kpresenter - en to nl translation catalogue (403 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
nl: &Invoegen

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
nl: &Opmaak

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
nl: &Dia

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
nl: &Diapresentatie

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add custom slide show
nl: Eigen diapresentatie toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape animation
nl: Animatie van vorm aanmaken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation trigger event
nl: Startgebeurtenis van animatie bewerken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove shape animation
nl: Animatie van vorm verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete custom slide show
nl: Eigen diapresentatie verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
nl[0]: Dia verwijderen
nl[1]: Dia verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation delay/duration
nl: Vertraging/duur van animatie bewerken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit custom slide show
nl: Eigen diapresentaties bewerken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Slide Effect
nl: Dia-effect aanmaken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Effect
nl: Dia-effect wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Slide Effect
nl: Dia-effect verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Transition
nl: Dia-overgang wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename custom slide show
nl: Eigen diapresentatie hernoemen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder animations
nl: Animaties opnieuw ordenen

en: Presentation Tool
nl: Presentatiehulpmiddel

en: Copyright 1998-%1, The Stage Team
nl: Copyright 1998-%1, het team van Stage

en: Former maintainer
nl: Voormalige onderhouder

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Slide %1
nl: Dia %1

en: End of presentation. Click to exit.
nl: Einde van de presentatie. Klik om te beëindigen.

en: Layout
nl: Opmaak

en: Can not find needed text component, Calligra Stage will quit now.
nl: Kan de noodzakelijke tekstcomponent niet vinden. Calligra Stage wordt nu afgesloten.

en: Can not find needed picture component, Calligra Stage will quit now.
nl: Kan de noodzakelijke afbeeldingscomponent niet vinden. Calligra Stage wordt nu afgesloten.

en: Installation Error
nl: Installatiefout

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Pictures
nl: Afbeeldingen tussenvoegen

en: Placeholder shape
nl: Plaatshoudervorm

en: Double click to add a title
nl: Dubbelklikken om een titel toe te voegen

en: Double click to add an outline
nl: Dubbelklikken om een uitlijning toe te voegen

en: Double click to add a text
nl: Dubbelklikken om een tekst toe te voegen

en: Double click to add notes
nl: Dubbelklikken om notities toe te voegen

en: Double click to add a picture
nl: Dubbelklikken om een afbeelding toe te voegen

en: Double click to add a chart
nl: Dubbelklikken om een grafiek toe te voegen

en: Double click to add an object
nl: Dubbelklikken om een object toe te voegen

en: Pen Color
nl: Penkleur

en: Pen Size
nl: Pengrootte

en: Black
nl: Zwart

en: White
nl: Wit

en: Green
nl: Groen

en: Red
nl: Rood

en: Blue
nl: Blauw

en: Yellow
nl: Geel

en: Next Slide
nl: Volgende dia

en: Speaker Notes
nl: Notities voor de spreker

en: Current Slide %1 of %2
nl: Huidige dia %1 van %2

en: End of Slide Show
nl: Einde van de diapresentatie

en: start on mouse click
nl: bij muisklik beginnen

en: start after previous animation
nl: na vorige animatie beginnen

en: start with previous animation
nl: met vorige animatie beginnen

en: Start after %1 seconds. Duration of %2 seconds.
nl: Begin na %1 seconden. Duur %2 seconden.

en: Animation
nl: Animatie

en: Shape
nl: Vorm

en: &Move Here
nl: Hierheen &verplaatsen

en: &Copy Here
nl: Hierheen &kopiëren

en: C&ancel
nl: &Annuleren

en: Normal
nl: Normaal

en: Show Master Slides
nl: Hoofddia's tonen

en: Import Slideshow...
nl: Diapresentatie importeren...

en: Insert Slide
nl: Dia invoegen

en: Insert a new slide after the current one
nl: Nieuwe dia invoegen na de huidige

en: Copy Slide
nl: Dia kopiëren

en: Copy the current slide
nl: Huidige dia kopiëren

en: Delete Slide
nl: Dia verwijderen

en: Delete the current slide
nl: Huidige dia verwijderen

en: Master Slide...
nl: Hoofddia:

en: Previous Slide
nl: Vorige dia

en: Go to previous slide
nl: Ga naar vorige dia

en: Go to next slide
nl: Ga naar volgende dia

en: First Slide
nl: Eerste dia

en: Go to first slide
nl: Ga naar eerste dia

en: Last Slide
nl: Laatste dia

en: Go to last slide
nl: Ga naar laatste dia

en: Configure Stage...
nl: Stage instellen...

