kpresenter - en to ne translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
ne:  घुसाउनुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
ne: ढाँचा

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
ne: स्लाइड देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

en: Thorsten Zachmann
ne: थोर्स्टन जाच्मान

en: Laurent Montel
ne: लउरेन्ट मोन्टेल

en: Reginald Stadlbauer
ne: रेगिनाल्ड स्टाड्ल्बउर

en: Werner Trobin
ne: वेर्नर ट्रोबिन

en: David Faure
ne: डेभिड फाउर

en: Toshitaka Fujioka
ne: तोशिताका फुजिओका

en: Lukáš Tinkl
ne: लुकास टिन्कल्

en: Ariya Hidayat
ne: अरिया हिडायत

en: Percy Leonhardt
ne: पेर्सि लिओन्हार्ट

en: Thomas Zander
ne: थोमस जन्दर

en: Slide %1
ne: स्लाइड %1

en: End of presentation. Click to exit.
ne: प्रस्तुतिकरण समाप्त । निस्कन क्लिक गर्नहोस्।

en: Green
ne: हरियो

en: Red
ne: रातो

en: Blue
ne: नीलो

en: Shape
ne: आकार

en: Normal
ne: सामान्य

en: Insert Slide
ne: स्लाइड घुसाउनुहोस्

en: Copy Slide
ne: स्लाइड प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Start Presentation
ne: प्रस्तुतिकरण सुरु गर्नुहोस्

en: No Effect
ne: कुनै प्रभाव छैन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
ne: उचाइ:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
ne: कन्फिगर स्लाइड देखाउनुहोस्

en: Vertical
ne: ठाडोोस्

en: Horizontal
ne: तेर्सोोस्

en: Fade
ne: फेड गर्नुहोस्

en: Ellipse
ne: दीर्घवृत

en: Circle
ne: वृत

en: Misc
ne: विविध

en: Footer
ne: फुटर
