AutocorrectPlugin - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Configure &Autocorrection...
nl: &Autocorrectie instellen...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AutocorrectConfig)
en: Autocorrection
nl: Autocorrectie

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Si&mple Autocorrection
nl: Een&voudige autocorrectie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, upperCase)
en: Detect when a new sentence is started and always ensure that the first character is an uppercase character
nl: Herken wanneer er een nieuwe zin wordt gestart en zorg ervoor dat de eerste letter altijd een hoofdletter is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperCase)
en: Convert &first letter of a sentence automatically to uppercase
    (e.g. "my house. in this town" to "my house. In this town")
nl: Zet de eerste letter van het eerste woord in een zin automatisch om in een &hoofdletter.
    (bijv. "bla. dit is een test" naar "bla. Dit is een test")

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, upperUpper)
en: All words are checked for the common mistake of holding the shift key down a bit too long. If some words must have two uppercase characters, then those exceptions should be added in the 'Exceptions' tab.
nl: Alle woorden worden gecontroleerd op de veelgemaakte fout van 2 hoofdletters achter elkaar in een woord, als gevolg van het iets te lang ingedrukt houden van de Shift-toets. Woorden die wel met twee hoofdletters dienen te beginnen kunt u toevoegen aan het tabblad "Uitzonderingen".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperUpper)
en: Convert &two uppercase characters to one uppercase and one lowercase character
     (e.g. PErfect to Perfect)
nl: Zet 2 h&oofdletters aan het begin van een woord automatisch om in een hoofdletter en een kleine letter.
    (bij. HAllo naar Hallo)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoFormatUrl)
en: Detect when a URL (Uniform Resource Locator) is typed and provide formatting that matches the way an Internet browser would show a URL.
nl: Herken wanneer er een URL-adres (bijv. een internetadres) wordt getypt en maak deze automatisch op in de stijl zoals een Webbrowser ze toont.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoFormatUrl)
en: Autoformat &URLs
nl: &URL-adressen automatisch opmaken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: Make sure that more than one space cannot be typed, as this is a common mistake which is quite hard to find in formatted text.
nl: Zorg ervoor dat er geen twee spaties achter elkaar kunnen worden getypt. Dit is namelijk een veelvoorkomende fout, welke moeilijk terug te vinden is in opgemaakte tekst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: &Suppress double spaces
nl: Dubbele &spaties verwijderen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, trimParagraphs)
en: Keep correct formatting and indenting of sentences by automatically removing spaces typed at the beginning and end of a paragraph.
nl: Zorg voor een goede opmaak en inspringwijze van zinnen door automatisch de spaties die aan het begin en einde van een alinea getypt zijn te verwijderen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trimParagraphs)
en: R&emove spaces at the beginning and end of paragraphs
nl: V&erwijder spaties aan het begin en einde van alinea's

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoChangeFormat)
en: When you use _underline_ or *bold*, the text between the underscores or asterisks will be converted to underlined or bold text.
nl: Als u in uw tekst gebruik maakt van _onderstrepen_ of *vet*, dan wordt de tekst tussen de streepjes of asterisken respectievelijk onderstreept of vet gemaakt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoChangeFormat)
en: Automatically do &bold and underline formatting
nl: Automatisch zorgen voor de o&pmaak van vette en onderstreepte tekst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Most standard fraction notations will be converted when available
nl: Indien beschikbaar zullen de meeste standaard breuken worden omgezet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Re&place 1/2... with ½...
nl: 1/2... verva&ngen door ½...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useNumberStyle)
en: When typing '1)' or similar in front of a paragraph, automatically convert the paragraph to use that numbering style. This has the advantage that further paragraphs will also be numbered and the spacing is done correctly.
nl: Als u '1)' of iets dergelijks aan het begin van een alinea intypt, dan zal de alinea automatisch die manier van nummeren gebruiken. Dit heeft als voordeel dat opvolgende alinea's ook zullen worden genummerd, en dat de spatiëring op de juiste wijze wordt toegepast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useNumberStyle)
en: Use &autonumbering for numbered paragraphs
nl: &Autonummering gebruiken voor genummerde alinea's

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSuperScript)
en: Rep&lace 1st... with 1^st...
nl: 1st... verv&angen door 1^st...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capitalizeDaysName)
en: Capitalize name of days
nl: Dagnamen van hoofdletter voorzien

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useBulletStyle)
en: When typing '*' or '-' in front of a paragraph, automatically convert the paragraph to use that list-style. Using a list-style formatting means that a correct bullet is used to draw the list.
nl: Als u een '*' of '-' voor een alinea typt, dan zal de alinea automatisch die lijststijl gebruiken. Het gebruiken van lijststijl-opmaak betekent dat het juiste opsommingsteken zal worden gebruik om de lijst op te maken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useBulletStyle)
en: Use l&ist-formatting for bulleted paragraphs
nl: L&ijstopmaak gebruiken voor opgesomde alinea's

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Custom &Quotes
nl: Aangepaste aan&halingstekens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicDoubleQuotes)
en: Replace &double quotes with typographical quotes
nl: &Dubbele aanhalingstekens vervangen door typografische aanhalingstekens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicSingleQuotes)
en: Replace &single quotes with typographical quotes
nl: Enkelvoudige aanhalingstekens vervangen door typografi&sche aanhalingstekens

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Ad&vanced Autocorrection
nl: Gea&vanceerde autocorrectie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replacements and exceptions for language:
nl: Vervangingen en uitzonderingen voor taal:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: All Languages
nl: Alle talen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedAutocorrection)
en: &Enable word replacement
nl: Woordv&ervanging activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoCorrectionWithFormat)
en: Replace &text with format
nl: &Tekst vervangen met opmaak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
nl: &Zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel)
en: Re&place
nl: Ve&rvangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
nl: &Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeFormat)
en: C&hange Format...
nl: O&pmaak wijzigen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFormat)
en: C&lear Format
nl: Opmaa&k verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
nl: Zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
nl: Vervangen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: E&xceptions
nl: Uit&zonderingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Do not treat as the end of a sentence:
nl: Beschouw dit niet als einde van een zin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude2)
en: Autoinclude
nl: Auto-insluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
nl: V&erwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Accept two uppercase letters in:
nl: Twee hoofdletters accepteren in:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
nl: &Toevoegen

en: &Modify
nl: &Wijzigen

en: Select Character
nl: Teken selecteren

en: Autocorrect
nl: Autocorrectie