en: Export as HTML...
nl: Als HTML exporteren...

en: Insert Pictures as Slides...
nl: Afbeeldingen als dia's tussenvoegen...

en: Create Appear Animation
nl: Verschijnanimatie aanmaken

en: Edit Custom Slide Shows...
nl: Eigen diapresentaties bewerken...

en: Start Presentation
nl: Presentatie starten

en: From Current Slide
nl: Van huidige dia

en: From First Slide
nl: Van eerste dia

en: Stop presentation
nl: Presentatie stoppen

en: Show Status Bar
nl: Statusbalk tonen

en: Hide Status Bar
nl: Statusbalk verbergen

en: Shows or hides the status bar
nl: Toont of verbergt de statusbalk

en: Configure Slide Show...
nl: Diapresentaties instellen...

en: Configure Presenter View...
nl: Presentatiebeeld instellen...

en: Draw on the presentation...
nl: Op de presentatie weergeven...

en: Highlight the presentation...
nl: De presentatie markeren...

en: Blackscreen on the presentation...
nl: Zwart scherm op de presentatie...

en: Notes
nl: Notities

en: Slides Sorter
nl: Sorteerder van dia's

en: Slide Show:
nl: Diapresentatie:

en: Add a new custom slide show
nl: Een nieuwe eigen diapresentatie toevoegen

en: Delete current custom slide show
nl: Huidige eigen diapresentatie verwijderen

en: Add slides to current custom slide show
nl: Dia's aan de huidige eigen diapresentatie toevoegen

en: Remove slides from current custom slide show
nl: Dia's uit de huidige eigen diapresentatie verwijderen

en: Duplicate Slide
nl: Dia dupliceren

en: Start Slideshow
nl: Diavoorstelling starten

en: Add a new slide
nl: Een nieuwe dia toevoegen

en: Delete selected slides
nl: Geselecteerde dia's verwijderen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Slide Show %1
nl: Diapresentatie %1

en: All slides
nl: Alle dia's

en: Error
nl: Fout

en: There cannot be two slideshows with the same name.
nl: Er kunnen geen twee diavoorstellingen met dezelfde naam zijn.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Layout
nl: Opmaak instellen

en: Automatic animation preview
nl: Automatisch voorbeeld van animatie

en: Preview animation
nl: voorbeeld van animatie

en: Slide Transitions
nl: Dia-overgangen

en: Shape Click Actions
nl: Klikacties vormgeven

en: Shape Animations
nl: Animaties van vormen

en: Manage animation delay and duration:
nl: Vertraging en duur van animatie beheren:

en: Start:
nl: Begin:

en: on mouse click
nl: bij muisklik

en: after previous animation
nl: na vorige animatie

en: with previous animation
nl: met vorige animatie

en: Delay:
nl: Vertraging:

en: Duration:
nl: Duur:

en: Preview Shape Animation
nl: Animatie van vorm bekijken

en: No Effect
nl: Geen effect

en: Manual
nl: Handmatig

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Slide Transition:
nl: Dia-overgang:

en: Apply To All Slides
nl: Op alle dia's toepassen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Apply Slide Effect to all Slides
nl: Dia-effecten op alle dia's toepassen

en: Entrance
nl: Ingang

en: Exit
nl: Uitgang

en: Emphasis
nl: Accentuering

en: Custom
nl: Aangepast

en: Motion path
nl: Bewegingspad

en: Ole Action
nl: Ole-actie

en: Media Call
nl: Mediumoproep

en: Edit animation
nl: Animatie bewerken

en: Add new animation
nl: Nieuw animatie toevoegen

en: Remove animation
nl: Animatie verwijderen

en: Order:
nl: Volgorde:

en: Move animation up
nl: Animatie omhoog verplaatsen

en: Move animation down
nl: Animatie omlaag verplaatsen

en: Add a new animation
nl: En nieuwe animatie toevoegen

en: Delete current animation
nl: Huidige animatie verwijderen

en: seconds
nl: seconden

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
nl: Uitsnijden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
nl: Br&eedte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: Will keep the width of the crop constant
nl: Houdt de breedte van de uitsnijding constant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
nl: &Hoogte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: Will keep the height of the crop constant
nl: Houdt de hoogte van de uitsnijding constant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
nl: Ver&houding:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: Will keep the ratio constant
nl: Houdt de verhouding constant

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
nl: Laag

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
nl: Afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
nl: &Uitsnijden

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit Shape
nl: Vorm bewerken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
nl: Meerdere monitors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
nl: Presentatiemonitor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
nl: Presentatiebeeld inschakelen

en: Monitor %1 (primary)
nl: Monitor %1 (primair)

en: Configure Presenter View
nl: Presentatiebeeld instellen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
nl: Diapresentaties instellen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
nl: Dia's

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
nl: Presentatiedia's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editSlidesButton)
en: Edit Custom Slide Shows ...
nl: Eigen diapresentaties bewerken...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrHtmlExport)
en: HTML Export
nl: HTML-export

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_slideslist)
en: Tick the slide should be exported :
nl: Markeer de te exporteren dia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_selectAll)
en: Select all
nl: Alles selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_css)
en: Select template (.css) :
nl: Selecteer sjabloon (.css) :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_deselectAll)
en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlable_top)
en: Title
nl: Titel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_preview)
en: Output preview
nl: Voorbeeldweergave van uitvoer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushbuttonBrowseTemplate)
en: Browse
nl: Bladeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: Author
nl: Auteur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_Favorite)
en: Delete Favorite
nl: Favoriet verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_browser)
en: Open in browser
nl: In browser openen

en: Html Export
nl: HTML-export

en: Export
nl: Exporteren

en: There is already a favorite file with this name
nl: Er bestaat reeds een favoriet bestand met deze naam

en: Incorrect file, .zip only or corrupted zip
nl: Ongeldig bestand, alleen .zip of beschadigd bestand

en: Zip file need to contain style.css
nl: Zip-bestand dient style.css te bevatten

en: Delete Template
nl: Sjabloon verwijderen

en: You may not remove the templates provided with the application
nl: Het bij de toepassing geleverde sjabloon mag niet verwijderd worden

en: Add Template
nl: Sjabloon toevoegen

en: Are you sure you want to remove "%1"?
nl: Werkelijk "%1" verwijderen?

en: Confirm remove
nl: Verwijderen bevestigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change sound action
nl: Geluidsactie wijzigen

en: No sound
nl: Geen geluid

en: Import...
nl: Importeren...

