en: Tanzanian Shilling
ne: तान्जनियन सिलिङ

en: Baht
ne: भाट

en: Thailand
ne: थाइल्यान्ड

en: Togo
ne: टोगो

en: Tokelau
ne: टोकेलु

en: Pa'anga
ne: पआङ्गा

en: Tonga
ne: टोङ्गा

en: Trinidad And Tobago
ne: ट्रिनिडाड एन्ड टोबागो

en: Trinidad and Tobago Dollar
ne: ट्रिनिडाड एन्ड टोबागो डलर

en: Tunisia
ne: ट्युनिसिया

en: Tunisian Dinar
ne: ट्युनिसियन डिनार

en: Turkey
ne: टर्की

en: Turkish Lira
ne: टर्किस लिरा

en: Manat
ne: मानात

en: Turkmenistan
ne: तुर्कमेनिस्तान

en: Turks And Caicos Islands
ne: टर्कस् एन्ड क्याइकस द्वीप

en: Tuvalu
ne: टुभालु

en: Uganda
ne: युगान्डा

en: Uganda Shilling
ne: युगान्डा सिलिङ

en: Hryvnia
ne: राइभनिया

en: Ukraine
ne: युक्रेन

en: UAE Dirham
ne: UAE दिराम

en: United Arab Emirates
ne: संयुक्त अरव इमिरेट्स

en: Pound Sterling
ne: पाउन्ड स्टर्लिङ

en: US Dollar (Next day)
ne: यूएस डलर (पछिल्लो दिन)

en: US Dollar (Same day)
ne: यूएस डलर (उही दिन)

en: Peso Uruguayo
ne: उरुग्वेली पेसो

en: Uruguay
ne: उरुग्वे

en: Uzbekistan
ne: उज्वेकिस्तान

en: Uzbekistan Sum
ne: उज्वेकिस्तान सम

en: Vanuatu
ne: भ्यान्युतु

en: Vatu
ne: भातु

en: Bolivar
ne: बोलिभार

en: Venezuela
ne: भेनेजुयला

en: Dong
ne: डोङ्ग

en: Viet Nam
ne: भियतनाम

en: Virgin Islands
ne: भर्जिन द्वीप

en: Wallis And Futuna
ne: वालिस एन्ड फुटुना

en: Western Sahara
ne: पश्चिमी साहारा

en: Yemen
ne: यमन

en: Yemeni Rial
ne: यमनी रियल

en: Yugoslavia
ne: युगोस्लाभिया

en: Yugoslavian Dinar
ne: युगोस्लाभियन डिनार

en: Zambia
ne: जाम्बिया

en: Zimbabwe
ne: जिम्बावे

en: Zimbabwe Dollar
ne: जिम्बावे डलर

en: All
ne: सबै

en: Empty
ne: खाली

en: Non-empty
ne: खाली नभएको

en: Add Named Area
ne: नामाकरण गरिएको क्षेत्र थप्नुहोस्

en: Enter the area name:
ne: क्षेत्र नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: The named area '%1' already exists.
    Do you want to replace it?
ne: नामाकरण गरिएको क्षेत्र %1 पहिले नै अवस्थित छ । 
     तपाईँ यसलाई प्रतिस्थापन गर्न चाहानुहुन्छ ?

en: Replace Named Area
ne: नामाकरण गरिएको क्षेत्र प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Change Angle
ne: कोण परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Angle:
ne: कोण:

en: Sheet Style
ne: पाना शैली

en: Select the sheet style to apply:
ne: लागू गर्न पाना शैली चयन गर्नुहोस्:

en: Could not find image %1.
ne: %1 छवि फेला पार्न सकेन ।

en: Could not load image %1.
ne: %1 छवि लोड गर्न सकेन ।

en: Could not find sheet-style XML file '%1'.
ne: पाना शैली XML फाइल '%1' फेला पार्न सकेन ।

en: Parsing error in sheet-style XML file %1.
ne: पाना शैली XML फाइल %1 मा पदवर्णन गर्दा त्रुटि ।

en: Cell Comment
ne: कक्ष टिप्पणी

note: i18ncheckarg
en: equal to
ne: यससँग बराबर

en: greater than
ne: यस भन्दा ठूलो

en: less than
ne: यस भन्दा सानो

en: equal to or greater than
ne: यो भन्दा ठूलो वा बराबर

en: equal to or less than
ne: यो भन्दा सानो वा बराबर

en: between
ne: बीचमा

en: outside range
ne: बाह्य दायरा

en: different to
ne: यससँग भिन्न

en: First Condition
ne: पहिलो सर्त

en: Second Condition
ne: दोस्रो सर्त

en: Third Condition
ne: तेस्रो सर्त

en: Cell is
ne: कक्ष छ

en: Cell style
ne: कक्ष शैली

en: different from
ne: यसबाट फरक

en: Conditional Styles
ne: सशर्त शैली

en: If the first value is a number, the second value also has to be a number.
ne: यदि पहिलो मान सङ्ख्या भएमा, दोस्रो मान पनि सङ्ख्या हुनुपर्नेछ ।

en: If the first value is a string, the second value also has to be a string.
ne: यदि पहिलो मान स्ट्रिङ भएमा, दोस्रो मान पनि स्ट्रिङ हुनुपर्नेछ ।

en: Consolidate
ne: संगठित गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, Functions)
en: Sum
ne: योगफल

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, Functions)
en: Average
ne: औसत

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, Functions)
en: Count
ne: गणना

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, Functions)
en: Max
ne: अधिकतम

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, Functions)
en: Min
ne: न्यूनतम

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, Functions)
en: Product
ne: वस्तु

en: Standard Deviation
ne: स्ट्यान्डर्ड डेभिएसन

en: Variance
ne: भेरिएन्स

en: The range
    %1
    is too small
ne: दायरा
    %1
    धेरै सानो छ

en: The range
    %1
    is too large
ne: दायरा
    %1
    धेरै ठूलो छ

en: The ranges
    %1
    and
    %2
    have different size
ne: दायरा
    %1
    र
    %2
    को फरक साइज छ

en: The range
    %1
     is malformed
ne: दायरा
    %1
    विकृत छ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeButton)
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Inserting From Clipboard
ne: क्लिपबोर्डबाट घुसाउँदा

en: There is no data in the clipboard.
ne: त्यहाँको क्लिपबोर्डमा डेटा छैन ।

en: There is no usable data in the clipboard.
ne: त्यहाँको क्लिपबोर्डमा प्रयोग गर्न सकिने डेटा छैन ।

en: Text to Columns
ne: स्तम्भमा पाठ

en: Cannot open input file.
ne: आगत फाइल खोल्न सकेन ।

en: Insert Data From Database
ne: डाटाबेसबाट डेटा घुसाउनुहोस्

en: Type:
ne: प्रकार:

en: User name:
    (if necessary)
ne: प्रयोगकर्ता नाम:
    (आवश्यक भएमा)

en: Host:
ne: होस्ट:

en: Port:
    (if necessary)
ne: पोर्ट:
    (आवश्यक भएमा)

en: Database name:
ne: डाटाबेस नाम:

en: Password:
    (if necessary)
ne: पासवर्ड:
    (आवश्यक भएमा)

en: Select tables:
ne: तालिका चयन गर्नुहोस्:

en: Tables
ne: तालिका

en: Select columns:
ne: स्तम्भ चयन गर्नुहोस्:

en: Column
ne: स्तम्भ

en: Table
ne: तालिका

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Columns
ne: स्तम्भ

en: Match all of the following (AND)
ne: तलका सबै मिलाउनुहोस् (AND)

en: Match any of the following (OR)
ne: तलका कुनै पनि मिलाउनुहोस् (OR)

en: equals
ne: बराबर

en: not equal
ne: बराबर छैन

en: in
ne: भित्र

en: not in
ne: भित्र छैन

en: like
ne: जस्तै

en: greater
ne: भन्दा ठूलो

en: lesser
ne: भन्दा सानो

en: greater or equal
ne: भन्दा ठूलो वा बराबर

en: less or equal
ne: भन्दा सानो वा बराबर

en: Sorted by
ne: यस अनुरुप क्रमबद्ध गरिएको

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, Order)
en: Ascending
ne: बढ्दो क्रम

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, Order)
en: Descending
ne: घट्दो क्रम

en: Distinct
ne: भिन्न

en: Query Options
ne: क्वेरी विकल्प

en: SQL query:
ne: SQL क्वेरी:

en: Insert in region
ne: क्षेत्रमा घुसाउनुहोस्

en: Starting in cell
ne: कक्ष भित्र सुरुआत गरिँदै

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, resultButton)
en: Result
ne: परिणाम

en: You cannot specify a table here.
ne: तपाईँले यहाँ तालिका निर्दिष्ट गर्न सक्नुहुदैन ।

en: You have to specify a valid region.
ne: तपाईँले वैद्य क्षेत्र निर्दिष्ट गर्नुपर्छ ।

en: You have to specify a valid cell.
ne: तपाईँले वैद्य कक्ष निर्दिष्ट गर्नुपर्छ ।

en: You are not allowed to change data in the database.
ne: तपाईँलाई डेटाबेसमा डेटा परिवर्तन गर्न अनुमति छैन ।

en: Executing query failed.
ne: क्वेरी कार्यान्वयन असफल भयो ।

en: You did not get any results with this query.
ne: तपाईँले यो क्वेरीमा कुनै परिणाम प्राप्त गर्न भएन ।

en: The port must be a number
ne: पोर्ट सङ्ख्या हुनु पर्दछ

en: Connecting to database...
ne: डासटाबेस जडान गर्दा...

en: Connected. Retrieving table information...
ne: जडान भयो । तालिका जानकारी पुन: प्राप्त गर्दैछ...

en: This database contains no tables
ne: यो डाटाबेसले तालिका समाविष्ट गर्दैन

en: Driver could not be loaded
ne: ड्राइभर लोड गर्न सकिने छैन

en: Retrieving meta data of tables...
ne: तालिकाका मेटाडेटा पुन: प्राप्त गर्दै...

