kofficefilters - en to nl translation catalogue (148 entries)

en: %1 Export Options
nl: %1 exportopties

en: Page %1
nl: Pagina %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
nl: Pagina:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Size in Pixels
nl: Grootte in pixels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Image width:
nl: Breedte van de afbeelding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Image height:
nl: Hoogte van de afbeelding:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Size in Units
nl: Grootte in eenheden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
nl: Resolutie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Unit:
nl: Eenheid:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color
nl: Kleur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOpacity)
en: Opacity
nl: Dekking

en: Namespace "%1" not found
nl: Naamruimte "%1" niet gevonden

en: Could not open the requested file %1
nl: Kon het gevraagde bestand %1 niet openen

en: Could not read ZIP directory of the requested file %1
nl: Kon de ZIP-map van het gevraagde bestand %1 niet lezen

en: Enter password
nl: Wachtwoord invoeren

en: This document is encrypted, please enter the password to decrypt it:
nl: Dit document is versleuteld, wachtwoord invoeren om het te ontsleutelen:

en: Incorrect password, please enter the password to decrypt this document:
nl: Onjuist wachtwoord, het wachtwoord invoeren om dit document te ontsleutelen:

en: Could not find path for type %1
nl: Kon het pad voor type %1 niet vinden

en: %1 (line %2, column %3)
nl: %1 (regel %2, kolom %3)

en: %1 (%2, line %3, column %4)
nl: %1 (%2, regel %3, kolom %4)

en: Element "%1" not found
nl: Element "%1" niet gevonden

en: Attribute "%1" not found
nl: Attribuut "%1" niet gevonden

en: Unexpected value "%1" of attribute "%2"
nl: Onverwachte waarde "%1" van attribuut "%2"

en: Unexpected second occurrence of "%1" element
nl: Onverwachte tweede verschijning van "%1"-element

en: Expected closing of element "%1"
nl: Onverwachte sluiting van element "%1"

en: None of expected elements found: %1
nl: Geen van de verwachte elementen gevonden: %1

en: Could not find target for id "%1" in file "%2"
nl: Kon doel voor id "%1" niet vinden in bestand "%2"

en: Could not find relationships file "%1"
nl: Kon bestand met relaties "%1" niet vinden

en: Could not find target for relationship "%1" in file "%2"
nl: Kon doel voor relatie "%1" niet vinden in bestand "%2"

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2.
    Error message: %3
nl: Fout tijdens het ontleden van het hoofddocument bij regel %1, kolom %2.
    Foutmelding: %3

en: Entry '%1' not found.
nl: Item '%1' niet gevonden.

en: Entry '%1' is not a file.
nl: Item '%1' is geen bestand.

en: Could not open entry "%1" for writing.
nl: Kon item "%1" niet openen voor schrijven.

en: Could not write block
nl: Kon blok niet schrijven

en: <SHEETNAME>
nl: <BLADNAAM>

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
nl: Aanbevolen ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
nl: Lokalisatie (%1)

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
nl: Overig ( %1 )

en: Cannot find encoding: %1
nl: Codering %1 is niet gevonden

en: CSV filter cannot open input file - please report.
nl: CSV-filter kan geen invoerbestand openen. Gaarne rapporteren.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
nl: Codering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
nl: Coderi&ng:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
nl: Einde van regel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
nl: &UNIX-stijl (aanbevolen, alleen line feed)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
nl: &Windows-stijl (carriage return en line feed)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
nl: &MacOS-stijl (alleen carriage return)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
nl: Bladen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Select sheets to export:
nl: Bladen om te exporteren selecteren:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
nl: Begrenzingslijn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, m_sheetDelimiter)
en: ********<SHEETNAME>********
nl: ********<BLADNAAM>********

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: <SHEETNAME> gets replaced by the name of the next sheet.
nl: <BLADNAAM> wordt vervangen door de naam van het volgende blad.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_delimiterAboveAll)
en: Print delimiter line above every sheet
nl: Begrenzingslijn boven elke tabel afdrukken

