koffice-dockers - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
nl: Geen vormen gevonden in de verzameling! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
nl: Geen geldig Calligra-bestand: %1

en: No body tag found in file: %1
nl: Geen bodytag gevonden in bestand: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
nl: Geen office:tekening tag gevonden in bestand: %1

en: No shapes found in file: %1
nl: Geen vormen gevonden in bestand: %1

en: Add Shape
nl: Vormen toevoegen

en: More
nl: Meer

en: Open Shape Collection
nl: Open de vormenverzameling

en: Remove Shape Collection
nl: Verwijder de vormenverzameling

en: Default
nl: Standaard

en: Geometrics
nl: Geometrische vormen

en: Arrows
nl: Pijlen

en: Funny
nl: Grappig

en: Collection Error
nl: Fout in verzameling

en: Shape Properties
nl: Vormeigenschappen

en: Snap Settings
nl: Snap-instellingen