en: You have to select at least one table.
ne: तपाईँले कम्तिमा एउटा तालिका चयन गर्नुपर्छ ।

en: You have to select at least one column.
ne: तपाईँले कम्तिमा एउटा स्तम्भ चयन गर्नुपर्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, Operator) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, BaseField) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, BaseItem) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, None)
en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: '*' or '?' are not valid wildcards in SQL. The proper replacements are '%' or '_'. Do you want to replace them?
ne: SQL मा '*' वा '?' वैद्य वाइल्डकार्ड होइनन् । उचित प्रतिस्थापन '%' वा '_' हुन् । के तपाईँ तिनलाई प्रतिस्थापन गर्न चहनुहुन्छ?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_9) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, textButton)
en: Text
ne: पाठ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_8)
en: Time
ne: समय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_7)
en: Date
ne: मिति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Fraction
ne: भिन्न

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Currency
ne: मुद्रा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Money
ne: मुद्रा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Percent
ne: प्रतिशत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Generic
ne: जेनेरिक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Number
ne: सङ्ख्या

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Currency:
ne: मुद्रा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Format:
ne: ढाँचा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Postfix:
ne: प्रत्यय:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Precision:
ne: सूक्ष्मता:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Prefix:
ne: उपसर्ग:

en: Language: %1
ne: भाषा: %1

en: Default number format: %1
ne: पूर्वनिर्धारित सङ्ख्या ढाँचा: %1

note: i18ncheckarg
en: Long date format: %1
ne: लामो मिति ढाँचा: %1

en: Short date format: %1
ne: छोटो मिति ढाँचा: %1

en: Time format: %1
ne: समय ढाँचा: %1

en: Currency format: %1
ne: मुद्रा ढाँचा: %1

en: More Options
ne: धेरै विकल्प

en: Search entire sheet
ne: पूरै पाना खोज्नुहोस्

en: Search in:
ne: यसमा खोज्नुहोस्:

en: Cell Values
ne: कक्ष मान

en: Comments
ne: टिप्पणी

en: Search direction:
ne: दिशा खोज्नुहोस्:

en: Across then Down
ne: वारपार गरेपछि तल सार्नुहोस्

en: Down then Across
ne: तल सारेपछि वारपार गर्नुहोस्

en: Fewer Options
ne: थोरै विकल्प

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, style_combo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, size_combo)
en: Choose the style for your font for the currently selected cells. When you select several cells with different styles, the displayed style is set to Varying (No Change) and leaving it that way will keep all your current style settings for each cell. Changing to Roman for example will change all the selected cells style text to Roman.
ne: हालै चयन गरिएका कक्षका लागि तपाईँका फन्ट शैली रोज्नुहोस् । तपाईँले फरक शैलीका धेरै कक्ष चयन गर्दा, प्रदर्शित शैली बदलेर (परिवर्तन नगरी) सेट गरिने छ र यसलाई प्रत्येक कक्षका लागि हालको शैली सेटिङ रहने तरिकाले छोडिने छ । उदाहरणका लागि रोमनमा परिवर्तन गर्दा सबै चयन गरिएका पाठका कक्ष शैली रोमनमा परिवर्तन हुनेछन् ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, style_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, weight_combo)
en: Varying (No Change)
ne: बदल्नु (परिवर्तन गरिएको छैन)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, style_combo)
en: Roman
ne: रोमन

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, style_combo)
en: Italic
ne: छड्के

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, weight_combo)
en: Choose the weight for your font for the currently selected cells. When you select several cells with different font weight, the displayed weight is set to Varying (No Change) and leaving it that way will keep all your current weight settings for each cell. Changing to Bold for example will change all the selected cells font weight to Bold.
ne: हालै चयन गरिएका कक्षका लागि तपाईँका फन्टका वजन रोज्नुहोस् । तपाईँले फरक फन्ट वजनसँग धेरै कक्ष चयन गरेमा, बदल्न (परिवर्तन नगरी) प्रदर्शित वजन सेट गरिन्छ र प्रत्येक कक्षका लागि तपाईँका सबै हालका वजन सेटिङ राख्ने तरिकाले यसलाई छोडिन्छ । उदाहरणका लागि बाक्लो बनाउदा सबै चयन गरिएका कक्षका फन्ट वजन बाक्लोमा परिवर्तन हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, weight_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ValueType)
en: Normal
ne: सामान्य

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, weight_combo)
en: Bold
ne: बाक्लो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Color:
ne: रङ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, underline)
en: Underline
ne: अधोरेखा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Size:
ne: साइज:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Weight:
ne: वजन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Style:
ne: शैली:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, textColorButton)
en: Choose the color for the current cell text. Clicking on the color bar will bring you the standard KDE Select Color dialog where you will be able to choose the new color.
ne: हालका कक्ष पाठका लागि रङ चयन गर्नुहोस् । रङ पट्टीमा क्लिक गर्दा तपाईँले नयाँ रङ रोज्न सक्ने मानक KDE चयन रङ संवादमा ल्याउने छ जहाँ तपाईँ नयाँ रङ रोज्न सक्षम हुनु हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, strike)
en: This will strike out the current cell text if this is checked.
ne: यदि जाँच गरिएमा यसले हालको कक्ष पाठ स्ट्राइकआउट गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, strike)
en: Strike out
ne: स्ट्राइकआउट

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, family_combo)
en: This box lists all your available font families. Click on one family to set it in the current cell.
ne: यो बाकसले तपाईँको उपलब्ध सबै फन्ट परिवार सूचिकृत गर्छ । हालको कक्षमा सेट गर्न एउटा परिवारमा क्लिक गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, example_label)
en: You can see a preview of the font you are choosing for the current cell.
ne: तपाईँले हालको कक्षका लागि रोज्नुभएको फन्टको पूर्वावलोकन हेर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function
ne: प्रकार्य

en: Insert function
ne: प्रकार्य घुसाउनुहोस्

en: Parameters
ne: परिमिति

en: This function has no parameters.
ne: यो प्रकार्यमा परिमिति छैनन् ।

en: Description is not available.
ne: वर्णन उपलब्ध छैन ।

en: Goal Seek
ne: लक्ष्य खोजी

en: Cell reference is invalid.
ne: कक्ष सन्दर्भ अवैद्य छ ।

en: Target value is invalid.
ne: लक्ष्य मान अवैद्य छ ।

en: Source cell must contain a numeric value.
ne: स्रोत कक्षले सङ्ख्यात्मक मान समाविष्ट गर्नुपर्छ ।

en: Target cell must contain a formula.
ne: लक्ष्य कक्षले सूत्र समाविष्ट गर्नुपर्छ ।

en: Starting...
ne: सरुआत गर्दै...

en: Iteration:
ne: पुनरावृत्ति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label5)
en: New value:
ne: नयाँ मान:

en: Goal seeking with cell %1 found a solution:
ne: कक्ष %1 मा लक्ष्य खोजी गर्दा समाधान फेला पर्यो:

en: Goal seeking with cell %1 has found NO solution.
ne: कक्ष %1 मा लक्ष्य खोजी गर्दा समाधान फेला पार्न सकिएन ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Set cell:
ne: कक्ष सेट गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: To value:
ne: मानमा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: By changing cell:
ne: कक्ष परिवर्तन गरेर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6)
en: Current value:
ne: हालको मान:

en: Goto Cell
ne: कक्षमा जानुहोस्

en: Enter cell:
ne: कक्षमा प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Insert
ne: घुसाउनुहोस्

en: Move towards right
ne: दायाँतिर सार्नुहोस्

en: Move towards bottom
ne: तलतिर सार्नुहोस्

en: Insert rows
ne: पङ्क्ति घुसाउनुहोस्

en: Insert columns
ne: स्तम्भ घुसाउनुहोस्

en: Insert Cells
ne: कक्ष घुसाउनुहोस्

en: Move towards left
ne: बायाँतिर सार्नुहोस्

en: Move towards top
ne: माथितिर सार्नुहोस्

en: Remove rows
ne: पङ्क्ति हटाउनुहोस्

en: Remove columns
ne: स्तम्भ हटाउनुहोस्

en: Remove Cells
ne: कक्ष हटाउनुहोस्

en: Style
ne: शैली

en: Inherit style:
ne: क्रमागत शैली:

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: A style with this name already exists.
ne: यो नामको शैली पहिले अवस्थित छ ।

en: A style cannot inherit from itself.
ne: एउटा शैली आफैबाट क्रमागत हुन सक्दैन ।

en: The style cannot inherit from '%1' because of recursive references.
ne: पुनरावृत्तिक सन्दर्भका कारणले शैली '%1' बाट क्रमागत हुन सक्दैन ।

en: Cell Format
ne: कक्ष ढाँचा

en: &General
ne: साधारण

en: &Data Format
ne: डेटा ढाँचा

en: &Font
ne: फन्ट

en: &Position
ne: स्थिति

en: &Border
ne: किनारा

en: Back&ground
ne: पृष्ठभूमि

en: &Cell Protection
ne: कक्ष सुरक्षा

en: When you have a number in the current cell and you switch from the dcell format from Generic to Percent, the current cell number will be multiplied by 100%.
    For example if you enter 12 and set the cell format to Percent, the number will then be 1,200 %. Switching back to Generic cell format will bring it back to 12.
    You can also use the Percent icon in the Format Toolbar.
ne: तपाईँको हालको कक्षमा नम्बर भएमा र तपाईँले कक्ष ढाँचाबाट जेनेरिकलाई प्रतिशतमा स्विच गरेमा, हलाको कक्ष नम्बरलाई 100% ले गुणा गरिने छ ।
    उदाहरणका लागि: यदि तपाईँले 12 प्रविष्टि गरेमा र कक्ष ढाँचा प्रतिशतमा सेट गरेमा, त्यसपछि नम्बर 1,200 % हुनेछ । जेनेरिक कक्ष ढाँचामा स्विच ब्याक गर्दा कक्ष ढाँचाले यसलाई पछि 12 मा ल्याउने छ ।
    तपाईँले ढाँचा उपकरणपट्टीमा प्रतिशत प्रतिमा पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Scientific
ne: वैज्ञानिक

en: The scientific format changes your number using the scientific notation. For example, 0.0012 will be changed to 1.2E-03. Going back using Generic cell format will display 0.0012 again.
ne: वैज्ञानिक ढाँचाले वैज्ञानिक नोटेसन प्रयोग गरेर तपाईँको नम्बरलाई परिवर्तन गर्छ । उदाहरणका लागि, 0.0012 , 1.2E-03 मा परिवर्तन हुनेछ । जेनेरिक कक्ष ढाँचा प्रयोग गरेर पछाडि जाँदा फेरि 0.0012 प्रदर्शित हुनेछ ।