en: Bar
nl: Balk

en: From Left
nl: Van links

en: From Top
nl: Van boven

en: From Right
nl: Van rechts

en: From Bottom
nl: Van beneden

en: Unknown subtype
nl: Onbekend subtype

en: Clock
nl: Klok

en: From Twelve Clockwise
nl: Van twaalf uur klokgewijs

en: From Three Clockwise
nl: Van drie uur klokgewijs

en: From Six Clockwise
nl: Van zes uur klokgewijs

en: From Nine Clockwise
nl: Van negen uur klokgewijs

en: From Twelve Counterclockwise
nl: Van twaalf uur tegen de klok in

en: From Three Counterclockwise
nl: Van drie uur tegen de klok in

en: From Six Counterclockwise
nl: Van zes uur tegen de klok in

en: From Nine Counterclockwise
nl: Van negen uur tegen de klok in

en: Double Fan
nl: Dubbele ventilator

en: Fan Out Vertical
nl: Ventilator uit verticaal

en: Fan Out Horizontal
nl: Ventilator uit horizontaal

en: Fan In Vertical
nl: Ventilator verticaal inkomend

en: Fan In Horizontal
nl: Ventilator horizontaal inkomend

en: Fan In Vertical Reverse
nl: Ventilator omgekeerd verticaal inkomend

en: Fan In Horizontal Reverse
nl: Ventilator omgekeerd horizontaal inkomend

en: Double Sweep
nl: Dubbele veeg

en: Parallel Vertical
nl: Parallel verticaal

en: Parallel Diagonal
nl: Parallel diagonaal

en: Opposite Vertical
nl: Tegenovergesteld verticaal

en: Opposite Horizontal
nl: Tegenovergesteld horizontaal

en: Parallel Diagonal Top Left
nl: Parallel diagonaal linksboven

en: Parallel Diagonal Bottom Left
nl: Parallel diagonaal linksonder

en: Parallel Vertical Reverse
nl: Omgekeerd parallel verticaal

en: Parallel Diagonal Reverse
nl: Omgekeerd parallel diagonaal

en: Opposite Vertical Reverse
nl: Tegenovergesteld omgekeerd verticaal

en: Opposite Horizontal Reverse
nl: Tegenovergesteld omgekeerd horizontaal

en: Parallel Diagonal Top Left Reverse
nl: Omgekeerd parallel diagonaal linksboven

en: Parallel Diagonal Bottom Left Reverse
nl: Omgekeerd parallel diagonaal linksonder

en: Fan
nl: Ventilator

en: Center Right
nl: Rechtsmidden

en: Center Top
nl: Bovenmidden

en: Center Left
nl: Linksmidden

en: Center Bottom
nl: Ondermidden

en: Fan Out Top
nl: Ventilator boven uitgaand

en: Fan Out Right
nl: Ventilator rechts uitgaand

en: Fan Out Bottom
nl: Ventilator onder uitgaand

en: Fan Out Left
nl: Ventilator links uitgaand

en: Fan In Top
nl: Ventilator boven inkomend

en: Fan In Right
nl: Ventilator rechts inkomend

en: Fan In Bottom
nl: Ventilator onder inkomend

en: Fan In Left
nl: Ventilator links inkomend

en: Pin Wheel
nl: Windmolen

en: Two Blades Vertical Clockwise
nl: Twee lemmets verticaal klokgewijs

en: Two Blades Horizontal Clockwise
nl: Twee lemmets horizontaal klokgewijs

en: Four Blades Horizontal Clockwise
nl: Vier lemmets horizontaal klokgewijs

en: Two Blades Vertical Counterclockwise
nl: Twee lemmets verticaal tegen de klok in

en: Two Blades Horizontal Counterclockwise
nl: Twee lemmets horizontaal tegen de klok in

en: Four Blades Horizontal Counterclockwise
nl: Vier lemmets verticaal tegen de klok in

en: Saloon Door
nl: Saloondeur

en: To Top
nl: Naar boven

en: To Left
nl: Naar links

en: To Bottom
nl: Naar beneden

en: To Right
nl: Naar rechts

en: Single Sweep
nl: Enkele veeg

en: Clockwise Top
nl: Klokgewijs boven

en: Clockwise Right
nl: Klokgewijs rechts

en: Clockwise Bottom
nl: Klokgewijs onder

en: Clockwise Left
nl: Klokgewijs links

en: Clockwise Top Left
nl: Klokgewijs linksboven

en: Counterclockwise Bottom Left
nl: Tegen de klok in linksonder

en: Clockwise Bottom Right
nl: Klokgewijs rechtsonder

en: Counterclockwise Top Right
nl: Tegen de klok in rechtsboven

en: Counterclockwise Top
nl: Tegen de klok in boven

en: Counterclockwise Right
nl: Tegen de klok in rechts

en: Counterclockwise Bottom
nl: Tegen de klok in onder

en: Counterclockwise Left
nl: Tegen de klok in links

en: Counterclockwise Top Left
nl: Tegen de klok in linksboven

en: Clockwise Bottom Left
nl: Klokgewijs linksonder

en: Counterclockwise Bottom Right
nl: Tegen de klok in rechtsonder

en: Clockwise Top Right
nl: Klokgewijs rechtsboven

en: Windshield
nl: Windscherm

en: Right
nl: Rechts

en: Up
nl: Omhoog

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Right Reverse
nl: Omgekeerd rechts