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
nl: Cellen

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
nl: Begrenzer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
nl: Komma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
nl: Puntkomma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
nl: Spatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
nl: Overig:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
nl: Aanhalingstekens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
nl: Alleen selectie exporteren

en: File format is not supported.
nl: Bestandsformaat wordt niet ondersteund.

en: Could not read from file.
nl: Het bestand kon niet worden gelezen.

en: Export Sheet to HTML
nl: Blad naar HTML exporteren

en: Recommended: UTF-8
nl: Aanbevolen: UTF-8

en: Locale (%1)
nl: Taalregio (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
nl: &Tekensetcodering:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mEncodingBox)
en: With this option you can define the encoding of the HTML file. The recommended encoding (UTF8) is selected as default.
nl: Met deze optie kunt u de tekensetcoderingen van het HTML-bestand opgeven. De aanbevolen codering (UTF8) is standaard geselecteerd.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Sheet Selection
nl: Bladselectie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAllButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Click here to select all sheets in the list.
nl: Klik hier om alle bladen in de lijst te selecteren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
nl: &Alles selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Desele&ct All
nl: Alles desele&cteren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: This option will make the HTML export filter generate a new page for each sheet. If you disable this option, all sheets are written on one page.
nl: Met deze optie zal het HTML-exportfilter een nieuwe pagina voor elk blad genereren. Als u deze optie deactiveert, dan worden alle bladen op één pagina geschreven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: Use &separate files for each table
nl: Ge&scheiden bestanden voor elke tabel gebruiken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
nl: Stijl

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Select this option to use the default fonts and colors for the HTML page.
nl: Selecteer deze optie om de standaardlettertypen en -kleuren te gebruiken in de HTML-pagina.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Use &default style
nl: Stan&daardstijl gebruiken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Select this option to specify a separate stylesheet for the HTML page. You can select or type on in the field below.
nl: Selecteer deze optie om een apart stijlblad op te geven voor de HTML-pagina. U kunt deze in het veld hieronder selecteren of typen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Use &external stylesheet:
nl: &Extern stijlblad gebruiken:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, mCustomURL)
en: In this field you can enter an URL for your stylesheet. It is possible to point to a stylesheet on disk, or to somewhere on the Internet.
nl: In dit veld kunt u het URL-adres van uw stijlblad invoeren. U kunt hierbij verwijzen naar een stijlblad op uw harde schijf, of ergens op het internet.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
nl: Opmaak

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use this option to enable or disable borders around the cells.
nl: Gebruik deze optie om de randen rond de cellen te activeren/deactiveren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use &borders
nl: Randen ge&bruiken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPixelsBetweenCells)
en: Use this option to define how many pixels there should be between the cells. This effect is better visible if you check <b>Use borders</b> too.
nl: Gebruik deze optie om te bepalen hoeveel pixels er tussen de cellen dienen te zitten. Dit effect is beter zichtbaar als u ook <b>Randen gebruiken</b> activeert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Pi&xels between cells:
nl: Pi&xels tussen de cellen:

en: Top
nl: Boven

en: Latex Export Filter Configuration
nl: Congfiguratie van LaTeX-exportfilter

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
nl: Documentstijl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
nl: LateX-stijl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wordsStyleButton)
en: Words style
nl: Words-stijl

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
nl: Documenttype

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be able to be compiled alone
nl: Het document kan zelfstandig worden gecompileerd.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be generated as a full latex document since all the include will be generated before the \begin{document} and \end{document} commands.
nl: Het document zal worden gegenereerd als een volledig LateX-document omdat alle invoegingen zullen worden gegenereerd voor de commando's \begin{document} en \end{document}.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
nl: Onafhankelijk document

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Do not generate either the latex header or the document environment
nl: De LaTeX-kop of de documentomgeving niet genereren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, embededButton)
en: The document will be generated as a latex document which will have to be included in a main latex document. It will allow you to generate several little files for each chapter of your document.
nl: Het document zal worden gegenereerd als een LaTeX-document, welke dient te worden ingevoegd in een hoofd-LaTeX-document. Het maakt het mogelijk om verschillende kleine bestanden te genereren voor elk hoofdstuk in uw document.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
nl: Document om in te voegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
nl: Documentklasse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
nl: Kwaliteit:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
nl: Eindversie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
nl: Concept

