ArtisticTextShape - en to nl translation catalogue (28 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
nl: Tekstreeks toevoegen

en: ArtisticTextShape
nl: ArtistiekeTekstVorm

en: A shape which shows a single text line
nl: Een vorm die een enkele regel tekst weergeeft

en: Artistic Text
nl: Artistieke tekst

en: Detach Path
nl: Maak een pad los

en: Convert to Path
nl: Converteren naar pad

en: Bold text
nl: Vette tekst

en: Italic text
nl: Cursieve tekst

en: Anchor at Start
nl: Anker aan het begin

en: Anchor at Middle
nl: Anker in het midden

en: Anchor at End
nl: Anker aan het eind

en: Click to change cursor position.
nl: Klik om de cursorpositie te wijzigen.

en: Click to select text shape.
nl: Klik om de tekstvorm te kiezen.

en: Double click to put text on path.
nl: Dubbelklikken om tekst op het pad te zetten.

en: Drag handle to change start offset.
nl: Handvat verslepen om beginoffset te wijzigen.

en: Press escape to finish editing.
nl: Druk op escape om het bewerken te beëindigen.

en: Press return to finish editing.
nl: Druk op return om het bewerken te beëindigen.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
nl: Converteren naar pad

en: Text Properties
nl: Teksteigenschappen

en: Text On Path
nl: Tekst op een pad

en: Artistic text editing
nl: Artistiek tekstbewerken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
nl: Plak er een pad aan

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
nl: Wijzig het tekstanker

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
nl: Wijzig het lettertype

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
nl: Wijzig de tekstpositie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
nl: Maak een pad los

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
nl: Tekstreeks verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
nl: Tekstreeks vervangen
