kword - en to nl translation catalogue (278 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (view_displaymodes) i18n: ectx: Menu (view)
en: &Display Mode
nl: Weergavemo&dus

note: i18n: ectx: Menu (semantic)
en: Semantics
nl: Semantiek

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: S&tyles
nl: S&tijlen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
nl: Spellingcontrole

note: i18n: ectx: Menu (AutoCorrection)
en: AutoCorrection
nl: Autocorrectie

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
nl: Bewerken

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
nl: Resultaat van spellingcontrole

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
nl: Variabele veranderen in

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Style
nl: Paginastijl instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Page Style
nl: Paginastijl invoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Page Properties
nl: Paginaeigenschappen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
nl: Vorm aanmaken

en: Character
nl: Teken

en: Row
nl: Rij

en: Page (entire) area
nl: Pagina (gehele) gebied

en: Page text area
nl: Tekstgebied op pagina

en: Paragraph area
nl: Gebied van de alinea

en: Paragraph text area
nl: Tekstgebied van de alinea

en: Left page border
nl: Rand van de linker pagina

en: Right page border
nl: Rand van de rechter pagina

en: Right paragraph border
nl: Rechter rand van de alinea

en: Left paragraph border
nl: Linker rand van de alinea

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shape relation to text is:
nl: De relatie tussen vorm en tekst is:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: Inline with text (behaves as a character)
nl: Inline met de tekst (gedraagt zich als een teken)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: Floating, but anchored to a character position
nl: Zwevend, maar vastgemaakt aan de positie van een teken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Floating, but anchored to a paragraph
nl: Zwevend, maar vastgemaakt aan een alinea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: Floating free (not anchored to text)
nl: Vrij zwevend (niet vastgemaakt aan tekst)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVert)
en: Vertical Positioning
nl: Verticale positionering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rTop)
en: Top align with:
nl: Boven uitlijnen met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVCenter) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHCenter)
en: Center align with:
nl: In midden uitlijnen met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rBottom)
en: Bottom align with:
nl: Onder uitlijnen met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lHOffset)
en: from:
nl: van:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHoriz)
en: Horizontal Positioning
nl: Horizontale positionering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rLeft)
en: Left align with:
nl: Links uitlijnen met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rRight)
en: Right align with:
nl: Rechts uitlijnen met:

en: Configure
nl: Instellen

en: Misc
nl: Diversen

en: Grid
nl: Raster

en: Document Settings
nl: Documentinstellingen

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
nl: Auteur

en: Author
nl: Auteur

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
nl: Met bladwijzers kunt u tussen delen van uw document springen.
    Voer hier de naam in voor uw bladwijzer.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
nl: Kolommen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spacingLabel)
en: Column spacing:
nl: Kolomafstand:

en: No framesets in document
nl: Geen framesets in het document

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
nl: Naam van frameset:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Create a new frameset:
nl: Een nieuwe frameset aanmaken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, existingRadio)
en: Select existing frameset to connect to:
nl: Bestaand frameset om mee te verbinden selecteren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
nl: Frameset-naam

en: Smart Positioning
nl: Intelligente positionering

en: Text Run Around
nl: Tekstomloop

en: Connect Text Frames
nl: Tekstframes met elkaar verbinden

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape Properties
nl: Eigenschappen van vorm wijzigen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAnchor)
en: Anchor to...
nl: Verankeren aan...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
nl: &Pagina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Para&graph
nl: A&linea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: &To Character
nl: Aan &teken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: &As Character
nl: &Als teken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
nl: Horizontale uitlijning

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignLeft)
en: &Left
nl: &Links

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignCenter)
en: &Center
nl: &Centreren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignRight)
en: &Right
nl: &Rechts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignTop)
en: &Top
nl: &Boven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignMiddle)
en: &Middle
nl: &Midden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignBottom)
en: &Bottom
nl: &Onder

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpWrap)
en: Text Wrap-around
nl: Tekstomloop