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
nl: Standaard-tekengrootte:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
nl: Afbeeldingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Convert the pictures:
nl: Converteer de afbeeldingen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
nl: Afbeeldingenmap:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
nl: Taal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
nl: Inhoud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Export information about author:
nl: Informatie over auteur exporteren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Add a table of content:
nl: Voeg een inhoudsopgave toe:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
nl: Notities

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
nl: Niet exporteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton5)
en: Export notes in margin notes
nl: Notities als kantlijnnotities exporteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
nl: Notities als commentaren exporteren

en: Page
nl: Pagina

en: The file seems to be corrupt. Skipping a table.
nl: Het bestand blijkt te zijn beschadigd. Er wordt een tabel overgeslagen.

en: Skipping a table.
nl: Een tabel wordt overgeslagen.

en: This document was created with OpenOffice.org version '%1'. This filter was written for version 1.0. Reading this file could cause strange behavior, crashes or incorrect display of the data. Do you want to continue converting the document?
nl: Dit document is gemaakt met Openoffice.org, versie '%1'. Dit filter is geschreven voor versie 1.0. Het inlezen van dit bestand kan tot problemen leiden, zoals incorrecte weergave van de inhoud, vreemd gedrag en/of het vastlopen van dit programma. Wilt u doorgaan met het converteren van het document?

en: Unsupported document version
nl: Niet-ondersteunde documentversie

en: QPRO filter cannot open input file - please report.
nl: QPRO-filter kan het invoerbestand niet openen. Gaarne rapporteren.

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
nl: Helaas, wachtwoordbeschermde bestanden kunnen niet worden geopend.
    Het wachtwoordalgoritme is niet gepubliceerd

en: Unable to find part for type %1
nl: Kon het deel voor type %1 niet vinden

en: Declared number of shared strings too small (%1)
nl: Gedeclareerd aantal gedeelde tekenreeksen te klein (%1)

en: Declared number of font styles too small (%1)
nl: Gedeclareerd aantal lettertype-stijlen te klein (%1)

en: Declared number of cell formats too small (%1)
nl: Gedeclareerd aantal celformaten te klein (%1)

en: Declared number of fill styles too small (%1)
nl: Gedeclareerd aantal vulstijlen te klein (%1)

en: The data could not be loaded completely because the maximum size of sheet was exceeded.
nl: De gegevens konden niet volledig worden geladen omdat de maximum grootte van het vel was overschreden.

en: Expected integer or floating point number
nl: Geheel getal of drijvende kommagetal verwacht

en: Slide layout "%1" not found
nl: Dia-opmaak "%1" niet gevonden

en: Slide %1
nl: Dia %1

en: Words's Plain Text Import Filter
nl: Platte tekst importfilter van Word

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
nl: Platte tekst-importdialoog

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
nl: Einde van alinea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
nl: Zo&als ze is: aan het einde van de regel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
nl: &Zin: als het einde van de regel het einde van een zin is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphEmptyLine)
en: &Empty Line: If the line is empty
nl: L&ege regel: als de regel leeg is

en: End notes
nl: Eindnotities

en: Even Pages Header
nl: Kop even pagina's

en: Odd Pages Header
nl: Kop oneven pagina's

en: Even Pages Footer
nl: Voettekst even pagina's

en: Odd Pages Footer
nl: Voettekst oneven pagina's

en: First Page Header
nl: Kop eerste pagina

en: First Page Footer
nl: Voettekst eerste pagina

en: Table %1
nl: Tabel %1

en: The file cannot be loaded, as it seems not to be an RTF document.
nl: Het bestand kon niet worden geladen omdat het geen RTF-document lijkt te zijn.

en: Words's RTF Import Filter
nl: RTF-importfilter van Words

en: The file cannot be loaded.
nl: Het bestand kan niet worden geladen.