en: The fraction format changes your number into a fraction. For example, 0.1 can be changed to 1/8, 2/16, 1/10, etc. You define the type of fraction by choosing it in the field on the right. If the exact fraction is not possible in the fraction mode you choose, the nearest closest match is chosen.
     For example: when we have 1.5 as number, we choose Fraction and Sixteenths 1/16 the text displayed into cell is "1 8/16" which is an exact fraction. If you have 1.4 as number in your cell and you choose Fraction and Sixteenths 1/16 then the cell will display "1 6/16" which is the nearest closest Sixteenth fraction.
ne: भिन्न ढाँचाले तपाईँको नम्बरलाई भिन्नमा परिवर्तन गर्ने छ । उदाहरणका लागि, 0.1 1/8, 2/16, 1/10, आदिमा परिवर्तन गर्न सकिन्छ । तपाईँले भिन्नको प्रकार यसलाई फिल्ड भित्र दायाँतिर रोजेर परिभाषित गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईँले रोजेको भिन्न मोडमा यदि यथार्थ भिन्न सम्भव नभएमा, सबैभन्दा नजिककको मिल्ने रोजिने छ ।
    उदाहरणका लागि: हामीसँग नम्बरका रुपमा 1.5 भएमा, भिन्न रोज्नुपर्छ र सोर्हौ 1/16 कक्षमा प्रदर्शित हुने पाठ "1 8/16" हो जुन यथार्थ भिन्न हो । यदि तपाईँको कक्षमा नम्बरका रुपमा 1.4 भएमा र भिन्न 1/16 रोजेमा त्यसपछि कक्ष "1 6/16" प्रदर्शित हुने छ जुन सबैभन्दा नजिकको सोह्रौ भिन्न हो ।

en: This formats your cell content as text. This can be useful if you want a number treated as text instead as a number, for example for a ZIP code. Setting a number as text format will left justify it. When numbers are formatted as text, they cannot be used in calculations or formulas. It also change the way the cell is justified.
ne: यसले तपाईँको कक्ष सामाग्री पाठका रुपमा ढाँचावद्ध गर्छ । यदि तपाईँले नाम्बरलाई नम्बरको साटोमा पाठका रुपमा व्यवहार गर्न चाहनुहुन्छ भने यो उपयोगी हुन सक्छ, उदाहरणका लागि ZIP कोडको लागि । नम्बरलाई पाठ ढाँचाका रुपमा सेटिङ गर्दा यसलाई समर्थन गर्नेछ । नम्बरलाई पाठका रुपमा ढाँचावद्ध गर्दा, तीनलाई गणना वा सूत्रमा प्रयोग गर्न सकिने छैन । यसले कक्ष समर्थन गरिएको तरिका पनि परिवर्तन गर्छ ।

en: Custom
ne: अनुकूल

en: The custom format does not work yet. To be enabled in the next release.
ne: अनुकूल ढाँचाले अहिले कार्य गर्दैन । पछिल्लो संस्करणमा सक्षम पारिने छ ।

en: This will display a preview of your choice so you can know what it does before clicking the OK button to validate it.
ne: यसले तपाईँको रोजाइको पूर्वावलोकन प्रदर्शन गर्नेछ त्यसैले यसलाई वैद्य पार्न 'ठीक छ' बटनमा क्लिक गर्नुभन्दा पहिले यसले के गर्नेछ तपाईँले जान्न सक्नुहुन्छ ।

en: Displays choices of format for the fraction, date or time formats.
ne: भिन्न, मिति र समय ढाँचाका लागि ढाँचाको रोजाइ प्रदर्शन गर्छ ।

en: You can add here a Postfix such as a $HK symbol to the end of each cell content in the checked format.
ne: तपाईँले यहाँ $HK प्रतिक जस्तै प्रत्यय जाँच गरिएको ढाँचामा प्रत्येक कक्ष सामाग्रीको अन्त्यमा थप्न सक्नुहुन्छ ।

en: variable
ne: चल

en: You can control how many digits are displayed after the decimal point for numeric values. This can also be changed using the Increase precision or Decrease precision icons in the Format toolbar.
ne: तपाईँले सङ्ख्यात्मक मानका लागि दशमलव बिन्दु पछाडि कति अङ्क प्रदर्शित गर्ने नियन्त्रण गर्न सक्नुहुन्छ । यसले ढाँचा उपकरणपट्टीमा सूक्ष्मता बढाउने वा सूक्ष्मता घटाउने प्रतिमा प्रयोग गरेर परिवर्तन गर्न सक्नेछ ।

en: You can add here a Prefix such as a $ symbol at the start of each cell content in the checked format.
ne: तपाईँले यहाँ $ प्रतिक जस्तै उपसर्ग जाँच गरिएको ढाँचामा प्रत्येक कक्ष सामाग्रीको सुरुमा थप्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can choose whether positive values are displayed with a leading + sign and whether negative values are shown in red.
ne: तपाईँले धनात्मक मान + चिन्हको अगुवाई गरेर प्रदर्शित गर्ने तथा ऋणात्मक मान रातोमा देखाउने रोज्न सक्नुहुन्छ ।

en: Automatic
ne: स्वचालित

en: Halves 1/2
ne: आधा 1/2

en: Quarters 1/4
ne: चौथाई 1/4

en: Eighths 1/8
ne: आठ भागको एक भाग 1/8

en: Sixteenths 1/16
ne: सोह्र भागको एक भाग 1/16

en: Tenths 1/10
ne: दश भागको एक भाग 1/10

en: Hundredths 1/100
ne: सय भागको एक भाग 1/100

en: One digit 5/9
ne: एक अङ्क 5/9

en: Two digits 15/22
ne: दुइ अङ्क 15/22

en: Three digits 153/652
ne: तिन अङ्क 153/652

en: System:
ne: प्रणाली:

en: Dolor Ipse
ne: डलर इप्स

en: Default width (%1 %2)
ne: पूर्वनिर्धारित चौडाइ (%1 %2)

en: Default height (%1 %2)
ne: पूर्वनिर्धारित उचाइ (%1 %2)

en: Border
ne: किनारा

en: Preselect
ne: पूर्वचयन

en: Pattern
ne: बान्की

en: Customize
ne: अनुकूलन गर्नुहोस्

en: Background color:
ne: पृष्ठभूमि रङ:

en: No Color
ne: कुनै रङ होइन

en: Insert Link
ne: लिङ्क घुसाउनुहोस्

en: Internet
ne: इन्टरनेट

en: Text to display:
ne: प्रदर्शन गर्नुपर्ने पाठ:

en: Internet address:
ne: इन्टरनेट ठेगाना:

en: File
ne: फाइल

en: File location:
ne: फाइल स्थान:

en: Recent file:
ne: हालको फाइल:

en: No Entries
ne: कुनै प्रविष्टि छैन

en: Cell
ne: कक्ष

en: Internet address is empty
ne: इन्टरनेट ठेगाना खाली छ

en: Mail address is empty
ne: मेल ठेगाना खाली छ

en: File name is empty
ne: फाइल नाम खाली छ

en: Destination cell is empty
ne: गन्तव्य कक्ष खाली छ

en: Custom Lists
ne: अनुकूल सूची

en: List:
ne: सूची:

en: Entry:
ne: प्रविष्टि:

en: Do you really want to remove this list?
ne: के तपाईँ साँच्चिकै यो सुची हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Remove List
ne: सूची हटाउनुहोस्

en: Entry area is not empty.
    Do you want to continue?
ne: प्रविष्टि क्षेत्र खाली छैन ।
    तपाईँ जारी राख्न चाहनुहुन्छ?

en: &Select
ne: चयन

en: Named Areas
ne: नामाकरण गरिएको क्षेत्र

en: Area: %1
ne: क्षेत्र: %1

en: &New...
ne: नयाँ...

en: &Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: New Named Area
ne: नयाँ नामाकरण गरिएको क्षेत्र

en: Edit Named Area
ne: नामाकरण गरिएको क्षेत्र सम्पादन गर्नुहोस्

en: Do you really want to remove this named area?
ne: तपाईँ यो नामाकरण गरिएको क्षेत्र साँच्चिकै हटाउन चाहानुहुन्छ ?

en: Remove Named Area
ne: नामाकरण गरिएको क्षेत्र हटाउनुहोस्

en: Cells:
ne: कक्ष:

en: Sheet:
ne: पाना:

en: Area name:
ne: क्षेत्र नाम:

en: Paste Inserting Cells
ne: घुसाइएका कक्ष टाँस्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Rows
ne: पङ्क्ति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SortBy)
en: Sort By
ne: यस अनुरुप क्रमबद्ध गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, horizontalGroup)
en: <qt>Set the content position horizontally in the cell.
    <b>Standard</b> is default and is set from the format you choose.
    <b>Left</b> means the content will be displayed on the left of the cell.
    <b>Center</b> means the content will be in the center horizontally in the cell.
    <b>Right</b> means the content of the cell will be displayed on the right of the cell.</qt>
ne: <qt>कक्षमा सामाग्री स्थिति तेर्सो गरी सेट गर्नुहोस् ।
    <b>मानक</b> पूर्वनिर्धारित हो र तपाईँले रोजेको ढाँचामा सेट हुन्छ ।
    <b>बायाँ</b> यसको अर्थ सामाग्री कक्षको बायाँ प्रदर्शित हुनेछ ।
    <b>केन्द्र</b> यसको अर्थ सामाग्री कक्षको बिचमा तेर्सोगरि रहने छ ।
    <b>दायाँ</b> यसको अर्थ कक्षको सामाग्री कक्षको दायाँ प्रदर्शित हुनेछ ।</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, horizontalGroup) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Horizontal
ne: तेर्सो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, standard)
en: Standard
ne: मानक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left)
en: Left
ne: वाायाँ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, center)
en: Center
ne: केन्द्र

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right)
en: Right
ne: दायाँ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: <qt>Set the content position vertically in the cell.
    <b>Top</b> means the content will be displayed on top of the cell.
    <b>Middle</b> means the content will be in the middle vertically in the cell.
    <b>Bottom</b> means the content of the cell will be displayed at the bottom of the cell.</qt>
ne: <qt>सामाग्री स्थिति ठाडो गरी कक्षमा सेट गर्नुहोस् ।
    <b>माथि</b> यसको अर्थ सामाग्री कक्षको माथि प्रदर्शित हुनेछ ।
    <b>बीच</b> यसको अर्थ सामाग्री कक्षमा ठाडो गरी बीचमा प्रदर्शित हुनेछ ।
    <b>तल</b> यसको अर्थ कक्षको सामाग्री कक्षको तल प्रदर्शित हुनेछ ।</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Vertical
ne: ठाडो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, top)
en: Top
ne: माथि