en: Up Reverse
nl: Omgekeerd boven

en: Vertical Reverse
nl: Omgekeerd verticaal

en: Horizontal Reverse
nl: Omgekeerd horizontaal

en: Barn Door
nl: Schuurdeur

en: Diagonal Bottom Left
nl: Diagonaal linksonder

en: Diagonal Bottom Left Reverse
nl: Omgekeerd diagonaal linksonder

en: Diagonal Top Left
nl: Diagonaal linksboven

en: Diagonal Top Left Reverse
nl: Omgekeerd diagonaal linksboven

en: Barn Vee
nl: Schuur-V

en: Barn Zig Zag
nl: Schuur zigzag

en: Vertical Reversed
nl: Omgekeerd verticaal

en: Horizontal Reversed
nl: Omgekeerd horizontaal

en: Box
nl: Doos

en: From Top Left
nl: Van linksboven

en: From Top Right
nl: Van rechtsboven

en: From Bottom Left
nl: Van linksonder

en: From Bottom Right
nl: Van rechtsonder

en: Diagonal
nl: Diagonaal

en: Four Box
nl: Viervaks

en: Corners In
nl: Hoeken naar binnen

en: Corners In Reverse
nl: Omgekeerd hoeken naar binnen

en: Corners Out
nl: Hoeken naar buiten

en: Corners Out Reverse
nl: Omgekeerd hoeken naar buiten

en: Misc Diagonal
nl: Divers diagonaal

en: Double Barn Door
nl: Dubbele schuurdeur

en: Double Diamond
nl: Dubbele diamant

en: Vee
nl: V

en: Zig Zag
nl: Zigzag

en: Fade
nl: Vervagen

en: Crossfade
nl: Kruisvormige vervaging

en: Fade over Color
nl: Kleur overvloeien

en: ArrowHead
nl: Pijlpunt

en: Down
nl: Omlaag

en: Down Reverse
nl: Omgekeerd naar onder

en: Left
nl: Links

en: Left Reverse
nl: Omgekeerd links

en: Ellipse
nl: Ellips

en: Circle
nl: Cirkel

en: Circle Reverse
nl: Omgekeerde cirkel

en: Eye
nl: Oog

en: Hexagon
nl: Zeshoek

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Rectangular Reverse
nl: Rechthoekig omgekeerd

en: Diamond
nl: Diamant

en: Diamond Reverse
nl: Omgekeerde diamant

en: Misc
nl: Overig

en: Heart
nl: Hart

en: Heart Reverse
nl: Omgekeerd hart

en: Keyhole
nl: Sleutelgat

en: Keyhole Reverse
nl: Omgekeerd sleutelgat

en: RoundRect
nl: Ronde-rechthoek

en: Star
nl: Ster

en: Four Point Star
nl: Vierpuntige ster

en: Four Point Star Reverse
nl: Vierpuntige ster omgekeerd

en: Five Point Star
nl: Vijfpuntige ster

en: Five Point Star Reverse
nl: Vijfpuntige ster omgekeerd

en: Six Point Star
nl: Zespuntige ster

en: Six Point Star Reverse
nl: Zespuntige ster omgekeerd

en: Triangle
nl: Driehoek

en: Box Snakes
nl: Boxslangen

en: Two Box Top In
nl: Tweevaks boven inkomend

en: Two Box Bottom In
nl: Tweevaks onder inkomend

en: Two Box Left In
nl: Tweevaks links inkomend

en: Two Box Right In
nl: Tweevaks rechts inkomend

en: Four Box Vertical In
nl: Viervaks verticaal inkomend

en: Four Box Horizontal In
nl: Viervaks horizontaal inkomend

en: Two Box Top Out
nl: Tweevaks boven uitgaand

en: Two Box Bottom Out
nl: Tweevaks onder uitgaand

en: Two Box Left Out
nl: Tweevaks links uitgaand

en: Two Box Right Out
nl: Tweevaks rechts uitgaand

en: Four Box Vertical Out
nl: Viervaks verticaal uitgaand

en: Four Box Horizontal Out
nl: Viervaks horizontaal uitgaand

en: Parallel Snakes
nl: Parallelle slangen

en: Vertical Top Same In
nl: Verticaal boven gelijk ingaand

en: Vertical Top Same Out
nl: Verticaal boven gelijk uitgaand

en: Vertical Bottom Same In
nl: Verticaal onder gelijk ingaand

en: Vertical Bottom Same Out
nl: Verticaal onder gelijk uitgaand

en: Vertical Top Left Opposite In
nl: Tegenovergesteld verticaal linksboven inkomend

en: Vertical Top Left Opposite Out
nl: Tegenovergesteld verticaal linksboven uitgaand

en: Vertical Bottom Left Opposite In
nl: Tegenovergesteld verticaal linksonder inkomend

en: Vertical Bottom Left Opposite Out
nl: Tegenovergesteld verticaal linksonder uitgaand

en: Horizontal Left Same In
nl: Horizontaal links gelijk ingaand

en: Horizontal Left Same Out
nl: Horizontaal links gelijk uitgaand

en: Horizontal Right Same In
nl: Horizontaal rechts gelijk ingaand

en: Horizontal Right Same Out
nl: Horizontaal rechts gelijk uitgaand

en: Horizontal Top Left Opposite In
nl: Tegenovergesteld horizontaal linksboven inkomend

en: Horizontal Top Left Opposite Out
nl: Tegenovergesteld horizontaal linksboven uitgaand

en: Horizontal Top Right Opposite In
nl: Tegenovergesteld horizontaal rechtsboven inkomend

en: Horizontal Top Right Opposite Out
nl: Tegenovergesteld horizontaal rechtsboven uitgaand

en: Diagonal Bottom Left Opposite In
nl: Tegenovergesteld diagonaal linksonder inkomend

en: Diagonal Bottom Left Opposite Out
nl: Tegenovergesteld diagonaal linksonder uitgaand

en: Diagonal Top Left Opposite In
nl: Tegenovergesteld diagonaal linksboven inkomend

en: Diagonal Top Left Opposite Out
nl: Tegenovergesteld diagonaal linksboven uitgaand

en: Snake
nl: Slang

en: Spiral
nl: Spiraal

en: Clockwise Top Left In
nl: Klokgewijs linksboven binnenkomend

en: Clockwise Top Left Out
nl: Klokgewijs linksboven uitgaand

en: Clockwise Top Right In
nl: Klokgewijs rechtsboven inkomend

en: Clockwise Top Right Out
nl: Klokgewijs rechtsboven uitgaand

en: Clockwise Bottom Left In
nl: Klokgewijs linksonder inkomend

en: Clockwise Bottom Left Out
nl: Klokgewijs linksonder uitgaand

en: Clockwise Bottom Right In
nl: Klokgewijs rechtsonder inkomend

en: Clockwise Bottom Right Out
nl: Klokgewijs rechtsonder uitgaand

en: Counterclockwise Top Left In
nl: Tegen de klok in linksboven inkomend

en: Counterclockwise Top Left Out
nl: Tegen de klok in linksboven uitgaand

en: Counterclockwise Top Right In
nl: Tegen de klok in rechtsboven inkomend

en: Counterclockwise Top Right Out
nl: Tegen de klok in rechtsboven uitgaand

en: Counterclockwise Bottom Left In
nl: Tegen de klok in linksonder inkomend

en: Counterclockwise Bottom Left Out
nl: Tegen de klok in linksonder uitgaand

en: Counterclockwise Bottom Right In
nl: Tegen de klok in rechtsonder inkomend

en: Counterclockwise Bottom Right Out
nl: Tegen de klok in rechtsonder uitgaand

en: Waterfall
nl: Waterval

en: Top Left Vertical
nl: Verticaal linksboven

en: Top Left Horizontal
nl: Horizontaal linksboven

en: Top Right Vertical
nl: Verticaal rechtsboven

en: Top Right Horizontal
nl: Horizontaal rechtsboven

en: Bottom Left Vertical
nl: Verticaal linksonder

en: Bottom Left Horizontal
nl: Horizontaal linksonder

en: Bottom Right Vertical
nl: Verticaal rechtsonder

en: Bottom Right Horizontal
nl: Horizontaal rechtsonder

en: Slide
nl: Dia

en: Space Rotation
nl: Ruimte-rotatie

en: Swap effect
nl: Omwissel-effect

en: Header
nl: Koptekst

en: Footer
nl: Voettekst
