koconverter - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: David Faure
ne: डेभिड फउर

en: Nicolas Goutte
ne: निकोलस गोटे

en: Input file
ne: आगत फाइल

en: Output file
ne: निर्गत फाइल

en: Make a backup of the destination file
ne: गन्तब्य फाइलको जगेडा बनाउनुहोस्।

en: Batch mode: do not show dialogs
ne: व्याच मोड: संवादहरू नदेखाउनुहोस्।

en: Interactive mode: show dialogs (default)
ne: अन्तरक्रियात्मक मोड: (पूर्वनिर्धारित) संवादहरू देखाउनुहोस्।

en: Mimetype of the output file
ne: निर्गत फाइलको माइमप्रकार

en: Two arguments required
ne: दुई तर्कहरू आवश्यक भयो।

en: Mimetype for input file %1 not found!
ne: आगत फाइल %1 का लागि माइमप्रकार फेला परेन!

en: Mimetype not found %1
ne: माइमप्रकारले %1 फेला पारेन

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
ne: माइमप्रकार फेला परेन, माइमप्रकार विकल्प प्रयोग गरेर प्रयास गर्नुहोस्।

en: *** The conversion failed! ***
ne: *** वार्तालाप असफल भयो! ***