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, middle)
en: Middle
ne: बीच

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottom)
en: Bottom
ne: तल

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Your text will appear oriented in the angle you set here. Positive values will move it counter-clockwise and negative values will move it clockwise.
ne: तपाईँले यहाँ सेट गरेको पाठ कोणमा अभिविन्यस्त देखिने छ । धनात्मक मानले यसलाई घडीको विपरित दिशामा सार्नेछ र ऋणात्मक मानले यसलाई घडीको दिशामा सर्नेछ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Rotation
ne: परिक्रमण

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, indentGroup)
en: Indent
ne: इन्डेन्ट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeCell)
en: Merge cells
ne: कक्ष गाभ्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, sizeCellGroup)
en: The unit used here is the one set in Format -> Page Layout.. dialog.
ne: यहाँ प्रयोग गरिएको एकाइ ढाँचा -> पृष्ठ रुपरेखा.. संवादको एउटा सेट हो ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sizeCellGroup)
en: Size of Cell
ne: कक्षको साइज

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, defaultHeight)
en: If checked, the default height will be used for the cell instead of the value above.
ne: यदि जाँच भएमा, कक्षका लागि माथिको मानको साटोमा पूर्वनिर्धारित उचाइ प्रयोग गरिने छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, defaultHeight)
en: Default height (%1)
ne: पूर्वनिर्धारित उचाइ (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Height:
ne: उचाइ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QFrame, m_heightPanel)
en: Set the height of the cell.
ne: कक्षको उचाइ सेट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, defaultWidth)
en: If checked, the default width will be used for the cell instead of the value above.
ne: यदि जाँच भएमा, कक्षका लागि माथिको मानको साटोमा पूर्वनिर्धारित चौडाइ प्रयोग गरिने छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, defaultWidth)
en: Default width (%1)
ne: पूर्वनिर्धारित चौडाइ (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Width:
ne: चौडाइ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: This is only available when the rotation is 0°.
    Wrap text wraps the text so it fits in the previous cell size. If this is not checked, the text will stay on one line and the cell size will be adjusted to contain the text.
    Vertical text puts your text vertically.
ne: यो परिक्रमण 0° हुँदा मात्र उपलब्ध हुन्छ ।
    बेरिएको पाठले पाठ बेर्छ त्यसैले यो अघिल्लो कक्ष साइजमा ठीक हुन्छ । यदि यो जाँच नगरिएमा, पाठ एउटा लाइनमा रहने छ र पाठ समावेश गर्न कक्ष साइज समायोजित हुनेछ ।
    ठाडो पाठले तपाईँको पाठ ठाडोगरि राख्छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Text Option
ne: पाठ विकल्प

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, multi)
en: Wrap text
ne: पृष्ठ बेर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, vertical)
en: Vertical text
ne: ठाडो पाठ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Printing
ne: मुद्रण

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_bDontPrint)
en: If checked, the content of the cell will not be printed. If this is not checked (default), the cell content will be printed.
    Note that you can print it even if the cell is protected
ne: यदि जाँच गरिएमा, कक्षको सामाग्री मुद्रण हुने छैन । यदि यो जाँच नगरिएमा(पूर्वनिर्धारित), कक्षको सामाग्री मुद्रण हुने छ ।
    याद गर्नुहोस् यदि कक्ष सुरक्षित भएमा तपाईँले यसलाई मुद्रण गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_bDontPrint)
en: &Do not print text
ne: पाठ मुद्रण नगर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Protection
ne: सुरक्षा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_bHideAll)
en: This hides the cell content and works only when the sheet is protected. Whether the cell itself is protected or not does not matter.
ne: यसले कक्ष सामाग्री लुकाउछ र पाना सुरक्षित भएको बेलामा मात्र कार्य गर्छ । कक्ष आफैँ सुरक्षित हुनु वा नहुनुमा कुनै अर्थ छैन ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_bHideAll)
en: Hide &all
ne: सबै लुकाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_bIsProtected)
en: &Protected
ne: सुरक्षित

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_bHideFormula)
en: When this is checked, the cell is still visible. However, its contents do not appear in the Formula bar. Hiding formula is only working for cells that contain formulae so the user cannot view the formula. And the sheet must be protected for this to work.
ne: यो जाँच गरिएमा, कक्ष अहिले पनि देखिन्छ । तापनि, यसका सामाग्री सूत्र पट्टीमा देखिदैनन् । सूत्र लुकाएपछि सूत्र समावेश गरिएको कक्षमा मात्र कार्य हुन्छ त्यसैले प्रयोगकर्ताले सूत्र देख्न सक्दैन । यो कार्य गर्नाका लागि पाना सुरक्षित भएको हुनुपर्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_bHideFormula)
en: &Hide formula
ne: सूत्र लुकाउनुहोस्

en: Resize Row
ne: पङ्क्ति रिसाइज गर्नुहोस्

en: Resize Column
ne: स्तम्भ रिसाइज गर्नुहोस्

en: Series
ne: श्रृङ्खला

en: Insert Values
ne: मान घुसाउनुहोस्

en: Insert the series vertically, one below the other
ne: श्रृङ्खला ठाडो रुपमा घुसाउनुहोस्, एकको तल अर्को

en: Insert the series horizontally, from left to right
ne: श्रृङ्खला तेर्सो रुपमा घुसाउनुहोस्, दायाँबाट बायाँ

en: Type
ne: प्रकार

en: Linear (2,4,6,...)
ne: रेखात्मक (2,4,6,...)

en: Generate a series from 'start' to 'end' and for each step add the value provided in step. This creates a series where each value is 'step' larger than the value before it.
ne: 'सुरु' बाट 'अन्त्य' सम्म श्रृङ्खला उत्पन्न गर्नुहोस् र चरणमा उपलब्ध गराइएको मान प्रत्येक चरणका लागि थप्नुहोस् । यसले प्रत्येक मान अघिल्लोको भन्दा ठूलो श्रृङ्खला सिर्जना गर्छ ।

en: Geometric (2,4,8,...)
ne: ज्यामितिय (2,4,8,...)

en: Generate a series from 'start' to 'end' and for each step multiply the value with the value provided in step. Using a step of 5 produces a list like: 5, 25, 125, 625 since 5 multiplied by 5 (step) equals 25, and that multiplied by 5 equals 125, which multiplied by the same step-value of 5 equals 625.
ne: 'सुरु देखि 'अन्त्य' सम्म श्रृङ्खला सिर्जना गर्नुहोस् र चरणमा उपलब्ध गराइएका मानले प्रत्येक चरणलाई गुणा गर्नुहोस् । 5 गुणनफलको चरण प्रयोग गरेर यस्तो सूची बन्छ: 5, 25, 125, 625 यहाँ 5 लाई 5 (चरण) ले गुणनफल बराबर 25 हुन्छ, र त्यसलाई 5 ले गुणा गर्दा 125 हुन्छ, जसलाई समान चरण मान 5 ले गुणा गर्दा 625 हुन्छ ।

en: Start value:
ne: सुरुआत मान:

en: Stop value:
ne: रोकिने मान:

en: Step value:
ne: चरण मान:

en: End and start value must be positive.
ne: अन्त्य र सुरु मान धनात्मक हुनुपर्छ ।

en: End value must be greater than the start value or the step must be less than '1'.
ne: अन्त्य मान सुरु मान भन्दा ठूलो हुनुपर्छ वा चरण '1' भन्दा कम हुनुपर्छ ।

en: None of the Start, Stop or Step values may be equal to zero.
ne: सुरु, अन्त्य, वा चरण मान कुनै पनि शून्य बराबर हुनु हुदैन ।

en: Step value must be different from 1
ne: चरण मान 1 बाट फरक हुनुपर्छ

en: Step is negative.
ne: चरण ऋणात्मक छ ।

en: The step value must be greater than zero; otherwise, the linear series is infinite.
ne: चरण मान शून्य भन्दा ठूलो हुनुपर्छ; अन्यथा, रेखात्मक श्रृङ्खला अनन्त हुनेछ ।

en: If the start value is greater than the end value the step must be less than zero.
ne: यदि सुरु मान अन्त्य मान भन्दा ठूलो भएमा चरण शून्य भन्दा सानो हुनुपर्छ ।

en: If the step is negative, the start value must be greater then the end value.
ne: यदि चरण ऋणात्मक भएमा, सुरु मान अन्त्य मान भन्दा ठूलो हुनुपर्छ ।

en: Show Columns
ne: स्तम्भ देखाउनुहोस्

en: Select hidden columns to show:
ne: देखाउनका लागि लुकेका स्तम्भ चयन गर्नुहोस्:

en: Show Rows
ne: पङ्क्ति देखाउनुहोस्

en: Select hidden rows to show:
ne: देखाउनका लागि लुकेका पङ्क्ति चयन गर्नुहोस्:

en: Column: %1
ne: स्तम्भ: %1

en: Row: %1
ne: पङ्क्ति: %1

en: Show Sheet
ne: पाना देखाउनुहोस्

en: Select hidden sheets to show:
ne: देखाउनका लागि लुकेका पाना चयन गर्नुहोस्:

en: Column %1
ne: स्तम्भ %1

en: Row %1
ne: पङ्क्ति %1

en: Sort
ne: क्रमवद्ध गर्नुहोस्

en: Special Paste
ne: विशेष टँसाई

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Content
ne: सामाग्री

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, everythingButton)
en: Everything
ne: हरेक चिज

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, commentButton)
en: Comment
ne: टिप्पणी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noBorderButton)
en: Everything without border
ne: किनारा बाहेकका हरेक चिज

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Operation
ne: सञ्चालन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, overwriteButton)
en: Overwrite
ne: अधिलेखन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, additionButton)
en: Addition
ne: थप

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, multiplicationButton)
en: Multiplication
ne: गुणन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, divisionButton)
en: Division
ne: भाग

en: Style Manager
ne: शैली प्रबन्धक

en: All Styles
ne: सबै शैली

en: Custom Styles
ne: अनुकूल शैली

en: Hierarchical
ne: सोपानक्रमिक

en: &Modify...
ne: परिमार्जन गर्नुहोस्...

en: &Delete...
ne: मेट्नुहोस्...

en: style%1
ne: शैली %1

en: Subtotals
ne: उप-जोड

en: Remove All
ne: सबै हटाउनुहोस्

en: You need to select at least one column for adding subtotals.
ne: तपाईँले उप-जोड थप्नका लागि कम्तिमा एउट स्तम्भ चयन गर्नुपर्छ ।

en: Grand Total
ne: कूल जोड

en: Column '%1'
ne: स्तम्भ '%1'

en: CountA
ne: गणनाA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_replaceSubtotals)
en: &Replace current Subtotals
ne: हालको उप जोड प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pageBreak)
en: &Page break between groups
ne: समूहका बीचमा पृष्ठ विच्छेदन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_summaryBelow)
en: &Summary below data
ne: डेटा तलको सारांश

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_summaryOnly)
en: Summary &only
ne: सारांश मात्र

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreBox)
en: &Ignore empty cells when looking for changes
ne: परिवर्तनका लागि खोजी गर्दा खाली कक्ष उपेक्षा गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_eachChangeLabel)
en: At each change in:
ne: यस भित्र प्रत्येकमा परिवर्तन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_useFunctionLabel)
en: Use function:
ne: प्रकार्य प्रयोग गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_addSubtotalToLabel)
en: Add Subtotal to:
ne: यसमा उप जोड थप्नुहोस्:

en: Validity
ne: वैद्यता

en: Clear &All
ne: सबै खाली गर्नुहोस्

en: &Criteria
ne: मापदण्ड

en: Allow:
ne: अनुमति दिनुहोस्:

en: Integer
ne: इन्टिजर

en: Text Length
ne: पाठ लम्बाइ

en: List
ne: सूची

en: Allow blanks
ne: खालीलाई अनुमति दिनुहोस्

en: Data:
ne: डेटा:

en: Minimum:
ne: न्यूनतम:

en: Maximum:
ne: अधिकतम:

en: Date:
ne: मिति:

en: Date minimum:
ne: न्यूनतम मिति:

en: Date maximum:
ne: अधिकतम मिति:

en: Time:
ne: समय:

en: Time minimum:
ne: न्यूनतम समय:

en: Time maximum:
ne: अधिकतम समय:

en: Number:
ne: सङ्ख्या:

en: Entries:
ne: प्रविष्टहरू:

en: &Error Alert
ne: त्रुटि सावधान

en: Show error message when invalid values are entered
ne: अवैद्य मान प्रविष्टि हुँदा त्रुटि सन्देश देखाउनुहोस्

en: Action:
ne: कार्य:

en: Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Information
ne: सूचना

en: Message:
ne: सन्देश:

en: Input Help
ne: आगत मद्दत

en: Show input help when cell is selected
ne: कक्ष चयन गरिएको बेलामा आगत मद्दत देखाउनुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: This is not a valid value.
ne: यो वैद्य मान होइन ।

en: This is not a valid time.
ne: यो वैद्य समय होइन ।

en: This is not a valid date.
ne: यो वैद्य मिति होइन ।

en: Whole number (like 1, 132, 2344)
ne: पूर्ण सङ्ख्या (जस्तै: १, १३२, २३४४)

en: A truth value (TRUE or FALSE)
ne: सही मान (सही वा गलत)

en: A floating point value (like 1.3, 0.343, 253 )
ne: उत्प्लावन बिन्दु मान (जस्तै: १.३, ०.३४३, २५३ )

en: Any kind of value
ne: कुनै प्रकारको मान

en: A range of strings
ne: स्ट्रिङ्गका दायरा

en: A range of whole numbers (like 1, 132, 2344)
ne: पूर्ण सङ्ख्याका दायरा (जस्तै: १, १३२, २३४४)

en: A range of truth values (TRUE or FALSE)
ne: सही मानका दायरा (सही वा गलत)

en: A range of floating point values (like 1.3, 0.343, 253 )
ne: उत्प्लावन बिन्दु मानका दायरा (जस्तै: १.३, ०.३४३, २५३ )

en: A range of any kind of values
ne: कुनै प्रकारका मानका दायरा

en: Manual
ne: म्यानुअल

en: Position
ne: स्थिति

en: You cannot change a protected sheet
ne: तपाईँले सुरक्षण गरिएको पाना परिवर्तन गर्न सक्नुहुदैन ।

note: i18n: Please use the same words (even upper/lower case) as in KoPageLayoutDia.cc function setupTab2(), without the brackets "<" and ">"
en: page
ne: पृष्ठ

en: pages
ne: पृष्ठ

en: file
ne: फाइल

en: name
ne: नाम

en: time
ne: समय

en: date
ne: मिति

en: author
ne: लेखक

en: email
ne: इमेल

en: org
ne: अर्ग

en: sheet
ne: पाना

en: Sheet%1
ne: पाना%1

en: This document has no sheets (tables).
ne: यो कागजातमा पाना छैन (तालिका) ।

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Torben Weis
ne: टोर्बेन वइज

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Laurent Montel
ne: लउरेन्ट मोन्टेल

en: John Dailey
ne: जोन डेइली

en: Philipp Müller
ne: फिलिप मुलर

en: Ariya Hidayat
ne: अरिया हिडायत

en: Norbert Andres
ne: नोर्बेर्ट एन्ड्रेस

en: Shaheed Haque
ne: शाहीद हक

en: Werner Trobin
ne: वेर्नर ट्रोबिन

en: Nikolas Zimmermann
ne: निकोलस जिमरम्यान

en: David Faure
ne: डेभिड फउर

en: Helge Deller
ne: हेल्गे डेलर

en: Percy Leonhart
ne: पर्सी लियोन्हार्ट

en: Eva Brucherseifer
ne: एभा ब्रुचरसेइफर

en: Phillip Ezolt
ne: फिलिप एजोल्ट

en: Enno Bartels
ne: इनो बार्टेलस

en: Graham Short
ne: ग्रहाम शर्ट

en: Lukáš Tinkl
ne: लुकास टिन्कल

en: Tomas Mecir
ne: टोमस मेसिर

en: Raphael Langerhorst
ne: राफेल लङ्गरहोर्स्ट

en: John Tapsell
ne: जोन टापसेल

en: Robert Knight
ne: रोबर्ट निट

en: Stefan Nikolaus
ne: स्टेफन निकोलस

en: Sascha Pfau
ne: सस्च प्फउ

en: Brad Hards
ne: ब्राड हार्ड

en: Comment:
ne: टिप्पणी:

en: Define Print Range
ne: मुद्रण दायरा परिभाषित गर्नुहोस्

en: Define the print range in the current sheet
ne: हालको पानामा मुद्रण दायरा परिभाषित गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_recentFilesEntries)
en: Controls the maximum number of filenames that are shown when you select File-> Open Recent.
ne: तपाईँले फाइल->हालै खुलेको> चयन गरेमा देखिने फाइलनामको अधिकतमसङ्ख्यार नियन्त्रण गर्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_createBackupFile)
en: Check this box if you want some backup files created. This is checked per default.
ne: तपाईँ सिर्जना गरिएको केही जगेडा फाइल चाहानुहुन्छ भने यो बाकस जाँच गर्नुहोस् । यो हरेक पूर्वनिर्धारणमा जाँच गरिएको हुनछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_cursorMovement)
en: When you have selected a cell, pressing the Enter key will move the cell cursor one cell left, right, up or down, as determined by this setting.
ne: तपाईँले एउटा कक्ष चयन गरेको बेलामा, प्रविष्टि कुञ्जी थिच्दा कक्ष कर्सर एक कक्ष बायाँ, दायाँ, माथि वा तल, यस सेटिङले निर्धारण गरे अनुरुप सार्नेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_statusBarFunction)
en: This drop down selection box can be used to choose the calculation performed by the Statusbar Summary  function.
ne: यो ड्रपडाउन चयन बाकस स्थितिपट्टी सारांश  प्रकार्यद्वारा कार्यसम्पादित गणना रोज्न प्रयोग गर्न सकिने छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorCombo, m_gridColor)
en: Click here to change the grid color ie the color of the borders of each cell.
ne: ग्रिड रङ जस्तै: प्रत्येक कक्षको किनाराको रङ परिवर्तन गर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorCombo, m_pageOutlineColor)
en: When the View ->Show Page Borders menu item is checked, the page borders are displayed. Click here to choose another color for the borders than the default red.
ne: दृश्य ->देखाउने पृष्ठ किनारा मेनु वस्तु जाँच गरिएमा, पृष्ठ किनारा प्रदर्शित हुने छन् । किनाराका लागि पूर्वनिर्धारित रातो बाहेकका अन्य रङ रोज्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: No Limit
ne: सीमा छैन

en: Sheet
ne: पाना

en: Interface
ne: इन्टरफेस

en: Down
ne: तल

en: Up
ne: माथि

en: Down, First Column
ne: तल, पहिलो स्तम्भ

en: Spelling
ne: हिज्जे

en: Spell Checker Behavior
ne: हिज्जे परीक्षक व्यवहार

en: &Completion mode:
ne: समाप्ति मोड:

en: Lets you choose the (auto) text completion mode from a range of options in the drop down selection box.
ne: तपाईँले ड्रपडाउन चयन बाकसमा विकल्पको दायराबाट (स्वचालित) पाठ समाप्ति मोड रोज्नुहोस् ।

en: Popup
ne: पपअप

en: Semi-Automatic
ne: अर्ध स्वचालित

en: Sheet Properties
ne: पाना गुण

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Left to Right
ne: बायाँदेखि दायाँ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, directionComboBox)
en: Right to Left
ne: दायाँदेखि बायाँसम्म