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, runThrough)
en: Run through this shape
nl: door deze vorm lopen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRunaround)
en: Skip below this shape
nl: onder deze vorm springen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left)
en: Run on left side of this shape
nl: aan de linkerzijde van deze vorm lopen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right)
en: Run on right side of this shape
nl: aan de rechterzijde van deze vorm lopen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, longest)
en: Run on longest side of this shape
nl: aan de langste zijde van deze vorm lopen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, both)
en: Run on both sides of this shape
nl: aan beide zijden van deze vorm lopen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, enough)
en: Run on sides that are wider than:
nl: Op zijkanten uitvoeren die breder zijn dan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Distance Between Shape and Text:
nl: Afstand tussen vorm en tekst:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
nl: Kolommen

en: Style
nl: Stijl

en: Clone
nl: Kloon

en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Page Style
nl: Paginastijl wijzigen

en: Clone Page Style
nl: Paginastijl klonen

en: Add a new page style with the name:
nl: Een nieuwe paginastijl toevoegen met de naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Text elsewhere will:
nl: Tekst elders zal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: The shape affects the text by its:
nl: De vorm beïnvloedt de tekst door zijn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, box)
en: Bounding box
nl: Begrensingsvak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Shape and text are separated left by:
nl: Vorm en tekst zijn links gescheiden door:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Right by:
nl: Rechts door:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Above by:
nl: Bovenstaand door:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Below by:
nl: Onderstaand door:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
nl: He&rnoemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: Please provide a new name for the bookmark
nl: Geef een nieuwe naam op voor de bladwijzer

en: Rename Bookmark
nl: Bladwijzer hernoemen

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
nl: Een bladwijzer met de naam "%1" bestaat al.

en: Select Bookmark
nl: Bladwijzer selecteren

en: Geometry
nl: Afmeting

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
nl: Paginagrootte && marges

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
nl: Aanmaken

en: Debug
nl: Debuggen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Page #
nl: Pagina #

en: Section
nl: Sectie

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Words:
nl: Woorden:

en: Sentences:
nl: Zinnen:

en: Syllables:
nl: Lettergrepen:

en: Characters (spaces):
nl: Tekens (spaties):

en: Characters (no spaces):
nl: Tekens (geen spaties):

en: Lines:
nl: Regels:

en: Readability:
nl: Leesbaarheid:

en: Flesch reading ease
nl: Leesbaarheid volgens Flesch

en: East asian characters:
nl: Oost-Aziatische tekens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_words)
en: Words
nl: Woorden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
nl: Zinnen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_syllables)
en: Syllables
nl: Lettergrepen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
nl: Regels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charspace)
en: Characters With Spaces
nl: Tekens met spaties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charnospace)
en: Characters without spaces
nl: Lettertekens zonder spaties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_east)
en: East Asian characters
nl: Oost-Aziatische tekens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_flesch)
en: Flesch Reading Ease
nl: Leesbaarheid volgens Flesch

[ctx: Style name]
en: Standard
nl: Standaard

[ctx: Style name]
en: Head 1
nl: Kop 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
nl: Kop 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
nl: Kop 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
nl: Genummerde lijst

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
nl: Alfabetische lijst

[ctx: Style name]
en: Bullet List
nl: Opsomming

[ctx: Style name]
en: Contents Title
nl: Titel van inhoud

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
nl: Kop 1 van inhoud

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
nl: Kop 2 van inhoud

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
nl: Kop 3 van inhoud

[ctx: Style name]
en: Document Title
nl: Documenttitel

[ctx: Style name]
en: Header
nl: Koptekst

[ctx: Style name]
en: Footer
nl: Voettekst

[ctx: Style name]
en: Plain
nl: Eenvoudig

[ctx: Style name]
en: Borders 1
nl: Rand 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
nl: Rand 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
nl: Rand 3

[ctx: Style name]
en: Row
nl: Rij

[ctx: Style name]
en: Column
nl: Kolom

[ctx: Style name]
en: Light Gray
nl: Lichtgrijs

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
nl: Donkergrijs

[ctx: Style name]
en: Black
nl: Zwart

[ctx: Style name]
en: Light Blue
nl: Lichtblauw

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
nl: Donkerblauw

[ctx: Style name]
en: Red
nl: Rood

[ctx: Style name]
en: Yellow
nl: Geel

[ctx: Style name]
en: Colorful
nl: Kleurrijk

[ctx: Style name]
en: Bluish
nl: Blauwachtig

[ctx: Style name]
en: Simple 1
nl: Eenvoudig 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
nl: Eenvoudig 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
nl: Eenvoudig 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
nl: Kop 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
nl: Kop 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
nl: Kop 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
nl: Kop 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
nl: Kolom 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
nl: Kolom 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
nl: Raster 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
nl: Raster 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
nl: Raster 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
nl: Grijze kop

