kspread_plugin_tool_calendar - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
nl: De einddatum ligt voor de begindatum. Zorg er voor dat de einddatum na de begindatum ligt.

en: Error
nl: Fout

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
nl: Agenda's hebben een maximum lengte van 10 jaar. Als u een langere periode nodig hebt, dan dient u de agenda op te splitsen.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
nl: De begin- en einddatum zijn gelijk. Er zal slechts 1 dag worden ingevoegd. Wilt u doorgaan?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
nl: Een agenda die groter is dan een jaar kan veel ruimte in beslag nemen. Wilt u doorgaan?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
nl: Het gebied waar u de agenda wilt invoegen bevat gegevens. Deze zullen worden overschreven met de agenda. Wilt u dat? Als u "Nee" kiest, dan zal het gebied dat door de agenda zou worden overschreven geaccentueerd, zodat u kunt zien welke gegevens het betreft.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Calendar
nl: Agenda invoegen

en: Calendar from %1 to %2
nl: Agenda van %1 tot %2

en: Calendar
nl: Agenda

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
nl: Agendahulpmiddel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
nl: Invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
nl: Startdatum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
nl: Einddatum:
