ChangecasePlugin - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Change case
nl: Gebruik hoofd-/kleine letters wijzigen

en: Sentence case
nl: Gebruik van hoofd-/kleine letters in zin

en: lowercase
nl: kleine letters

en: UPPER CASE
nl: HOOFDLETTERS

en: Initial Caps
nl: Beginhoofdletter

en: tOGGLE cASE
nl: hOOFD-/kLEINE LETTERS OMKEREN

en: Change Case...
nl: Hoofd-/kleine letters wijzigen...