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
nl: Blauwe kop

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
nl: Traditioneel blauw

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
nl: Traditioneel grijs

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
nl: Blauwe boven- en onderzijde

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
nl: Grijze boven- en onderzijde

en: Word processor
nl: Tekstverwerker

en: Copyright 1998-%1, The Words Team
nl: Copyright 1998-%1, het team van Words

en: Co Maintainer/Port to Qt6
nl: Mede-onderhouder/overzetten naar Qt6

en: Co maintainer
nl: Mede-onderhouder

en: Everything
nl: Alles

en: Formatting stuff
nl: Zaken voor opmaak

en: Layout and Painting
nl: Opmaak en illustraties

en: Statistics docker
nl: Statistieken-verankering

en: Foot and endnotes
nl: Voet- en eindnoten

en: Bibliography
nl: Bibliografie

en: Style Manager
nl: Stijlenbeheerder

en: ODF Support
nl: Ondersteuning voor ODF

en: Fatcow Web Hosting
nl: Webhosting van Fatcow

en: Page break icon
nl: Pictogram voor pagina-einde

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Standard
nl: Standaard

en: Document Title
nl: Documenttitel

en: Head 1
nl: Kop 1

en: Head 2
nl: Kop 2

en: Head 3
nl: Kop 3

en: Bullet List
nl: Opsomming

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
nl: Ongeldig OASIS OpenDocument-bestand. Tag office:body niet gevonden.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
nl: Ongeldig OASIS OpenDocument-bestand. Geen tag gevonden in office:body.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
nl: Dit is geen tekstverwerkingdocument, maar %1. Probeer het te openen met het bijhorende programma.

[ctx: Default page style display name]
en: Standard
nl: Standaard

en: Can not find needed text component, Words will quit now
nl: Kan het noodzakelijke tekstcomponent niet vinden. Words wordt nu afgesloten.

en: Installation Error
nl: Installatiefout

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Page %1 of %2
nl: Pagina %1 van %2

en: Page %1-%2 of %3
nl: Pagina %1-%2 van %3

en: Line %1
nl: Regel %1

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: Line Number
nl: Regelnummer

en: Change the page style
nl: Paginastijl wijzigen

en: Page Style
nl: Paginastijl

en: Page Size
nl: Paginagrootte

en: Saved/Modified
nl: Opgeslagen/gewijzigd

en: Mouse Cursor X:Y
nl: Muiscursor X:Y

en: Zoom Controller
nl: Zoombediening

en: Exit Fullscreen Mode
nl: Modus volledig scherm verlaten

en: Shape Properties...
nl: Vormeigenschappen...

en: Change how the shape behave
nl: Hoe de vorm zich gedraagt wijzigen

en: Create Template From Document...
nl: Sjabloon uit dit document aanmaken...

en: Save this document and use it later as a template
nl: Dit document opslaan en later als een sjabloon gebruiken

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
nl: U kunt dit document als een sjabloon opslaan.<br><br>U kunt dit nieuwe sjabloon als startpunt voor een ander document gebruiken.

en: Show Formatting Characters
nl: Opmaaktekens tonen

en: Toggle the display of non-printing characters
nl: Schakel het weergeven van niet-afdrukbare tekens in of uit

en: Toggle the display of non-printing characters.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you tabs, spaces, carriage returns and other non-printing characters.
nl: Schakel het weergeven van niet-afdrukbare tekens in of uit.<br/><br/>Wanneer ingeschakeld zal Words opmaaktekens tonen voor tabs, spaties, regeleinden, etc.

en: Show Field Shadings
nl: Veldschaduwen tonen

en: Toggle the shaded background of fields
nl: Schakel de schaduwachtergrond van velden om

en: Toggle the visualization of fields (variables etc.) by drawing their background in a contrasting color.
nl: Schakel de visualisatie van velden om (variabelen etc.) door hun achtergrond een contrasterende color te geven.

en: Show Text Shape Borders
nl: Randen van tekstvormen tonen

en: Turns the border display on and off
nl: Zet het weergeven van de randen aan of uit

en: Turns the border display on and off.<br/><br/>The borders are never printed. This option is useful to see how the document will appear on the printed page.
nl: Zet het weergeven van de randen aan of uit.<br/><br/>De randen worden nooit afgedrukt. Deze optie is bedoeld om te kunnen zien hoe het document zal verschijnen op de afgedrukte pagina.