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SheetPropertiesWidget)
en: SheetPropertiesBase
ne: पाना विशेषता आधार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Layout direction:
ne: सजावट दिशा:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showCommentIndicatorCheckBox)
en: If this box is checked cells containing comments will be marked by a small red triangle at the top right corner.
ne: यदि यो बाकस जाँच गरिएमा टिप्पणी समावेश भएका कक्षको माथि दायाँ कुनोमा सानो रातो त्रिभुजद्वारा सूचित हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showCommentIndicatorCheckBox)
en: Show c&omment indicator
ne: टिप्पणी सूचक देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useLCModeCheckBox)
en: If this box is checked the cell reference shown at the left end of the Formula Bar will be displayed in LC mode (i.e. L2C3) rather than in its normal form B3. This does not seem to be of much use at the moment.
ne: यदि यो बाकस जाचँ गरिएमा सुत्र पट्टीको बायाँ समाप्तिमा देखाइएको कक्ष सन्दर्भ सामन्य B3 भन्दा LC मोड (जस्तै L2C3) मा प्रदर्शित हुनेछ । यो अहिले धेरै प्रयोग भएको देखिँदैन ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useLCModeCheckBox)
en: Use &LC mode
ne: LC मोड प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showPageOutlineCheckBox)
en: If you check this option, the page borders will be drawn on your current sheet. Per default the page borders are not displayed. It is useful to see the page borders if you want to print your sheet.
ne: तपाईँले यो विकल्प जाँच गरेमा, पृष्ठका किनारा हालको पानामा कोरिने छन् । पूर्वनिर्धारित रुपमा पृष्ठ किनारा प्रदर्शित हुदैनन् । तपाईँले पाना मुद्रण गर्न चाहेमा पृष्ठ किनारा हेर्नु उपयोगी हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, capitalizeFirstLetterCheckBox)
en: Check this box and the first letter of any text you type in will automatically be converted to uppercase.
ne: यो बाकस जाँच गरेपछि तपाईँले टाइप गरेको कुनै पाठको पहिलो अक्षर स्वत: ठूलो वर्णमा रुपान्तरण हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capitalizeFirstLetterCheckBox)
en: &Convert first letter to uppercase
ne: पहिलो अक्षर ठूलो वर्णमा रुपान्तरण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, hideZeroCheckBox)
en: If this box is checked any cell containing the value zero will appear blank.
ne: यो बाकस जाँच गरेमा शून्य मान भएका कुनै पनि कक्ष खाली देखिने छन् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideZeroCheckBox)
en: &Hide zero
ne: शून्य लुकाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFormulaCheckBox)
en: Show &formula
ne: सूत्र देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showColumnAsNumbersCheckBox)
en: If this box is checked the column headings will show as numbers rather than as letters. Letters are default.
ne: यदि यो बाकस जाँच गरिएमा स्तम्भ हेडिङ अक्षरको रुपमा भन्दा सङ्ख्याको रुपमा देखिने छन् । अक्षर पूर्वनर्धारित हुन्छन् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showColumnAsNumbersCheckBox)
en: Show column as &numbers
ne: सङ्ख्याको रुपमा स्तम्भ देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFormulaIndicatorCheckBox)
en: Show formula &indicator
ne: सूत्र सूचक देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showGridCheckBox)
en: Show &grid
ne: ग्रिड देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoCalcCheckBox)
en: This setting controls whether formulae are recalculated automatically when the value of any cell they refer to changes.
ne: कुनै पनि कक्षको मान परिवर्तन गर्न सन्दर्भ गर्दा यो सेटिङले सुत्र स्वचालित रुपमा पुन गणना गर्ने या नगर्ने नियन्त्रण गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoCalcCheckBox)
en: &Automatic recalculation
ne: स्वचालित पुन:गणना

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, ListViewAvailable)
en: Available sheets
ne: उपलब्ध पाना

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, ListViewAvailable)
en: <b>List of all available sheets.</b><br>
    To print a sheet you have to select one or more sheets in this list and use the buttons to insert the selected sheet(s) in the right-hand list, which lists all sheets that are printed.<br>
    You can insert a sheet as often as you like, this way it will be printed multiple times. This is useful for dividers or title pages, for example.
ne: <b>सबै उपलब्ध पानाका सूची ।</b><br>
    पाना मुद्रण गर्न तपाईँले यो सूचीमा एक वा बढी पाना चयन गर्नुपर्छ र दायाँ सूचीमा चयन गरिएका पाना (हरू) घुसाउन बटन प्रयोग गर्नुहोस्, जसले मुद्रण हुने सबै पाना सूचीकृत गर्छ ।<br>
    तपाईँले चाहे जसरी पाना घुसाउन सक्नुहुन्छ, यसरीनै यो धेरै पटक मुद्रण हुनेछ । उदाहरणका लागि, विभाजक वा शीर्षक पृष्ठका लागि यो उपयोगी हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, ListViewAvailable)
en: Available Sheets
ne: उपलब्ध पाना

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, ListViewSelected)
en: List of sheets to print in given order
ne: दिएको क्रममा मुद्रण गर्ने पानाका सूची

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, ListViewSelected)
en: <b>List of sheets to print.</b><br>
    Only the sheets listed here will be printed in the order of listing. You can change the print order with the up and down buttons.<br>
    It is even possible to print a sheet more than once. Just insert the desired sheet again and order the list to your needs.
ne: <b>मुद्रण गर्नुपर्ने पानाका सूची ।</b><br>
    यहाँ सूचीकृत गरिएका पाना मात्र सूचीको क्रममा मुद्रण हुनेछन् । तपाईँले माथि र तल बटन प्रयोग गरेर मुद्रण क्रम परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ ।<br>
    एक पाना एक भन्दा धेरै पटक मुद्रण गर्न पनि सम्भव छ । चाहेको पाना पुन: घुसाउनुहोस् र तपाईँलाई आवश्यक पाना आदेश दिनुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, ListViewSelected)
en: Selected Sheets
ne: चयन गरिएका पाना

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonSelectAll)
en: Select all sheets
ne: सबै पाना चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonMoveTop)
en: Move selected sheet to the top
ne: चयन गरिएका पाना माथितिर सार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonSelect)
en: Select sheets
ne: पाना चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonMoveUp)
en: Move selected sheet up
ne: चयन गरिएका पाना माथि सार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonRemove)
en: Remove sheets
ne: पाना हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonMoveDown)
en: Move selected sheet down
ne: चयन गरिएका पाना तल सार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonRemoveAll)
en: Clear Selection
ne: चयन खाली गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ButtonMoveBottom)
en: Move selected sheet to the bottom
ne: चयन गरिएका पाना तलतिर सार्नुहोस्

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-kspread or application/vnd.kde.kspread, got %1
ne: अवैद्य कागजात । अपेक्षित माइमप्रकार अनुप्रयोग/x-केडीई स्प्रेड वा अनुप्रयोग/vnd.kde.kspread, %1 प्राप्त भयो

en: File Format Mismatch
ne: फाइल ढाँचा मिलेन

en: Styles cannot be loaded.
ne: शैली लोड गर्न सकिँदैन ।

en: Invalid document. No map tag.
ne: अवैद्य कागजात । मानचित्र ट्याग छैन ।

en: Height: %1 %2
ne: उचाइ: %1 %2

en: Hide Row
ne: पङ्क्ति लुकाउनुहोस्

en: Width: %1 %2
ne: चौडाइ: %1 %2

en: Hide Column
ne: स्तम्भ लुकाउनुहोस्

en: Area is too large.
ne: क्षेत्र धेरै ठूलो छ ।

en: Sheet %1 could not be found for printing
ne: मुद्रणका लागि पाना %1 फेला परेन

en: Modify current sheet's properties
ne: हालको पानाका विशेषता परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Insert Sheet
ne: पाना घुसाउनुहोस्

en: Insert a new sheet
ne: नयाँ पाना घुसाउनुहोस्

en: Remove Sheet
ne: पाना हटाउनुहोस्

en: Remove the active sheet
ne: सक्रिय पाना हटाउनुहोस्

en: Rename Sheet...
ne: पाना पुन: नामकरण गर्नुहोस्...

en: Rename the active sheet
ne: सक्रिय पाना पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: Show Sheet...
ne: पाना देखाउनुहोस्...

en: Show a hidden sheet
ne: लुकेको पाना देखाउनुहोस्

en: Hide Sheet
ne: पाना लुकाउनुहोस्

en: Hide the active sheet
ne: सक्रिय पाना लुकाउनुहोस्

en: Page Layout...
ne: पृष्ठ सजावट...

en: Specify the layout of the spreadsheet for a printout
ne: मुद्रणका लागि स्प्रेडसिटका सजावट निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Reset Print Range
ne: मुद्रण दायरा रिसेट गर्नुहोस्

en: Recalculate Sheet
ne: पाना पुन: गणना गर्नुहोस्

en: Recalculate the value of every cell in the current worksheet
ne: हालको कार्यपानामा प्रत्येक कक्षको मान पुन: गणना गर्नुहोस्

en: Recalculate Document
ne: कागजात पुन: गणना गर्नुहोस्

en: Recalculate the value of every cell in all worksheets
ne: सबै कार्यपानामा प्रत्येक कक्षको मान पुन: गणना गर्नुहोस्

en: Protect &Sheet...
ne: पाना सुरक्षित गर्नुहोस्...

en: Protect the sheet from being modified
ne: परिमार्जीत हुनबाट पाना सुरक्षित गर्नुहोस्

en: Protect &Document...
ne: कागजात सुरक्षित गर्नुहोस्...

en: Protect the document from being modified
ne: परिमार्जीत हुनबाट कागजात सुरक्षित गर्नुहोस्

en: &Create Template From Document...
ne: कागजातबाट टेम्प्लेट सिर्जना गर्नुहोस्...

