PictureShape - en to nl translation catalogue (21 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
nl: Afbeelding wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
nl: Afbeelding bijsnijden

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
nl: Kleurmodus van afbeelding wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
nl: Contour van afbeelding (door analyse van afbeelding)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
nl: Contour van afbeelding verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnImageFile)
en: Replace image...
nl: Afbeelding vervangen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAspect)
en: Keep proportions
nl: Verhouding behouden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left:
nl: Links:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
nl: Rechts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
nl: Onder:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Top:
nl: Boven:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbContour)
en: Contour (by image analysis)
nl: Contour (door analyse van afbeelding)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
nl: Kleurmodus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
nl: Uitsnijden

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image shape that can display jpg, png etc.
nl: De afbeeldingvorm die jpg, png... kan tonen.

en: Standard
nl: Standaard

en: Greyscale
nl: Grijswaarden

en: Monochrome
nl: Monochroom

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Picture editing
nl: Bewerking van afbeelding