en: Show Table Borders
nl: Tabelranden tonen

en: Toggle the display of table borders
nl: Schakel het weergeven van tabelranden in of uit

en: Toggle the display of table borders.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you any invisible table borders with a thin gray line.
nl: Schakel het weergeven van tabelranden in of uit.<br/><br/>Wanneer ingeschakeld zal Words onzichtbare tabelranden met een grijze dunne lijn tonen.

en: Show Section Bounds
nl: Sectiegrenzen tonen

en: Toggle the display of section bounds
nl: Het weergeven van sectiegrenzen in- of uitschakelen

en: Toggle the display of section bounds.<br/><br/>When this is enabled, any section bounds will be indicated with a thin gray horizontal brackets.
nl: Het weergeven van sectiegrenzen in- of uitschakelen.<br/><br/>Wanneer ingeschakeld zullen alle sectiegrenzen met een dunne grijze lijn worden aangegeven.

en: Show Rulers
nl: Linialen tonen

en: Shows or hides rulers
nl: Toont of verbergt de linialen

en: The rulers are the white measuring spaces top and left of the document. The rulers show the position and width of pages and of frames and can be used to position tabulators among others.<p>Uncheck this to disable the rulers from being displayed.</p>
nl: De linealen worden bovenlangs en links van het document weergegeven. Ze tonen de positie en breedte van de pagina's en frames en kunnen worden gebruikt om tabulators en andere uitlijningen op te plaatsen.<p>Schakel deze optie uit om de linealen te verbergen.</p>

en: Snap to Grid
nl: Raster magnetisch

en: Show Status Bar
nl: Statusbalk tonen

en: Shows or hides the status bar
nl: Toont of verbergt de statusbalk

en: Fullscreen Mode
nl: Modus volledig scherm

en: Set view in fullscreen mode
nl: Weergave in modus volledig scherm instellen

en: Semantic Stylesheets...
nl: Semantische stijlbladen...

en: Modify and add semantic stylesheets
nl: Semantische stijlbladen wijzigen en toevoegen

en: Stylesheets are used to format the display of information which is stored in RDF.
nl: Stijlbladen worden gebruikt om informatie te tonen die is opgeslagen in RDF.

en: Configure...
nl: Instellen...

en: Page Layout...
nl: Paginaopmaak...

en: Change properties of entire page
nl: Wijzig de eigenschappen van de hele pagina

en: Change properties of the entire page.<p>Currently you can change paper size, paper orientation, header and footer sizes, and column settings.</p>
nl: Wijzig de eigenschappen van de hele pagina.<p>Momenteel kunt u de papiergrootte, papieroriëntatie, grootte van koppen en voeten en de kolominstellingen wijzigen.</p>

en: Create Header
nl: Koptekst aanmaken

en: Create Footer
nl: Voettekst aanmaken

en: Show Comments
nl: Commentaren tonen

en: Shows comments in the document
nl: Commentaren in het document tonen

en: Word Count
nl: Aantal woorden

en: Shows or hides word counting in status bar
nl: Toont of verbergt het tellen van woorden in de statusbalk

en: Page Setup
nl: Pagina-instelling

en: Header & Footer
nl: Koptekst & voettekst

en: Page layout
nl: Paginaopmaak

[ctx: Label for the Find text input box]
en: Find:
nl: Zoeken:

[ctx: Next search result]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Previous search result]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: Search options]
en: Options
nl: Opties

[ctx: Label for the Replace text input box]
en: Replace:
nl: Vervangen:

[ctx: Replace the current match]
en: Replace
nl: Vervangen

[ctx: Replace all found matches]
en: Replace All
nl: Alles vervangen

en: Replace
nl: Vervangen

[ctx: Total number of matches]
en: 1 match found | %1 matches found
nl[0]: 1 overeenkomst gevonden
nl[1]: %1 overeenkomsten gevonden

en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

en: Search hit bottom, continuing from top.
nl: Zoekactie heeft het einde bereikt en gaat nu verder vanaf het begin.

en: Search hit top, continuing from bottom.
nl: Zoekactie heeft het begin bereikt en gaat nu verder vanaf het einde.

en: Odd Pages Header
nl: Kop oneven pagina's

en: Even Pages Header
nl: Kop even pagina's

en: Odd Pages Footer
nl: Voettekst oneven pagina's

en: Even Pages Footer
nl: Voettekst even pagina's

en: Main text
nl: Hoofdtekst

en: Other text
nl: Overige tekst