en: Next Sheet
ne: पछिल्लो पाना

en: Move to the next sheet
ne: पछिल्लो पानामा सार्नुहोस्

en: Previous Sheet
ne: अघिल्लो पाना

en: Move to the previous sheet
ne: अघिल्लो पानामा सार्नुहोस्

en: First Sheet
ne: पहिलो पाना

en: Move to the first sheet
ne: पहिलो पानामा सार्नुहोस्

en: Last Sheet
ne: अन्तिम पाना

en: Move to the last sheet
ne: अन्तिम पानामा सार्नुहोस्

en: Status Bar
ne: स्थिति पट्टी

en: Show the status bar
ne: स्थिति पट्टी देखाउनुहोस्

en: Tab Bar
ne: ट्याब पट्टी

en: Show the tab bar
ne: ट्याब पट्टी देखाउनुहोस्

en: No calculation
ne: गणना रिएको छैन

en: Calculate using sum
ne: योगफल प्रयोग गरेर गणना गर्नुहोस्

en: Calculate using minimum
ne: न्यूनतम प्रयोग गरेर गणना गर्नुहोस्

en: Calculate using maximum
ne: अधिकतम प्रयोग गरेर गणना गर्नुहोस्

en: Calculate using average
ne: औसत प्रयोग गरेर गणना गर्नुहोस्

en: Calculate using the count
ne: गणना विधिद्वारा हिसाब गर्नुहोस्

en: Calculate using the countA
ne: गणना A विधिद्वारा हिसाब गर्नुहोस्

en: You cannot change a protected sheet.
ne: तपाईँले सुरक्षण गरिएको पाना परिवर्तन गर्न सक्नुहुदैन ।

en: You cannot hide the last visible sheet.
ne: तपाईँले अन्त्यमा देखिने पाना लुकाउन सक्नुहुन्न ।

en: Protect Document
ne: कागजात सुरक्षा गर्नुहोस्

en: Unprotect Document
ne: कागजातलाई सुरक्षाबाट हटाउनुहोस्

en: Protect Sheet
ne: पाना सुरक्षा गर्नुहोस्

en: Unprotect Sheet
ne: पानालाई सुरक्षाबाट हटाउनुहोस्

en: You cannot delete the only sheet.
ne: तपाईँले पाना मात्र मेट्न सक्नुहुन्न ।

en: You are about to remove the active sheet.
    Do you want to continue?
ne: तपाईँले सक्रिय पाना हटाउँदै हुनुहुन्छ ।
    तपाईँ जारी राख्न चाहनुहुन्छ?

en: Enter name:
ne: नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Rename Sheet
ne: पाना पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: Change Sheet Name
ne: पाना नाम परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Sheet name cannot be empty.
ne: पाना नाम खाली गर्न सकिँदैन ।

en: This name is already used.
ne: यो नाम पहिले प्रयोग गरिएको छ ।

en: Sum:
ne: योगफल:

en: Average:
ne: औसत:

en: Min:
ne: न्यूनतम:

en: Max:
ne: अधिकतम:

en: Count:
ne: गणना:

en: CountA:
ne: गणनाA:

en: Enter a password.
ne: पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the password.
ne: पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Password is incorrect.
ne: पासवर्ड गलत छ ।

en: Dependency
ne: निर्भरता

en: Invalid document. Sheet name is empty.
ne: अवैद्य कागजात । पाना नाम खाली छ ।

en: Header
ne: हेडर

en: Header1
ne: हेडर1

en: Cell Format...
ne: कक्ष ढाँचा...

en: Set the cell formatting
ne: कक्ष ढाँचा सेट गर्नुहोस्

en: Resets to the default format
ne: पूर्वनिर्धारित ढाँचामा पुन सेट गर्नुहोस्

en: Edit and organize cell styles
ne: कक्ष शैली सम्पादन गर्नुहोस् र संगठित गर्नुहोस्

en: Apply a predefined style to the selected cells
ne: चयन गरिएका कक्षमा पूर्वपरिभाषित शैली लागू गर्नुहोस्

en: Create Style From Cell...
ne: कक्षबाट शैली सिर्जना गर्नुहोस्...

en: Create a new style based on the currently selected cell
ne: हालै चयन गरिएका कक्षमा आधारित नयाँ शैली सिर्जना गर्नुहोस्

en: Strike Out
ne: स्ट्राइक आउट

en: Select Font...
ne: फन्ट चयन गर्नुहोस्...

en: Select Font Size
ne: फन्ट साइज चयन गर्नुहोस्

en: Increase Font Size
ne: फन्ट साइज बढाउनुहोस्

en: Decrease Font Size
ne: फन्ट साइज घटाउनुहोस्

en: Text Color
ne: पाठ रङ

en: Align Left
ne: बायाँ पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Left justify the cell contents
ne: कक्ष सामाग्री बायाँतिर समरेखन गर्नुहोस्

en: Align Center
ne: केन्द्र पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Center the cell contents
ne: कक्ष सामाग्री केन्द्रित गर्नुहोस्

en: Align Right
ne: दायाँ पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Right justify the cell contents
ne: कक्ष सामाग्री दायाँतिर समरेखन गर्नुहोस्

en: Align Top
ne: माथि पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align cell contents along the top of the cell
ne: कक्षको माथि कक्ष सामाग्री पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align Middle
ne: बीचमा पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align cell contents centered in the cell
ne: कक्षमा केन्द्रीत कक्ष सामाग्री पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align Bottom
ne: तल पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align cell contents along the bottom of the cell
ne: कक्षका तल कक्ष सामाग्री पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Border Left
ne: बायाँ किनारा

en: Set a left border to the selected area
ne: चयन गरएका क्षेत्रमा बायाँ किनारा सेट गर्नुहोस्

en: Border Right
ne: दायाँ किनारा

en: Set a right border to the selected area
ne: चयन गरिएका क्षेत्रमा दायाँ किनारा सेट गर्नुहोस्

en: Border Top
ne: माथिल्लो किनारा

en: Set a top border to the selected area
ne: चयन गरिएका क्षेत्रमा माथिल्लो किनारा सेट गर्नुहोस्

en: Border Bottom
ne: तल्लो किनारा

en: Set a bottom border to the selected area
ne: चयन गरिएका क्षेत्रमा तल्लो किनारा सेट गर्नुहोस्

en: All Borders
ne: सबै किनारा

en: Set a border around all cells in the selected area
ne: चयन गरिएका क्षेत्रका सबै कक्ष वरिपरि किनारा सेट गर्नुहोस्

en: Remove all borders in the selected area
ne: चयन गरिएका क्षेत्रमा सबै किनारा हटाउनुहोस्

en: Border Outline
ne: किनारा रुपरेखा

en: Set a border to the outline of the selected area
ne: चयन गरिएका क्षेत्रको रुपरेखामा किनारा सेट गर्नुहोस्

en: Select a new border color
ne: नयाँ किनारा रङ चयन गर्नुहोस्

en: Border Color
ne: किनारा रङ

en: Wrap Text
ne: पाठ बेर्नुहोस्

en: Make the cell text wrap onto multiple lines
ne: बहुविध रेखामा कक्ष पाठ बेहेरिने बनाउनुहोस्

en: Vertical Text
ne: ठाडो पाठ

en: Print cell contents vertically
ne: कक्ष सामाग्री ठाडोगरि मुद्रण गर्नुहोस्

en: Increase Indent
ne: इन्डेन्ट बढाउनुहोस्

en: Increase the indentation
ne: इन्डेन्टेसन बढाउनुहोस्

en: Decrease Indent
ne: इन्डेन्ट घटाउनुहोस्

en: Decrease the indentation
ne: इन्डेन्टेसन घटाउनुहोस्

en: Change Angle...
ne: कोण परिवर्तन गर्नुहोस्...

en: Change the angle that cell contents are printed
ne: मुद्रण गरिएका कक्ष सामाग्रीका कोण परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Percent Format
ne: प्रतिशत ढाँचा

en: Set the cell formatting to look like a percentage
ne: प्रतिशतमा देखिने जस्तै गरि कक्ष ढाँचा सेट गर्नुहोस्

en: Money Format
ne: मुद्रा ढाँचा

en: Set the cell formatting to look like your local currency
ne: तपाईँको स्थानीय मुद्रा देखिने जस्तै गरि कक्ष ढाँचा सेट गर्नुहोस्

en: Increase Precision
ne: सूक्ष्मता बढाउनुहोस्

en: Increase the decimal precision shown onscreen
ne: पर्दामा देखिएका दशमलव सूक्ष्मता बढाउनुहोस्

en: Decrease Precision
ne: सूक्ष्मता घटाउनुहोस्

en: Decrease the decimal precision shown onscreen
ne: पर्दामा देखिएका दशमलव सूक्ष्मता घटाउनुहोस्

en: Upper Case
ne: ठूलो वर्ण

en: Convert all letters to upper case
ne: सबै अक्षर ठूलो वर्णमा रुपान्तरण गर्नुहोस्

en: Lower Case
ne: सानो वर्ण

en: Convert all letters to lower case
ne: सबै अक्षर सानो वर्णमा रुपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert First Letter to Upper Case
ne: पहिलो अक्षर ठूलो वर्णमा रुपान्तरण गर्नुहोस्

en: Capitalize the first letter
ne: पहिलो अक्षर ठूलो पार्नुहोस्

en: Set the background color
ne: पृष्ठभूमि रङ सेट गर्नुहोस्

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Merge the selected region
ne: चयन गरिएको क्षेत्र गाभ्नुहोस्

en: Merge Cells Horizontally
ne: कक्ष तेर्सो गरी गाभ्नुहोस्

en: Merge Cells Vertically
ne: कक्ष ठाडो गरी गाभ्नुहोस्

en: Merge the selected region vertically
ne: चयन गरिएका क्षेत्र ठाडो गरी गाभ्नुहोस्

en: Dissociate Cells
ne: कक्ष छुट्याउनुहोस्

en: Unmerge the selected region
ne: चयन गरिएका क्षेत्र नगाभ्नुहोस्

en: Resize Column...
ne: स्तम्भ रिसाइज गर्नुहोस्...

en: Change the width of a column
ne: स्तम्भको चौडाइ परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Insert Columns
ne: स्तम्भ घुसाउनुहोस्

en: Inserts a new column into the spreadsheet
ne: स्प्रेडसिटमा नयाँ स्तम्भ घुसाउनुहोस्

en: Remove Columns
ne: स्तम्भ हटाउनुहोस्

en: Hide Columns
ne: स्तम्भ लुकाउनुहोस्

en: Show Columns...
ne: स्तम्भ देखाउनुहोस्...

en: Show hidden columns
ne: लुकेका स्तम्भ देखाउनुहोस्

en: Equalize Column
ne: स्तम्भ बराबर पार्नुहोस्

en: Resizes selected columns to be the same size
ne: समान साइज हुने गरि चयन गरिएका स्तम्भ रिसाइज गर्छ

en: Show hidden columns in the selection
ne: लुकेका स्तम्भ चयनमा देखाउनुहोस्

en: Resize Row...
ne: पङ्क्ति रिसाइज गर्नुहोस्...

