karbon - en to ne translation catalogue (50 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
ne: क्रम

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
ne: पङ्क्तिबद्ध

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
ne: वस्तु

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
ne: वितरण

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
ne: मार्ग

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
ne: प्रभाव

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
ne: वस्तु

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
ne: पङ्क्तिबद्ध

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
ne: प्रभाव

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
ne: दृश्य

en: &Flatten Path...
ne: समतल मार्ग...

en: Properties
ne: गुण

en: Flatness:
ne: समतल:

en: &Refine Path...
ne: मार्ग स्पष्ट पार्नुहोस्...

en: Refine Path
ne: मार्ग स्पष्ट पार्नुहोस्

en: Subdivisions:
ne: उप-बिभाजन:

en: &Round Corners...
ne: गोलो कुना...

en: Round Corners
ne: गोलो कुना

en: Radius:
ne: अर्धव्यास:

en: &Whirl/Pinch...
ne: चक्र/दवाब...

en: Whirl Pinch
ne: चक्र दवाब

en: Angle:
ne: कोण:

en: Pinch:
ne: दवाब:

en: Configure
ne: कन्फिगर

en: Interface
ne: इन्टरफेस

en: Misc
ne: विविध

en: Grid
ne: ग्रिड

en: Document Settings
ne: कागजात सेटिङ

en: &Import Graphic...
ne: ग्राफिक्स आयात गर्नुहोस्...

en: D&elete
ne: मेट्नुहोस्

en: Distribute Center (Horizontal)
ne: केन्द्रमा (तेर्सो) वितरण गर्नुहोस्

en: Distribute Gaps (Horizontal)
ne: (तेर्सो) अन्तराल वितरण गर्नुहोस्

en: Distribute Left Borders
ne: बायाँ किनारा वितरण गर्नुहोस्

en: Distribute Right Borders
ne: दायाँ किनारा वितरण गर्नुहोस्

en: Distribute Center (Vertical)
ne: केन्द्र (ठाडो) वितरण गर्नुहोस्

en: Distribute Gaps (Vertical)
ne: (ठाडो) अन्तराल वितरण गर्नुहोस्

en: Distribute Bottom Borders
ne: तल्लो किनारा वितरण गर्नुहोस्

en: Distribute Top Borders
ne: माथिल्लो किनारा वितरण गर्नुहोस्

en: &Close Path
ne: मार्ग बन्द गर्नुहोस्

en: Com&bine Path
ne: मार्ग संयोजन गर्नुहोस्

en: Se&parate Path
ne: मार्ग बिभाजन गर्नुहोस्

en: Intersect Paths
ne: मार्ग प्रतिच्छेदन गर्नुहोस्

en: Unite Paths
ne: मार्ग जोड्नुहोस्

en: Number of recent files:
ne: हालैका फाइलको सङ्ख्या:

en: Palette font size:
ne: रङदानी फन्ट साइज:
