ChartShape - en to nl translation catalogue (287 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Start
nl: Begin

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: End
nl: Eind

en: Near-axis
nl: Dichtbij de as

en: Other-side
nl: Andere kant

en: Axistitle
nl: Astitel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShow)
en: Show Axis
nl: As tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisScalingButton)
en: Scale
nl: Schaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowLabels)
en: Show Labels
nl: Labels tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisEditFontButton)
en: Font
nl: Lettertype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMajorGridLines)
en: Show Major Grid
nl: Hoofdraster tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMinorGridLines)
en: Show Minor Grid
nl: Hulpraster tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, barPropertiesLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Bar Properties</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Balk eigenschappen</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenSetsLabel)
en: Gap Between Sets
nl: Ruimte tussen sets

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenBarsLabel)
en: Gap Between Bars
nl: Ruimte tussen balken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowTitle)
en: Show Title
nl: Titel tonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary X Axis
nl: Primaire x-as

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary Y Axis
nl: Primaire y-as

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary X Axis
nl: Secundaire x-as

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary Y Axis
nl: Secundaire y-as

en: Plugin Missing
nl: Plug-in ontbreekt

en: The plugin needed for displaying text labels in a chart is not available.
nl: De plug-in die nodig is voor het tonen van labels in een grafiek is niet beschikbaar.

en: The plugin needed for displaying text labels is not compatible with the current version of the chart Flake shape.
nl: De plug-in die nodig is voor het tonen van labels komt niet overeen met de huidige versie van de grafiek flake-shape.

en: Plugin Incompatible
nl: Plug-in incompatibel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Title
nl: Titel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
nl: Ondertitel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
nl: Voettekst

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
nl: Dit document bevat een externe koppeling naar een document elders
    %1

en: Confirmation Required
nl: Bevestiging vereist

en: Download
nl: Downloaden

en: Skip
nl: Overslaan

en: Chart
nl: Grafiek

en: Business charts
nl: Zakelijke grafiek

en: Bar Chart
nl: Balkgrafiek

en: Normal bar chart
nl: Normale balkgrafiek

en: Stacked Bar Chart
nl: Gestapelde balkgrafiek

en: Stacked bar chart
nl: Gestapelde balkgrafiek

en: Percent Bar Chart
nl: Percentage balkgrafiek

en: Percent bar chart
nl: Percentage balkgrafiek

en: Line Chart
nl: Lijngrafiek

en: Normal line chart
nl: Normale lijngrafiek

en: Stacked Line Chart
nl: Gestapelde lijngrafiek

en: Stacked line chart
nl: Gestapelde lijngrafiek

en: Percent Line Chart
nl: Percentage lijngrafiek

en: Percent line chart
nl: Percentage lijngrafiek

en: Area Chart
nl: Gebiedgrafiek

en: Normal area chart
nl: Normale gebiedgrafiek

en: Stacked Area Chart
nl: Gestapelde gebiedgrafiek

en: Stacked area chart
nl: Gestapelde gebiedgrafiek

en: Percent Area Chart
nl: Percentage gebiedgrafiek

en: Percent area chart
nl: Percentage gebiedgrafiek

en: Pie Chart
nl: Taartgrafiek

en: Pie chart
nl: Taartdiagram

en: Ring Chart
nl: Ringgrafiek

en: Ring chart
nl: Ringgrafiek

en: Bubble Chart
nl: Ballongrafiek

en: Bubble chart
nl: Ballongrafiek

en: Scatter Chart
nl: Spreidinggrafiek

en: Scatter chart
nl: Spreidinggrafiek

en: Radar Chart
nl: Radargrafiek

en: Radar chart
nl: Radargrafiek

en: Filled Radar Chart
nl: Gevulde radargrafiek

en: Filled radar chart
nl: Gevulde radargrafiek

en: Candle Stick Stock Chart
nl: Kandelaar aandelengrafiek

en: Japanese candle stick stock chart
nl: Japanse kandelaar aandelengrafiek

en: OHLC Stock Chart
nl: OHLC-aandelengrafiek

en: Open High Low Close stock chart
nl: Opening Hoogste Laagste Sluiting aandelengrafiek

en: HLC Stock Chart
nl: HLC-aandelengrafiek

en: High Low Close stock chart
nl: Hoogste Laagste Sluiting aandelengrafiek

en: January
nl: januari

en: July
nl: juli

en: December
nl: december

en: Column %1
nl: Kolom %1

en: Month
nl: Maand

en: Growth in %
nl: Groei in %

en: Share A
nl: Aandeel A

en: Share B
nl: Aandeel B

en: Share C
nl: Aandeel C

en: Open
nl: Openen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Close
nl: Sluiten

en: Growth
nl: Groei

en: Do something
nl: Iets doen

en: Do something else
nl: Iets anders doen

en: Titles
nl: Titels

en: Legend
nl: Legenda

en: Plot Area
nl: Plotgebied

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Legend
nl: Legenda tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Legend
nl: Legenda verbergen

en: Chart editing
nl: Bewerking van grafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Axis
nl: As toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove Axis
nl: As verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Title
nl: Titel van as tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Title
nl: Titel van as verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis
nl: As tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis
nl: As verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Labels
nl: Aslabels tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Labels
nl: Aslabels verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Major Gridlines
nl: As van hoofdraster tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Major Gridlines
nl: As van hoofdraster verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Minor Gridlines
nl: As van hulpraster tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Minor Gridlines
nl: Hulpraster van as verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Logarithmic Scaling
nl: Logaritmische schaal

[ctx: (qtundo-format)]
en: Linear Scaling
nl: Lineaire schaal

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Step Width
nl: Stapbreedte van as instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Substep Width
nl: Substapbreedte van as instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Automatic Step Width
nl: Automatische stapbreedte instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Manual Step Width
nl: Stapbreedte handmatig instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Automatic Substep Width
nl: Automatische substapbreedte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Manual Substep Width
nl: Handmatige substapbreedte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Label Font
nl: Lettertype van het label van as instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Position
nl: As-positie instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Labels Position
nl: Positie as-labels instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Text Shape
nl: Tekstvorm tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Text Shape
nl: Tekstvorm verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Bar Chart
nl: Normale balkgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Bar Chart
nl: Gestapelde balkgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Bar Chart
nl: Percentage balkgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Line Chart
nl: Normale lijngrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Line Chart
nl: Gestapelde lijngrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Line Chart
nl: Percentage lijngrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Area Chart
nl: Normale gebiedgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Area Chart
nl: Gestapelde gebiedgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Area Chart
nl: Percentage gebiedgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Circle Chart
nl: Cirkelgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ring Chart
nl: Ringgrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Scatter Chart
nl: Spreidinggrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Radar Chart
nl: Radargrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Filled Radar Chart
nl: Gevulde radargrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stock Chart
nl: Aandelengrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bubble Chart
nl: Ballongrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Surface Chart
nl: Oppervlaktegrafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Gantt Chart
nl: Gantt-grafiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Chart Type
nl: Type grafiek van set gegevens

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Category
nl: Categorie van set gegevens tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Category
nl: Categorie van set gegevens verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Number
nl: Nummer van set gegevens tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Number
nl: Nummer van set gegevens verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Percent
nl: Percentage van set gegevens tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Percent
nl: Percentage van set gegevens verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Symbol
nl: Symbool van set gegevens tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Symbol
nl: Symbool van set gegevens verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Brush Color
nl: Penseelkleur van set gegevens instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Pen Color
nl: Penkleur van set gegevens instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Marker
nl: Markering van set gegevens verbergen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Marker Symbol
nl: Symbool van markering van set gegevens tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Axis
nl: As van set gegevens instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Bars
nl: Stel ruimte tussen balken in

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Sets
nl: Stel ruimte tussen sets in

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Title
nl: Titel van legenda instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font
nl: Lettertype van legenda instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font size
nl: Tekengrootte van legenda instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Orientation
nl: Oriëntatie van legenda instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Horizontal Bars
nl: Horizontale balken instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Bars
nl: Verticale balken instellen

en: Series %1
nl: Serie  %1

en: Chart Type
nl: Grafiektype

en: Normal
nl: Normaal

en: Stacked
nl: Gestapeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent)
en: Percent
nl: Procent

en: Polar Chart
nl: Polaire grafiek

en: Filled
nl: Gevuld

en: Stock Chart
nl: Aandelengrafiek

en: Candlestick
nl: Kaars

en: OpenHighLowClose
nl: OpenenHoogLaagSluiten

en: HighLowClose
nl: HoogLaagSluiten

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
nl: Geen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
nl: Automatisch

en: Select
nl: Selecteren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Auto
nl: Automatisch

en: Data Set %1
nl: Gegevens instellen %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dataSets)
en: Select a data set
nl: Selecteer een set gegevens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetHasChartType)
en: Use Plot Type
nl: Plottype gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Attach To Axis
nl: Aan as vastmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
nl: Strepen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
nl: Vullen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetMarkerLabel)
en: Marker
nl: Markeerpunt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory)
en: Category
nl: Categorie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber)
en: Number
nl: Aantal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowErrorBar)
en: Error Bars
nl: Foutbalken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
nl: Invoegen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog)
en: Dialog
nl: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, logarithmicScaling)
en: Logarithmic Scaling
nl: Logaritmische schaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Step Width:
nl: Stapbreedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Substep Width:
nl: Substapbreedte

en: Bubble Data Editor
nl: Bewerker van ballongegevens

en: Insert Column Before
nl: Kolom invoegen vóór

en: Insert Column After
nl: Kolom invoegen ná

en: Insert Row Above
nl: Rij invoegen boven

en: Insert Row Below
nl: Rij invoegen onder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteSelection)
en: Delete
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScatterDataEditor) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BubbleDataEditor)
en: Bubbles Editor
nl: Ballonbewerker

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnBefore) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnLeft)
en: Insert data column before selected column
nl: Gegevenskolom invoegen vóór geselecteerde kolom

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowBelow)
en: Insert data row below selected row
nl: Gegevensrij invoegen onder geselecteerde rij

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowAbove)
en: Insert data row above selected row
nl: Gegevensrij invoegen boven geselecteerde rij

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnRight)
en: Insert data column after selected column
nl: Gegevenskolom invoegen ná geselecteerde kolom

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete selection
nl: Selectie verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, manualControl)
en: Manual control of data sets
nl: Handmatige controle van sets gegevens

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Manual
nl: Handmatig

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeDataSet)
en: Remove data set
nl: Set gegevens verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetBefore)
en: Add data set after selected data set
nl: Set gegevens toevoegen ná geselecteerde set gegevens

en: Dataset Name
nl: Naam van set gegevens

en: X-Values
nl: X-waarden

en: Y-Values
nl: Y-waarden

en: Bubble Size
nl: Ballongrootte

[ctx: @info:tooltip]
en: Default label: %1
nl: Standaard label: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: X-Values cell region: %1
nl: X-waarden celgebied: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Default values used
nl: Standaardwaarden gebruikt

[ctx: @info:tooltip]
en: Y-Values cell region: %1
nl: Y-waarden celgebied: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Bubble size cell region: %1
nl: Ballongrootte celgebied: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
nl: Y-waarden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
nl: X-waarden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
nl: <b>Kies een set gegevens</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
nl: Categorieën:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Name:</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Naam:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChartTableEditor)
en: Data Editor
nl: Bewerker van gegevens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInRows)
en: &Data sets in rows
nl: &Gegevens verzameld in rijen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInColumns)
en: Data sets in &columns
nl: Gegevens verzameld in &kolommen

en: Select Font
nl: Lettertype selecteren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FormatErrorBarDialog)
en: Format Error Bars
nl: Foutbalken formatteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Category</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Foutencategorie</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Error Margin
nl: Foutmarge

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
nl: Standaarddeviatie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
nl: Variantie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: From Data table
nl: Uit gegevenstabel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
nl: Positief

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
nl: Negatief

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameValueForBoth)
en: Same for both
nl: Hetzelfde voor beiden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
nl: Waarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Indicator</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Foutindicatie</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
nl: Positief

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
nl: Beiden

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
nl: Nieuwe as

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
nl: Titel:

en: Pie Data Editor
nl: Bewerker van taartpuntgegevens

en: Row %1
nl: Rij %1

en: Scatter Data Editor
nl: Bewerker van spreidingsgegevens

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StockDataEditor)
en: Stock Data Editor
nl: Bewerker van aandelengegevens

en: Delete Row
nl: Rij verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete row
nl: Rij verwijderen

en: Insert Above
nl: Erboven invoegen

en: Insert Below
nl: Eronder invoegen

en: Insert Before
nl: Invoegen voor

en: Insert After
nl: Invoegen na

en: Delete Selection
nl: Selectie verwijderen

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: New Column
nl: Nieuwe kolom

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Vertical
nl: Verticaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Horizontal
nl: Horizontaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Center
nl: Midden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
nl: Rechts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
nl: Boven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
nl: Onder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
nl: Links

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-left
nl: Linksboven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-right
nl: Rechtsboven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-left
nl: Linksonder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-right
nl: Rechtsonder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Position
nl: Positie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
nl: Legenda tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
nl: Oriëntatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, legendEditFontButton)
en: Fonts...
nl: Lettertypen...

en: Data Point %1
nl: Gegevenspunt %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E&xplode Factor
nl: Ver&grotingsfactor

en: Surface Chart
nl: Oppervlaktegrafiek

en: Gantt Chart
nl: Gantt-grafiek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Vertical Bars
nl: Verticale balken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Horizontal Bars
nl: Horizontale balken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
nl: Gegevens bewerken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Axes
nl: Assen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Data Sets
nl: Sets gegevens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Data Points
nl: Gegevenspunten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Range line
nl: Regel met reeks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Gain marker
nl: Markering van winst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel_2)
en: Loss marker
nl: Markering van verlies

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Positioning
nl: Positionering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Resize
nl: Grootte wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Categories
nl: Categorieën

en: Butt cap
nl: Bedekking onderkant

en: Round cap
nl: Ronde bedekking

en: Square cap
nl: Vierkante bedekking

en: Miter join
nl: Verstekverbinding

en: Round join
nl: Ronde verbinding

en: Bevel join
nl: Verbinding onder schuine hoek

en: Miter limit
nl: Limiet van schuine hoek in verbinding

en: Set line width of actual selection
nl: Lijndikte van huidige selectie instellen

en: Change the color of the line
nl: De kleur van de lijn wijzigen