en: Change the height of a row
ne: पङ्क्तिको उचाइ परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Insert Rows
ne: पङ्क्ति घुसाउनुहोस्

en: Inserts a new row into the spreadsheet
ne: स्प्रेडसिटमा नयाँ पङ्क्ति घुसाउनुहोस्

en: Remove Rows
ne: पङ्क्ति हटाउनुहोस्

en: Removes a row from the spreadsheet
ne: स्प्रेडसिटबाट पङ्क्ति हटाउँदछ

en: Hide Rows
ne: पङ्क्ति लुकाउनुहोस्

en: Show Rows...
ne: पङ्क्ति देखाउनुहोस्...

en: Show hidden rows
ne: लुकेका पङ्क्ति देखाउनुहोस्

en: Equalize Row
ne: पङ्क्ति बराबर बनाउनुहोस्

en: Resizes selected rows to be the same size
ne: समान साइज बनाउन चयन गरिएका पङ्क्ति रिसाइज गर्छ

en: Show hidden rows in the selection
ne: लुकेका पङ्क्ति चयनमा देखाउनुहोस्

en: Adjust Row && Column
ne: पङ्क्ति र स्तम्भ समायोजन गर्नुहोस्

en: Adjusts row/column size so that the contents will fit
ne: सामाग्री मिल्ने गरि पङ्क्ति/स्तम्भ साइज समायोजन गर्दछ

en: Cells...
ne: कक्ष...

en: Insert Cells...
ne: कक्ष घुसाउनुहोस्...

en: Insert a blank cell into the spreadsheet
ne: स्प्रेडसिटमा खाली कक्ष घुसाउनुहोस्

en: Remove Cells...
ne: कक्ष हटाउनुहोस्...

en: Removes the cells from the spreadsheet
ne: स्प्रेडसिटबाट कक्ष हटाउनुहोस्

en: Clear All
ne: सबै खाली गर्नुहोस्

en: Clear all contents and formatting of the current cell
ne: हालको कक्षका सबै सामाग्री र ढाँचा मेट्नुहोस्

en: Contents
ne: सामाग्री

en: Clear Contents
ne: सामाग्री खाली गर्नुहोस्

en: Remove the contents of the current cell
ne: हालको कक्षका सामाग्री हटाउनुहोस्

en: Comment...
ne: टिप्पणी...

en: Edit a comment for this cell
ne: यो कक्षका लागि टिप्पणी सम्पादन गर्नुहोस्

en: Remove Comment
ne: टिप्पणी हटाउनुहोस्

en: Remove this cell's comment
ne: यो कक्षका टिप्पणी हटाउनुहोस्

en: Conditional Styles...
ne: ससर्त शैली...

en: Set cell style based on certain conditions
ne: निश्चित सर्तमा आधारित कक्ष शैली सेट गर्नुहोस्

en: Remove Conditional Styles
ne: ससर्त शैली हटाउनुहोस्

en: Remove the conditional cell styles
ne: ससर्त कक्ष शैली हटाउनुहोस्

en: &Link...
ne: लिङ्क...

en: Insert an Internet hyperlink
ne: इन्टरनेट हाइपरलिङ्क घुसाउनुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Remove Link
ne: लिङ्क हटाउनुहोस्

en: Remove a link
ne: एउटा लिङ्क हटाउनुहोस्

en: Validity...
ne: वैद्यता...

en: Set tests to confirm cell data is valid
ne: कक्ष डेटा वैद्य छ भन्ने यकीन गर्न परीक्षण सेट गर्नुहोस्

en: Remove Validity
ne: वैद्यता हटाउनुहोस्

en: Remove the validity tests on this cell
ne: यो कक्षमा वैद्यता परीक्षण हटाउनुहोस्

en: &Sort...
ne: क्रमबद्ध...

en: Sort a group of cells
ne: कक्षका समूह क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Sort &Decreasing
ne: घट्दो क्रमबद्धता

en: Sort &Increasing
ne: बढ्दो क्रमबद्धता

en: &Auto-Filter
ne: स्वत-फिल्टर

en: Add an automatic filter to a cell range
ne: एउटा स्वचालित फिल्टर कक्ष दायरामा थप्नुहोस्

en: &Left
ne: बायाँ

en: &Right
ne: दायाँ

en: &Up
ne: माथि

en: &Down
ne: तल

en: Autosum
ne: स्वत: जोडिने

en: Insert the 'sum' function
ne: 'जोड्ने' प्रकार्य घुसाउनुहोस्

en: &Series...
ne: श्रृङ्खला...

en: Insert a series
ne: श्रृङ्खला घुसाउनुहोस्

en: &Function...
ne: प्रकार्य...

en: Insert math expression
ne: गणित अभिव्यक्ति घुसाउनुहोस्

en: S&pecial Character...
ne: विशेष क्यारेक्टर...

en: Insert one or more symbols or letters not found on the keyboard
ne: कुञ्जीपाटीमा फेला नपरेका एक वा धेरै प्रतीक वा अक्षर घुसाउनुहोस्

en: From &Database...
ne: डाटाबेसबाट...

en: Insert data from a SQL database
ne: SQL डाटाबेसबाट डेटा घुसाउनुहोस्

en: From &Text File...
ne: पाठ फाइलबाट...

en: Insert data from a text file to the current cursor position/selection
ne: पाठ फाइलबाट हालको कर्सर स्थिति/चयनमा डेटा घुसाउनुहोस्

en: From &Clipboard...
ne: क्लिपबोर्डबाट...

en: Insert CSV data from the clipboard to the current cursor position/selection
ne: क्लिपबोर्डबाट हालको कर्सर स्थिति/चयनमा CSV डेटा घुसाउनुहोस्

en: &Text to Columns...
ne: पाठ देखि स्तम्भसम्म...

en: Expand the content of cells to multiple columns
ne: बहुविध स्तम्भमा कक्षका सामाग्री विस्तार गर्नुहोस्

en: Custom Lists...
ne: अनुकूल सूची...

en: Create custom lists for sorting or autofill
ne: क्रमबद्धता वा स्वत: भर्नका लागि अनुकूल सूची सिर्जना गर्नुहोस्

en: &Consolidate...
ne: सङ्गठित गर्नुहोस्...

en: Create a region of summary data from a group of similar regions
ne: उस्तै क्षेत्रका समूहबाट डेटा सारांशको क्षेत्र सिर्जना गर्नुहोस्

en: &Goal Seek...
ne: लक्ष्य खोजी...

en: Repeating calculation to find a specific value
ne: निर्दिष्ट मान फेला पार्न गणना दोहोर्याउनुहोस्

en: &Subtotals...
ne: उप-जोड...

en: Create different kind of subtotals to a list or database
ne: सूची वा डाटाबेसमा उप-जोडका विभिन्न प्रकारा सिर्जना गर्नुहोस।

en: Area Name...
ne: क्षेत्र नाम...

en: Set a name for a region of the spreadsheet
ne: स्प्रेडसिटको क्षेत्रका लागि नाम सेट गर्नुहोस्

en: Named Areas...
ne: नामाकरण गरिएका क्षेत्र...

en: Edit or select named areas
ne: नामाकरण गरिएका क्षेत्र सम्पादन गर्नुहोस् वा चयन गर्नुहोस्

en: Formula Selection
ne: सूत्र चयन

en: Insert a function
ne: प्रकार्य घुसाउनुहोस्

en: Others...
ne: अन्य...

en: Modify Cell
ne: कक्ष परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Edit the highlighted cell
ne: हाइलाइट गरिएको कक्ष सम्पादन गर्नुहोस्

en: Move the cell object to the clipboard
ne: कक्ष वस्तु क्लिपबोर्डमा सार्नुहोस्

en: Copy the cell object to the clipboard
ne: क्लिपबोर्डमा वस्तु कक्ष प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Paste the contents of the clipboard at the cursor
ne: कर्सरमा क्लिपबोर्डका सामाग्री टाँस्नुहोस्

en: Special Paste...
ne: विशेष टाँस्नुहोस्...

en: Paste the contents of the clipboard with special options
ne: विशेष विकल्पसहित क्लिपबोर्डका सामाग्री टाँस्नुहोस्

en: Paste with Insertion
ne: प्रवेशनसँग टाँस्नुहोस्

en: Inserts a cell from the clipboard into the spreadsheet
ne: क्लिपबोर्डबाट स्प्रेडसिटमा कक्ष घुसाउँदछ

en: Selects all cells in the current sheet
ne: हालको पानामा सबै कक्ष चयन गर्नुहोस्

en: Goto Cell...
ne: कक्षमा जानुहोस्...

en: Move to a particular cell
ne: विशिष्ट कक्षमा सार्नुहोस्

en: Check the spelling
ne: हिज्जे जाँच गर्नुहोस्

en: Run Inspector...
ne: निरीक्षक चलाउनुहोस्...

en: Set the worksheet formatting
ne: कार्यपाना ढाँचा सेट गर्नुहोस्

en: Create Style From Cell
ne: कक्षबाट शैली सिर्जना गर्नुहोस्

en: The style name cannot be empty.
ne: शैली नाम खाली गर्न सकिँदैन ।

en: Edit Link
ne: लिङ्क सम्पादन गर्नुहोस्

en: You must select multiple cells.
ne: तपाईँले बहुविध कक्ष चयन गर्नुपर्छ ।

en: Adjust Column
ne: स्तम्भ समायोजन गर्नुहोस्

en: Adjust Row
ne: पङ्क्ति समायोजन गर्नुहोस्

en: Selection List...
ne: चयन सूची...

en: This link points to the program or script '%1'.
    Malicious programs can harm your computer. Are you sure that you want to run this program?
ne: यो लिङ्कले कार्यक्रम वा लिपि '%1' देखाउँछ ।
    खराब कार्यक्रमले तपाईँको कम्प्युटरलाई हानी गर्न सक्छ । तपाईँ यो कार्यक्रम चलाउन निश्चिन्त हुनुहुन्छ?

en: Open Link?
ne: लिङ्क खोल्नुहुन्छ ?

en: Select Single Cell
ne: एकल कक्ष चयन गर्नुहोस्

en: Select Multiple Cells
ne: बहुविध कक्ष चयन गर्नुहोस्

en: True
ne: सत्य

en: False
ne: झुटो

en: AM
ne: पूर्वान्हवान्ह

en: PM
ne: अपरान्ह

en: h
ne: घण्टा

en: min
ne: मिनेट

en: s
ne: सेकेन्ड

en: true
ne: ठीक

en: false
ne: बेठीक

en: pm
ne: अपरान्ह

en: am
ne: पूर्वान्ह
